Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YBR'de Tank Pad İhtiyaçmıdır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    işte her boy ve ebatta TANK PAD imalat eden bir yer,
    MAYA BASKI İST GÜNGÖREN,
    TÜN TÜRKIYE İÇİNE KARGOLAYABILIYORDU SON KONUSTUGUMDA,
    BIR ARASAN YARDIMCI OLACAKTIR,
    İSMİNİ HATIRLAYAMADIM ADAMIN AMA,

yulgen@msn.com
    maya baskı ::: 0212 637 84 33
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direk 7 beygir katıyor alete
    7 beygir komple tank padlerde geçerli.. slip on tank pad sadece 4 hp güç artışı elde eder .. ayrıca kimse bilmez ama tank pad in tank sleeper a karşı büyük önemi vardır.. olmazsa olmazlar arasındadır..
    büyük cc li motorlarda tank sleeper durumuna maruz kalmamak için tank pad gereklidir..

kaynak rola
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tank pad bence kullanmayın eger yapıstırma tank pad klullanıcaksanız ılerde pısman olursunuz demedı demeyın ben sokuyum dedım rezıl oldum :( sımdı yenı bır tank pad yaptırıcam :(
    Dostum tank pad olduğundan eminmisin onun ? Yanlışlıkla cikletten çıkan stickeri yapıştırmış olmayasın Şaka bir yana belliki kalitesiz bir yan sanayi ürünüydü.Verdiğin parayı hakeden hiç bir tankpad çıkarmak istediğinde seni üzmez.En ufak iz bile bırakmaz.Ha demek istediğin depoda oluşan ton farkı ise onun çözümü yok
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atma abi din kardeşiyiz :D
    Valla len

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 PM ----------

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 beygir komple tank padlerde geçerli.. slip on tank pad sadece 4 hp güç artışı elde eder .. ayrıca kimse bilmez ama tank pad in tank sleeper a karşı büyük önemi vardır.. olmazsa olmazlar arasındadır..
    büyük cc li motorlarda tank sleeper durumuna maruz kalmamak için tank pad gereklidir..

kaynak rola
    Doğru.Önemli bir detayı atlamışım.Yalnız arkadaşım o olay Tank Slapper değilmiydi Yada sleeper diye bir olay var benim cahilliğimmi
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Dostum tank pad olduğundan eminmisin onun ? Yanlışlıkla cikletten çıkan stickeri yapıştırmış olmayasın Şaka bir yana belliki kalitesiz bir yan sanayi ürünüydü.Verdiğin parayı hakeden hiç bir tankpad çıkarmak istediğinde seni üzmez.En ufak iz bile bırakmaz.Ha demek istediğin depoda oluşan ton farkı ise onun çözümü yok

Valla len

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 PM ----------

Doğru.Önemli bir detayı atlamışım.Yalnız arkadaşım o olay Tank Slapper değilmiydi Yada sleeper diye bir olay var benim cahilliğimmi
    tank slapper gidonun hızla depoyu tokatlamasına denir..

ama ank sleeper çok ayrı bi mevzuhat
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tank slapper gidonun hızla depoyu tokatlamasına denir..

ama ank sleeper çok ayrı bi mevzuhat
    Bizi aydınlatırmısınız lütfen bu hususta
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Bizi aydınlatırmısınız lütfen bu hususta
    tank sleeper .. genelde deponun üzerine süpermen vari yatıp motor süren yarışanlar içindir... üç noktadan baglanan kilit sistemi sayesinde .. yüksek hızlarda motora dümdüz uzanmanızı sağlar

bknz: mobylette 52 biyonik sürücüleri. ( çılgın corumlu,, )

yeterrince aydınlık oldumu :D
    Drift Religion

Konu biraz eski ama Yazayım girip okuyan olur

Depo pedi tang pad YBR125 veya CBF150 gibi modellere gitmez

NEDEN TAKILIR ?
    Depo üstüne yatarak Kullanılan SüperSport makineler için Mont Tulum Fermuarı Çizmesin Boya TEMİZ kalsın diye takılır SS motorlar Dik oturarak kullanamazsınız

YBR125 tam dik oturuyorsunuz Yatmak isterseniz Çok komik ve abuk bir görüntü Oluşur Yani Depo üstü pedi sadece görsellikten öteye geçmiyor HİÇBİR FAYDASI YOK

Yanlara yapıştırılan çıkıntılı pedleri BÜTÜN MOTORlara tavsiye ederim DEPOyu Bacaklar ile tutarız ve Oralar rengi atar ve Motor tekere gelince yine Bacaklarla tutarız Arkaya Kaymayı önler Motorunuzu inceleyin Kılcal Cila çizikleri Bacaklarınızın geldiği yerlerd Mutlaka vardır Çok kullaılan Kurye motorlarına bakın Orada Boyası silinmiş Bacak gelen yerleri Keşermiş Makineler göreceksiniz

Süpersport ise Depo üstünede şart diyorum değil ise Sadece yanlara Dizlerimizin geldiği yerlere şart diyorum

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tankpap ceketin fermuarının zarar verebileceği motorlarda kullanılır genelde, köylerde ise deponun üzerien bir şeyler konulduğundan depo çizilmesin diye koyulur. Şart değil ama lazım bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler