Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kedi Kovucu Sprey 75 ml

Motovento
    REKLAM ALANI
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Isemese gelsin beraber ,çizsin yirtsin ama işiyor namussuzlar. Neyse cani sağolsun. Sahiplendiler demek ki.
    Unutmayin ki biz onların evlerine motorumuzu park edersek onlar da motora biner napsın. Sokak evi onun.

Iki kiloluk hayvanı tabancayla vuracak erkekler de memleketin ozeti.kurtlar vadisi izleyip kedi vurur anca.magnum tabancaymis.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Benim motor kapalı garajda duruyor.Ben sele üstüne küçük bir yolluğu iki kat yapıp koyuyorum.Üzerine branda çekip brandayı bagaj lastiklerinle seleye sıkıca bağlıyorum.Kediler altına giremesin diye.Birde benzin depo kapağına limonlu tuvalet kokusu asıyorum.Şimdiye kadar zaten bir kaç kez brandanın altına girdiğini gördüm.Çok alışmadan önlemleri sıklaştırdımki motoru yer bellemesinler.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Kediler limon, portakal gibi narenciye türlerini sevmezler. Karabiberden de haz etmezler. Ayrıca citronella yağına da duyarlıdirlar. Kediden kediye değişir ama genel olarak sevmedikleri bunlardir.

İşeme olayına gelirsek; Kedi yerini benimser ve sahiplenirse kendi kimlik bilgilerini yazmak için her türlü işer

Branda altında selede güzel güzel uyuduktan sonra bir de manükür pedikür zamanı gelmişse iste o zaman seleyle fantaziye başlayıp paramparca eder.

Yerini benimsemeden, rahatsız edip sahiplenmesini engellemek akillica olur.

Öldürmek, zarar vermek, can yakmak vs. bunlar ne insani yönden ne de dinen caizdir. Bedene zarar veren/verebilecek zararlılar haricinde fıtratının gereğini yerine getiren bir hayvana her ne sebeple olursa olsun zarar vermek büyük günahtır. Bunu bilmeyen yoktur lakin kaçınmak gerekir.

Selamlar, saygılar...
    aquarist4 bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Kışın soğuklarda giriyorlar hele motor sıcakken bırandanın altı fırın gibi oluyor kediler için vazgeçilmez bir durum ilk başlarda bende kızıyordum ama koltuğa t-shirt yada kullanmadığımız bir el havlusu seriyorum sorun olmuyor kedilerin işeme mevzusu soğuktan üşüyüp hasta olduklarında ortaya çıkıyor normalde işemezler zaten işemiyorlsrda hasta oldukları için sızıntı şeklinde idrarları çıkıyor benim ev bahçeli ve kedi bolluğumuz var bende güzel bir kedi evi yaptım bu kışı orda geçirdiler 1 kere bile motora çıkmadılar içinede sıcak tutacak şeyler koydum bu sorundan kurtuldum sonucu hem kedileri hem beni mutlu etti
    [IMG][/IMG]
    hatta şöyleki daha kedi evini yapmadan önce içine koyacağım malzemeyi motorun yanına koydum bir,iki günlüğüne sonuç böyle motora çıkmadılar bile sonuç böyle olunca kedi evini yaptım bende
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    aquarist4 bunu beğendi.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Kedileri çok severim, sokak kedilerini beslerim. Evde de 14 sene kedim vardı. Ancak şu anda bizim mahlle kedilerinden bir tanesi 2 yıldır benim motoru belledi. Belledi derken iki anlamda da belledi. Geçen sene nisbeten iyiydi. Sadece koltukla çanta arasına işiyordu. Bende çantada ıslak mendille silip devam ediyordum. Birde koltukta depoda uyuduğundan her sabah çamurları silmem gerekiyordu. Bu şekilde iyi kötü anlaşıp gidiyorduk. Bu sene bu paylaşım arkadaşa yeterli gelmedi. Motoru kendi bölgesi olarak işaretlerken diğer kedilere mesaj veriyordu, şu anda bana mesaj mesaj veriyor köftehor. Ön koltuk, arka koltuk, depo üstü, göstergeler , yan çantalar hatta motor bloğunun bilimum yerleri, egzos gibi aklınıza gelebilecek her yere ayrı ayrı işiyor namussuz. Üstüne ön koltuğu yırtmaya da başladı. Ya motor bloğunun işediği yerlerini görseniz , oraya işemek için cambazlık yapması tek patiyle sallanıp parende atarkan falan işemesi lazım. Bi foto kapan kurcam şerefsiz yüzünden. Bide tipi görseniz koca kafalı erkek kedi , sarı , kaşlar sürekli çatık, suratın ortasında faça bile var. Pis pis bi bakışı var tırsmıyorum desem yalan olur. Şeronun canlı versiyonu, çeker altıpatları vurur adamı öyle bişey. Limon karabiber falan denicem ama yanına rakı balık bulup alem yapar motorun üstünde diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı , izin verirse artık kullanıcam arada motoru.
    drtayfun, aquarist4, MD.Murat ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın soğuklarda giriyorlar hele motor sıcakken bırandanın altı fırın gibi oluyor kediler için vazgeçilmez bir durum ilk başlarda bende kızıyordum ama koltuğa t-shirt yada kullanmadığımız bir el havlusu seriyorum sorun olmuyor kedilerin işeme mevzusu soğuktan üşüyüp hasta olduklarında ortaya çıkıyor normalde işemezler zaten işemiyorlsrda hasta oldukları için sızıntı şeklinde idrarları çıkıyor benim ev bahçeli ve kedi bolluğumuz var bende güzel bir kedi evi yaptım bu kışı orda geçirdiler 1 kere bile motora çıkmadılar içinede sıcak tutacak şeyler koydum bu sorundan kurtuldum sonucu hem kedileri hem beni mutlu etti
    http://<a href="http://hizliresim.co...Ak.jpg</a></a>
    hatta şöyleki daha kedi evini yapmadan önce içine koyacağım malzemeyi motorun yanına koydum bir,iki günlüğüne sonuç böyle motora çıkmadılar bile sonuç böyle olunca kedi evini yaptım bende
    http://<a href="http://hizliresim.co...ZO.jpg</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...E7.jpg</a></a>
    Dostum o zincir ne öyle yahu? resmen çapa zinciri gibi maşallah.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    kedileri çok severim,kedi kovucu filan kullanmam hatta migrostan dostluk maması stokladım bazen motorun üzerine bırakıyorum gelip yesinler diye

selede pati izleri oluyor sadece.
    Lucien ve espresso bunu beğendiler.

Baştan bir kaç msj okudum gerisine bakmadım biri nefret eder diğeri tekme atar bu nedir arkadaşlar senin kadar onlarında yaşamaya hakkı var. Şahsınızdan haz etmeyen birileri de size sprey sıksın tekme atsın. Malın bukadar kıymetliyse koy kapalıya ört üstünü.

2014 de sıfır aldığım 100k üstü değerli aracım var cam tavanlı kedi çıkmış kılcal çizik yapmış evet canımı sıktı ama hayvan bu bilinçlimi yapıyor
    motorum bajaj keyfi biniyorum fırsat buldukça örtmeme rağmen içine sığınmış çamurlamış seleyi demekki soğuktu sığındı.

Herkes hayvan sevmek zorunda değil fakat zarar veremez vermemeli, buna teşvik edilmemeli yanında giden duran hayvana zarar veren; arabayı üstüne süren sıkıştıran arabaya da laf etmesin. Herkes motocuyu sevmek kollamak zorunda değil fakat saygı duymalı diyoruz ya buda öyle bir şey bir noktada bana göre.
    espresso bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kedi neyse de, 40'la 50'yle gidiyorken suratimin onunde bir esek arisi peydah oluyor, bir panik, bir panik. Bir degil iki degil. Birkac gun sonra motoru yikiyorken egilip baktim, ön catallari tutan "triple clamp" denen kismin altina esek arilari (wasp) petek yapmis...
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler