Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hasret bitiyor!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    Herkese iyi akşamlar motor sevdalıları.... daha önce ''motor sevdası için değer mi '' konu başlığı altında açtığım en buyuk sorunumu çözdum okumayanlar için kısaca bahsetmek istiyorum.8 senedir motor sevdalısıyım su an 20 yasında üniversite öğrencisiyim ve yakın zaman içinde motor almak istiyordum fakat ailem motor kazalarından korktugu için izin vermiyordu bende onlardan gizli iş yapmak istemıyordum.... Neyse artık öyle bi sorun kalmadı ailemle uzlaştık bu gece nasıl mutluyum anlatamam size arkadaslar walla banane diyenlerınız olabilir bu nerden çıktı diyen olabilir ama burası benim ikinci ailem gibi bu yuzden sizinle paylasmak istedım.. en kısa zamanda 250 lık chopper ım la gelıyorum aranıza sağ şeritten süzüle süzüle ..... ;);)

not: yalnız bi türlü motora karar veremıyorum ... bi nebzede ekonomık kısıtlamalardan dolayı :(:(:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı genchopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar motor sevdalıları.... daha önce ''motor sevdası için değer mi '' konu başlığı altında açtığım en buyuk sorunumu çözdum okumayanlar için kısaca bahsetmek istiyorum.8 senedir motor sevdalısıyım su an 20 yasında üniversite öğrencisiyim ve yakın zaman içinde motor almak istiyordum fakat ailem motor kazalarından korktugu için izin vermiyordu bende onlardan gizli iş yapmak istemıyordum.... Neyse artık öyle bi sorun kalmadı ailemle uzlaştık bu gece nasıl mutluyum anlatamam size arkadaslar walla banane diyenlerınız olabilir bu nerden çıktı diyen olabilir ama burası benim ikinci ailem gibi bu yuzden sizinle paylasmak istedım.. en kısa zamanda 250 lık chopper ım la gelıyorum aranıza sağ şeritten süzüle süzüle ..... ;);)

not: yalnız bi türlü motora karar veremıyorum ... bi nebzede ekonomık kısıtlamalardan dolayı :(:(:(
    regal raptor dd250e alabilrsin fiyatları uygundur. sağlam olup olmadığı konusunda bişey diyemicem

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı genchopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun ne diyelim
    en iyisi olmuş ailen noktasında..

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    eyw. cok sagolun bence de hem böyle daha mutluyum kafamda soru işareti kalmadan.. işte tek sorun hangısı kafam mct de gıdıyor ama daha tam oturtamadım....

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    uludağ üniversitesindemisin?

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uludağ üniversitesindemisin?
    hayır dostum ya memleket bursa ama balıkesir üniversitesinde okuyorum..

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek kelimeyle BİSAN ROADSTAR diyorum... fiyatı uygun,kaliteli... topicden bakarsan ve okursan anlayacaksın....

şimdiden hayırlı olsun....

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    hyosung gv 250 al diyorum 3000 e 2 el temiz makina bulursun

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amma attın ha..3.000 e bulabilseydim ben alırdım bunu alacağıma..

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay hayırlı olsun abi.

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    herkeze tesekkur ederım cevaplarınız ve önerileriniz için arkadaşlar... bu arada limitim 3.000tl ve sıfır olsum dıyorum mecbur çinli olucak bu gidişle bu arada dediğiniz gibi 3.000 kadar ikinci el motor bulabilirm belki ama 2. el e guvenemıyorum cok buyuk cıkmazlara girdim...

bu arada osbourne mct den memnun degılsın galıba öyle bi yazmısın kı abi ya

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    en iyisi yapmışsın hocam övünmek gibi olmasın ama ailenle uzlaşman taraftarıydım çok iyi olmuş nasıl hissettiğini az çok biliyorum umarım en kısa zamanda motosikletine kavuşursun.

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi yapmışsın hocam övünmek gibi olmasın ama ailenle uzlaşman taraftarıydım çok iyi olmuş nasıl hissettiğini az çok biliyorum umarım en kısa zamanda motosikletine kavuşursun.
    eyw. kardeşim teşekkür ederim inş. en kısa zamanda kavusmak istiyorum motorumuda buyuk heycan içerisindeyim... ;)

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    hayırlı olsun al ve kazasız bin insallah bende aynı sorunla karsı karsıyaydım babam motor almamı istemyodu hatta imkan çok olmasına ramen bi kurus vermedi motor için kendim zar zor aldım biçok yere gidyorum ve resimleri görüp binince motor tadını oda aldı ve insallah bidaki sene hayallerimin motoruna burgman 650 ye kavusucam senin ailende alısır:D..tekrar hayırlı olsun...

Motosikleti
    mct 250 ((kara kedim))
    eyw okkan inş sende hayallerının motoruna kavusursun;)

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 ne bulabileceğini sanmıyorum.3000 aldığın hyoda kim bilir ne pislikler çıkarır sanaDostum o paraya anca 0 MCT alırsın.Ama bendekide MCT de çok nazik motorlar acemiliğe gelmiyor sakın zorlamayasın
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler