Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arıyorum Türkiyedeki motorsiklet ile ilgili tüm firma bilgileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Web sitemde bir directory oluşturuyorum en azından fuarlara katılanların bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

Foruma yazdıktan hemen sonra motoshow ve motoplus fuarılarını düzenleyen filrmanın web sitesine girip iletişim bölümündeki formu doldurarak isteğimi ilettim. Az önce Ali Osman bey beni aradı ne istediğimi sordu. Fuar zamanında çoğu fuarda ücretsiz olarak dağıtılan fuar katılımcılarınının iletişim bilgilerinin olduğu kataloğu (geçen seneya ait) benimle paylaşamayacaklarını söylediler.
    Sizce de komik bir durum değil mi bu durum?

Aranızda bu kataloğu alan var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    vardır bir bahaneleri...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    TDM900
    Komik bir durum gerçekten. Eğer gizli bir bilgi olsa fuarda ücretli ya da ücretsiz olarak satılmaz. Ücreti neyse vereceğim dememe rağmen paylaşamadığını söyledi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Daha önce bedava dağıtılan kataloğu şimdi paylaşmıyor Telefonda görüştüğün elemanın işgüzarlığı yada uğraşmak istememesi durumu.

Motosikleti
    TDM900
    Şimdi bildiğim tüm markaların Türkiye distribütörlerine tek tek e-posta yollayıp satış ve servis noktalarının bilgilerini isteyeceğim. Böylesi çok daha mantıklı olacak gibime geliyor. Umarım başarabilirim.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Çokda mantıksız değil o kişinin yaptığı, çünkü bazı işgüzarlar piyasadaki firma bilgilerini toplayıp belli filtreye göre ayırarak pazarlamacı firmalara bu bilgileri satıyorlar.

Ondan sonra akşama kadar telefonla birşeyler satmaya çalışan insanlar ile uğraşmak zorunda kalıyor insan.

Böyle bir durum olsa ve iletişim bilgilerinin o fuar organizasyonunu yapan firmadan aındığı öğrenilse aralarında problem olabilir.

Ha dersiniz ki fuar zamanı sebil dağıttılar şimdi niye vermiyorlar? Bir problem olduğunda fuar kataloğundan almışlar bilgileri diyip sorumluluk almazlar.

Yada başka bir gerekçeleri vardır, ama mutlaka haklı bir gerekçedir bence.

Ben mesela işyerime gelip broşür yada tanıtımla ilgili birşeyler bırakan insanlar bir kart alabilir miyim (o esnada el kartvizitlere uzanıyor) dediğinde hayır derim hep.

Hayır gıcıklık olsun die yapmıyorum bunu, faltaşı gibi açılmış gözlerle şaşıran o kişiyede kısa bir açıklama yapıyorum.

Bu bilgiler nasıl oluyor bilmiyorum ama bir yerde toplanıyor ve belli bir zaman sonra günde 3-5 farklı firmadan telefon ile taciz ediliyor esnaf birşeyler pazarlamak için.

Çok ilginç di mi
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    TDM900
    Eyong haklı olabilirsin. Ancak amaç ortada ne firmayım ne de pazarlayacak bir ürünüm var.

Eğer öyle olsaydım on kadar foruma üye olup tüm üyelerin bilgilerini alır spam yapardım.
    http://www.motosiklet.net/forum/tani...sim-is-vb.html bizim doğrudan verdiğimzi bilgilere yani ;)

İstediğim bilgiler hemen herkesin rahatça ulaşabileceği bilgiler. Üstelik benim değil tüm motorsiklet camiasının işine yarayacak bir hizmet. Sanırım karşımdaki adamın idrak edemediği konu buydu.

Kardeş kolay gelsin.İstersen bir etkinlik hazırla bununla ilgili yardımlaşalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler