Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cuma Günü İstanbul - Uludağ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Cuma akşamı iş çıkısı motorla istanbuldan uludağa gidicem, bursaya kadar bir sıkıntım yok, sormak istediğim şey,
    zaten dağda fazla kar yok yollar açıktır diye tahmin ediyorum ama hiç bu mevsimde motorla çıkan oldu mu veya şuanda orada olan ve gidip gelen biri var mı aranızda ?

Not: Uzun yol tecrübem var, tüm korumalarım mevcut, yağmur çamur kar dinlemem motordan inmem, böyle detaylara takılmayın sadece yol durumunu bilen veya tecrübe eden var mı onu soruyorum

Teşekkürler
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Nacizane fikrim... gizli buzlanmaya dikkat!
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nacizane fikrim... gizli buzlanmaya dikkat!
    Aynen çekindim noktalardan biri bu, zaten dağ yolu hakkında bilgi alamazsam motoru bursada bırakıp taksiyle veya dolmuşla zirveye devam etmeyi düşünüyorum.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    3 4 gün önce otellere kadar çıktık. otellere 1 2 km kala bi çeşme var onun önünde ciddi bir buzlanma vardı dikkat etmek gerek. hava durumu 18 19 derece gösteriyor bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. dağ yolunun ilk başlarında yolun bazı bölümlerinde ciddi bozukluklar var 2 3 km sonra sı otellere kadar gayet iyi bence. köpeklere dikkat etmek gerek. bazen ciddi sıkıntı yaşatıyorlar. birde karşıdan gelen taksilere dikkat adamlar sıklıkla şerit ihlali yapıyor :D şimdiden iyi eğlenceler çok keyifli bir yol.

aman ha sakın gelme uludağa şuan felaket derecede kar yağıyor,evet düne kadar 1 cm bile kar yoktu yollarda ama şuan ciddi kar yağışı var.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    harika plan en net bilgiyi bir oteli rezervasyon yaptıracakmış gibi aramak ve motorla geleceğinizi söyleyip net yol bilgisi almak olacaktır.
    Jandarma da aklıma geldi ama zannetmiyorum çok bilgileri yoktur onların.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 4 gün önce otellere kadar çıktık. otellere 1 2 km kala bi çeşme var onun önünde ciddi bir buzlanma vardı dikkat etmek gerek. hava durumu 18 19 derece gösteriyor bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. dağ yolunun ilk başlarında yolun bazı bölümlerinde ciddi bozukluklar var 2 3 km sonra sı otellere kadar gayet iyi bence. köpeklere dikkat etmek gerek. bazen ciddi sıkıntı yaşatıyorlar. birde karşıdan gelen taksilere dikkat adamlar sıklıkla şerit ihlali yapıyor :D şimdiden iyi eğlenceler çok keyifli bir yol.
    Bilgiler için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika plan en net bilgiyi bir oteli rezervasyon yaptıracakmış gibi aramak ve motorla geleceğinizi söyleyip net yol bilgisi almak olacaktır.
    Jandarma da aklıma geldi ama zannetmiyorum çok bilgileri yoktur onların.
    Otellere güvenmiyorum müşteri gelsin diye karmar yok yollar açık derler sonra bir bakmışın motor tekerine zincir uydurmaya çalışırken bulmuşun kendini : ))

aman ha sakın gelme uludağa şuan felaket derecede kar yağıyor,evet düne kadar 1 cm bile kar yoktu yollarda ama şuan ciddi kar yağışı var.

Aslında yağış olması işime geliyor gelmişken kaymadan dönmek olmaz ama yarından sonra yağış yok umarım bugün sağlam yağarda cumartesiye kadar karlar erimez, bilgi için teşekkür ederim.

motosikletle çıkmayacaksan problem yok,motoru şehir merkezinde katlı otoparklardan birine bırakıp(nalbantoğlundaki bursaspor otoparkı güvenli) uludağa çıkan taksilerle çıkabilirsin,çok daha keyifli olur.

Motosikleti
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletle çıkmayacaksan problem yok,motoru şehir merkezinde katlı otoparklardan birine bırakıp(nalbantoğlundaki bursaspor otoparkı güvenli) uludağa çıkan taksilerle çıkabilirsin,çok daha keyifli olur.
    Aslında motorla çıkmak daha fazla keyif verecekte dur bakalım o gün ki hava durumuna göre karar vereceğim

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Dağ havası her zaman sürprizlere açıktır. Bence en güzeli motoru Burs'da bırakmak... Tatil zehir olmasın.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    dün çok kar yağdı uludağ ve eteklerine Honda CB 600 Hornet bu mevsimde o yola uygun motor deil bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Yazları bursaya hep giderim. Dağa motorla tırmanmak hayalim. Muthis zevkli bir yol oraya kadar motorla gidip orada motordan inip 4 tekere binersen cok sey kaybedersin benden demesi

Motosikleti
    Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün çok kar yağdı uludağ ve eteklerine Honda CB 600 Hornet bu mevsimde o yola uygun motor deil bence
    He yani diyorsunki illa git tırman o dağ

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazları bursaya hep giderim. Dağa motorla tırmanmak hayalim. Muthis zevkli bir yol oraya kadar motorla gidip orada motordan inip 4 tekere binersen cok sey kaybedersin benden demesi
    Hocam valla bende oraya kadar gidip tırmandan döncek adam değilim ama, artçım var tek başıma olsam yerde kar varken bile tırmanırım, o süratta düşsemde bişi olmaz grenaj yok bişi yok koruma demiri mevcut düstüğüm yerden kalkar devam ederim ama artçı olunca riske giremiyorsun, umarım kar olmazda gönül rahatlıyla tırmanırım : ))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Umarım dağa çıkman için şartlar uygun olur yolun açık olsun
    Pekbipicadam bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)