Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nazi kaskı (aksesuar olarak) ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 ZN
    arkadaslar ıllada bı nazı kaskım olsun ıstıyorum koleksıyon mahıyetınde;)
    turkıyedekı ınternet sıtelerıne baktım ama modeller yeterlı gelmıyor..sızın onerebılecegınız satıs magazaları var mı herhangı bır sehırde bılınen ? yolum ılla bıgun duser belkı onerdıgınız yere yada getıttırırım

ornek olaraknazi kaskı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    hoca lınkını verdiğin yerden alabiliyor muyuz?

alabiliyorsak ne kadara malolur söylersen sevinirim.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Bende var telefonu koyuyorum içine yatağımın yanına aksesuar olarakta kullanılabiliyor
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    feyizoğlu.com
    anesmotor.com
    ozenmotor.com
    mototal.com
    mototurk.com
    sahiinde.com
    com.com
    com

istersen alıp geleyim başına sıkıca GEÇİREYİM...
    nazi kaskı yazıp arattırsan çıkardı hepsi. ayıp yaa, bu kadar hazırcı olunmaz... bu arada nazi kaskının hiçbir koruyucu özelliği olmaz, sadece hitler emmi dirilip miras okursa o zaman karşısında sen varsan o zaman ya emreder ya da vasiyet eder sanırım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    nazi kask tan sadece aksesuar olur zaten ... hiçbir koruma fonksiyonu yok

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazi kask tan sadece aksesuar olur zaten ... hiçbir koruma fonksiyonu yok
    Öle deme Nazi Kask hayranları laf eder sana

Motosikleti
    125 ZN
    arkadaslar ne dıyorsunuz sız ya?? nazı kaskının ne ıse yaradıgını sormadım satan yerler varmı dedım bılındık demeye calıstım kendı capımda ve cevap bekledım ınternet uzerınden baya bı ınceledım turk sıtelerını zaten ama yeterlı bulmadım urunlerı bnm verdıgım lınkte ıse suan acık arttırma fıyatı onun asıl fıyatı 80$ falan kargo ucretıde var yanı malıyetı cok...herneyse,kayda deger seyler bekledım ama kayıt dısı malesef paylasımlarınız

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    cerbeyn dostum biz o kaskları tr'ye getirtebiliyor muyuz? shipping ne kadar vs.

bit pazarına bakmak lazım ben birkaç haftaiçinde gidicem, gidince yazarım sana ama ben hiçbir Türkiye sitesinde rastlamadım öyle kasklara

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    nazilere özenmeyin, nazi kaskı takmayın

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı cerbeyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ne dıyorsunuz sız ya?? nazı kaskının ne ıse yaradıgını sormadım satan yerler varmı dedım bılındık demeye calıstım kendı capımda ve cevap bekledım ınternet uzerınden baya bı ınceledım turk sıtelerını zaten ama yeterlı bulmadım urunlerı bnm verdıgım lınkte ıse suan acık arttırma fıyatı onun asıl fıyatı 80$ falan kargo ucretıde var yanı malıyetı cok...herneyse,kayda deger seyler bekledım ama kayıt dısı malesef paylasımlarınız

bak burası forum tamammı yani bir konu üzerinde konuşulur yorum yapılır ... sen bi konu açarsın , konu başka dallardanda ele alınır ??? sen böyle '''siz ne diyorsunuz falan diye '''' çıkışırsan ... karşı tarafında güzel cevap söyleyesi gelir tamammı ?? iyisimi daralma

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bak burası forum tamammı yani bir konu üzerinde konuşulur yorum yapılır ... sen bi konu açarsın , konu başka dallardanda ele alınır ??? sen böyle '''siz ne diyorsunuz falan diye '''' çıkışırsan ... karşı tarafında güzel cevap söyleyesi gelir tamammı ?? iyisimi daralma
    VE DARALTMA
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    nazi kaskına polis bişey dermi ceza yermiyiz kıllık olsun die takılabilri ayrıca ebay daki kask on numaraymış bulsam alırım bende

Motosikleti
    150 cc Chopper

Ebay

iyi araştırırsan ebay da harika nazi kask ları var ve fiyatları 15-20 dolara fakat çin malı olabilir ondan tam emin değilim. zaten aksesuar olarak kullanıcakmışsın çok da sorun olmas galiba.
    he bu arada 15-20 dolar ekstra masraflarla 35-50 dolara arasına kadar çıkar. benzer kasklardan türkiyede de görmüştüm. ama malesef fiyatları üç katı kadardı... saygılar...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    nazi kaskı gıyıp carşıya gelın mağazaların vıtrınlerıne bakının hoş karşılamayan lar olacaktır dıkkat edın

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bende var bi tane aliminyum dükkanda yumurta haşlıyorum
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    125 ZN
    yok dostum uzgunum fıkrıne katılmıyorum,ha soyle olur amenna derım; eleman yazar bnm konumla alakalı bısey ustunede kendı aklındakını yada o konuyla ılgılı farklı bakıs acılarını,artık adı her neyse, yazar bnde saygıyla okurum,ama kaldıkı nazı kaskının bılıncınden oldugumu belırttıgım halde "yok kullanmayın yok soyle boyle,hanı gorunen o kı okumamıslar bıle ne yazdıgımı kımılerı..
    su an sana bunu yazmakla bıle kendı gorusume karsı cıkıyorum ama acıklama olsun maksat..sen emın ol bu bnm takıldıgım ılk forum degıl forum kulturunu ıyı bılen bırıyımdır paylasımın ıcın tekekkur ederım ama baslıgımın kendı ıcerıgıyle yonlenmesını ıstıyorum
    kolay gelsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

Alıntı agecu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi araştırırsan ebay da harika nazi kask ları var ve fiyatları 15-20 dolara fakat çin malı olabilir ondan tam emin değilim. zaten aksesuar olarak kullanıcakmışsın çok da sorun olmas galiba.
    he bu arada 15-20 dolar ekstra masraflarla 35-50 dolara arasına kadar çıkar. benzer kasklardan türkiyede de görmüştüm. ama malesef fiyatları üç katı kadardı... saygılar...
    evet bnde aynen bu bılgıye sahıbım .ıste durum bu olunca magazalar varmı acaba bılınen dedım..cıkar elbet bı tavsıye umutluyum yanı bu konuda ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 ----------

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cerbeyn dostum biz o kaskları tr'ye getirtebiliyor muyuz? shipping ne kadar vs.

bit pazarına bakmak lazım ben birkaç haftaiçinde gidicem, gidince yazarım sana ama ben hiçbir Türkiye sitesinde rastlamadım öyle kasklara
    bılgılendırırsen cok sevınırım Nexagon7kaskı arayısında acele etmıyorum bu yuzden beklerım senı,ama alcam ılla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazi kaskına polis bişey dermi ceza yermiyiz kıllık olsun die takılabilri ayrıca ebay daki kask on numaraymış bulsam alırım bende
    polıs ıcın gayet onleyıcı bı faktor fakat aksesuar yada koleksıyon olarak kullanılması tavsıye edılır sende boyle yapmaya calıs can guvenlıgın acısından

ebaydakı kaskı ben ve gosterdıgım bırcok kısı cok begendı,gercekten guzel gorunuyor..ama ıste acık arttırma satısından dolayı fıyatın aslında o olmaması sınır bozucu kalıyor..deıdıgm gbı kaskın fıyatı asagı yukarı 80$ ve yaklasık 30$ kadarda kargo masrafı var ve soyle bı detayda var,eger urunun gumrukten gececegı yer ıstanbul falansa vekargoyu ucuza getırmek ıcın 1den fazla almaya kalkarsanız tıcarı bır ıs dusuncesı verıyor gumruktekı gorevlılere ve sıkıntı cıkabılıyor,bılgınıze..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben kullaniyorum insani çok mutlu ediyor.
    Yuzumden gulucukler eksik olmuyor.
    Oyle iyi bisey.
    Herkese tavsiye ederim.

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler