Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YBR'de Tank Pad İhtiyaçmıdır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Sayın üyeler motorum henüz 1600 km de ve siyah.Acaba ilerde depoda solma gibi bir durum oluşur mu ?

Tank pad kullanmalımıyız ? Yoksa kullananlar yanlızca görüntüyemi önem veriyorlar ?

Saygılar.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Evet bende merak ediyorum bu tank pad işini..Kullanmayınca ne oluyor o tanka?
    Herkes deliler gibi tank pad arıyor..Piyasası var falan..enteresan geliyor..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ben yakıştığını düşünüyorum ybr lere bugün gördüm bitane buralarda orjinal di sanırım yamaha ybr falan yazıyodu siyaha gayet güzel gidiyor ayrıca deponun çizilmesinide engeller(kemer tokası fermuar vs) hoş racing gibi öne kapanılmasada...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tankpad sadece görüntü için konulmaz motora. Depo çizilmesin diye konur tek amacıda budur. Tabi hazır koymuşken motoru daha hoş göstermesi tercih nedenidir
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tankpad sadece görüntü için konulmaz motora. Depo çizilmesin diye konur tek amacıda budur. Tabi hazır koymuşken motoru daha hoş göstermesi tercih nedenidir
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle ss veya st tarzı motosikletlerde istemeseniz de almak zorunda kalabilirsiniz.
    Bir ay geçmeden kemer tokanız veya montunuzun fermuarı deponuzu çizik çizik edecektir.
    Ayrıca sürtüne sürtüne o bölgenin de matlaşması motorunuza çok sanatsal bir görüntü verebilir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Düz deponun gözünü seveyim.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

Motosikleti
    teşekkür ederim ancak tank pad 'in görevi değildi sorum ybr 'a uygunmudur du ? yani şamar oğlana dönmeyelim

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bence tank padler hem hoş görünüp ilgi çekiyorlar hemde deponun fermuar vb şeylerle çizilmesini önlüyorlar çok geçerli ve pahalı olmayan bir aksesuardır.bugun bi ybrde yamahanın tank padini gördüm bence yakışmıştı ama zevk meselesi alırsan pişman olmazsın güzel renkli figürler var
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim ancak tank pad 'in görevi değildi sorum ybr 'a uygunmudur du ? yani şamar oğlana dönmeyelim
    evet uygundur bende orijinal ybr tankpad var.
    4

Motosikleti
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet uygundur bende orijinal ybr tankpad var.
    nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz ? yada almamda aracı olmanızı istesem ?

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Direk 7 beygir katıyor alete
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direk 7 beygir katıyor alete
    atma abi din kardeşiyiz :D

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha bayiliğine veya bir motosiklet mağazasına sorabilirsin

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaslar tank pad bence kullanmayın eger yapıstırma tank pad klullanıcaksanız ılerde pısman olursunuz demedı demeyın ben sokuyum dedım rezıl oldum :( sımdı yenı bır tank pad yaptırıcam :(

arkadaşlar tank ped bence görüntü olsun diye konur depoyu pek korumaz size tavsiyem depo kılıfıdır bu deponun çizilmesini önler ayrıca güneşin boyaya vardiği zarardan da korur ( moto sp)

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Tank pad genel olarak deponun üzerine yatıldığında bel civarındaki metal cisimlerin(fermuar kemer tokası..) depoyu çizmemesi için kullanılır. Ve güzel bir aksesuardır, motorun pikasso tablosu gibi ilgi cekmesini sağlar.
    Ybr nin diğer motorlardan bir eksiği yok al yapıştır kardeş gençsin yakışıklısın dikkat çekmelisin Zevkine göre rengine yakışır sırıtmayacak birşeyler bulabilirsin. çevrende bulamazsan internet motor sitelerinin birçoğunda var 3-5 ytl kargo parası ile getirtebilirsin.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    sorunda demişsinki ihtiyaçmıdır? bence değildir ama takarsan motorun için iyi olur nesi iyi olur bikere boyanı korumuş olursun mesela kurya arkadaşların kullandıkları motorların depolarına bak oturuş durumunda dizlerinin değdiği yerler renk soluktur yani boyada matlaşmavardır sebeb sürtünmedir tank pad ayrıca boyanın çizilmesinide engeller tabi düşmessen yani kısacası motorunu seviyorsan ve ona gözüm gibi bakarım diyorsan bence al haaa ihtiyaçmıdır ? belki ama zorunlu değildir mesela ön cam zorunlu değildir mesela arka çanta zorunlu değildir ama olsa iyi olur ;) başka örnek verip konuyu baymayalım bundan sonrasına sen karar ver..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:35 PM ----------

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende merak ediyorum bu tank pad işini..Kullanmayınca ne oluyor o tanka?
    Herkes deliler gibi tank pad arıyor..Piyasası var falan..enteresan geliyor..
    engin sen motora almayı düşünüyorsan boşver alma bize gitmez onlar ayrıca sen motorunu tarz yapmışsın zaten ;) böyle iyi ( almayı düşündüğünü düşünerek verilmiş bir cevaptır )

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin sen motora almayı düşünüyorsan boşver alma bize gitmez onlar ayrıca sen motorunu tarz yapmışsın zaten ;) böyle iyi ( almayı düşündüğünü düşünerek verilmiş bir cevaptır )
    Yok yahu ne işim olur benim tank pad le...Hep gördüğüm ve internete bakınca bir sürü çeşidi olduğunu fark ettiğim için merak etmiştim sadece görsel mi yoksa işlevsel mi diye..

Motosikleti

aynı bu resimdeki gibi ufak lazım ama bana.600 cc lik motorlarınkini takarsam kötü duracak.acaba boyut olarak küçük nerede bulabilirim ? nette yok, tutturmuş herkes motographic diye bir marka.yada keiti var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler