Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

airbrush z750s ve kask

Motovento
    REKLAM ALANI

airbrush yaptırmak istiyorum kaskıma ve z750s kuyruk kısmına kime yaptırabilirim nasıl modeller olur ben profosyonel sanayi dalgıcıyım bununla ilgili birseyler olabilirmi acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    http://forum.korfeztuning.com/index.php?topic=921.0

bu linkte istediğini hatta kişi olarak ulaşabilirsin.
    (bende tek yıldızlı dalgıç'ım)
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Linkteki fotoğraflara baktığımda beğenecek bir şey göremedim. Ben daha iyisini yapabilir miyim? Kesinlikle hayır sadece yaptıklarını beğenmedim.

Verdiğin linkin sonlarına doğru airbrush doğru yapılırsa sanattır gibi bir başlık vardı. Airbrush genelde Chopper, cruiser, bobber vb.. tipteki araçlara yapılıyor. Granajlı makinelerde yapılacak airbrushların biraz daha özenle seçilmiş, alışıla gelenin dışında olmasını tercih ederim.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    [QUOTE=UmARsIZ;1843765]Linkteki fotoğraflara baktığımda beğenecek bir şey göremedim. Ben daha iyisini yapabilir miyim? Kesinlikle hayır sadece yaptıklarını beğenmedim.

Verdiğin linkin sonlarına doğru airbrush doğru yapılırsa sanattır gibi bir başlık vardı. Airbrush genelde Chopper, cruiser, bobber vb.. tipteki araçlara yapılıyor. Granajlı makinelerde yapılacak airbrushların biraz daha özenle seçilmiş, alışıla gelenin dışında olmasını tercih ederim.[/QUOTE

ben zaten beğeniye sunmamıştımki
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    umarsız:senin aradığın adam COŞKUN ŞAKRE nette ısmını yaz herturlu bulursun.profesyonel olarak aırbrush calışmaları yapıyor.özellıklede motorbısıkletlere ve kasklara
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ben bir şey aramıyorum şimdilik ama Akre'nin çalışmalarını gördüm gerçekten beğendiklerim var sitesi de pek hoştu. Ancak izmirdeydi sanırım.

kardeş nerdnesin izmirdense bi abim var bayada güzel şeyler yapıyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler