Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

stebel nautilus havalı korna motosiklet için nerde bulunur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    merhaba
    stebelin nautilus isimli motosiklet kornasından almaya çalışıyorum fakat internet siteleri haricinde bulamadım, eminönü tarafına da baktım, orada da yok. bu kornanın internet dışında gidip alabileceğim istanbulda asya tarafında bir yer bilen var mıdır ?
    makbule geçer.
    saygılar
    ürünle ilgili örnekleme babında bir link eklenmiştir.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44451
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Sesi nasıl acaba bildiğim ebube havalı kornaları nette 15-20 tl arası mosdifiye parça satan yerlerde bulabilirsin. arkadaşım bu yaz 17 TL almıştı..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesi nasıl acaba bildiğim ebube havalı kornaları nette 15-20 tl arası mosdifiye parça satan yerlerde bulabilirsin. arkadaşım bu yaz 17 TL almıştı..
    f1 kornası olarakta anılıyor çok güzel sesi var.

biraz montaj olayı sıkıntı olabilir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    stebelin kendi sayfasıva orda hermodelinin sesi mevcut. bende natillus var compack modelinden gri metalik renkli rölesiz sakın takma.. sağlam amper çekiyor. en kötüihtimalle sigortalarını kontrol et biraz daha büyütebiliyorsan değerlerini büyüt. araba ve motosiklet için ayrımodelleri oldugunu da sanmıyorum.hem arabamda hem motorumda aynı kornadan var. orjinal kornan 3 watt.. takacağın korna en az 15 watt. dikkatli bağlantı yapmaklazım. uzun süreli basmalarda tesisatı yakabilir.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Sıkıntısı yok bence biz aldık geldik kendimiz bağladık..baya kolay oldu önemli olan bi yere tutturmak zaten bi daha ki sezon bende düşünüyorum havalı oluyor caddelerde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 PM ----------

Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stebelin kendi sayfasıva orda hermodelinin sesi mevcut. bende natillus var compack modelinden gri metalik renkli rölesiz sakın takma.. sağlam amper çekiyor. en kötüihtimalle sigortalarını kontrol et biraz daha büyütebiliyorsan değerlerini büyüt. araba ve motosiklet için ayrımodelleri oldugunu da sanmıyorum.hem arabamda hem motorumda aynı kornadan var. orjinal kornan 3 watt.. takacağın korna en az 15 watt. dikkatli bağlantı yapmaklazım. uzun süreli basmalarda tesisatı yakabilir.
    en az 15 mi benim taktığım korna 12 watt idi..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    Kawa Z750
    eklediğin link e baktım aynı kornadan var bende.kredi kartı ile ödedim. montaj dahil 65 lira
    1 ay önce.. motoruma taktım
    bundan da bir yıl önce yine aynımodel kırmızı renklisini de arabama taktırdım.yine montaj dahil k.kartı ile ödeme 65lira..sitedeki fiyat bana fazla geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 PM ----------

Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıntısı yok bence biz aldık geldik kendimiz bağladık..baya kolay oldu önemli olan bi yere tutturmak zaten bi daha ki sezon bende düşünüyorum havalı oluyor caddelerde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 PM ----------

en az 15 mi benim taktığım korna 12 watt idi..
    cbf 150 de ana sigorta 20 lik
    diğer iki sigortası da 10 luk
    korna marşve selektör . tetikleyici düğmeler bir sigortada. 10 amper lik sigortayı kısa kısa 3 defa basmam ile yaktı şimdi ana sigorta gibi 20lik taktım.uzun uzun basmıyorum.bu sefer kabloları yakmasın diye..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    oto aksesuarcılarından alabilirsin...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kawa Z750
    walla cbf de eskikorna yerine monte yaptırdım ben. adam 65 lira ya montaj dahil dedi. izledim bende.. güzel oldu kafa granajının içinde sakladık. havasından çok yolda şeridime atlayan arabaları iyi zıplatıyor.

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Ben de istiyorum. Adam yerine koymayanları zıplatmak istiyorum bıktım her kese yol vermekten. sanki onların freni yok...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Ben de internetten hepsiburada.com'dan aldım ama hala monte ettiremedim. Montesini kendim yaparım diye düşünüyordum ama biraz sıkıntılı olacak herhalde kendi imkanlarımla yapamayacağım galiba.

sultanahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, Suzuki GSX-F 600
    Selam arkadaşım. Sitede reklamı da bulunan Feyizoğlu' ndan bulabilirsin. Aşağıda linkini veriyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...451&ShowPane=2
    Hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir. M.K.ATATÜRK
    Türkçemizin utanılacak birşeyi yok, ya sizin?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    bende kromlusunu sipariş verdim..hepsiburada daha ucuz ama 3 gündür hala tedarik sürecinde..ucuzluk uğruna katlanıyorum..

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Arkadaşlar,birşeyi belirteyim.Takacağınız korna,mevcut kornanızdan bir kaç kat daha fazla akım çeker.Standart tesisat bu akıma dayanamaz.Bağlarken aküden direk (sigortalı) ve röleli bağlantı yapmanız gerekir.Kendisi yapacak arkadaş varsa nasıl yapacağını tarif ederim.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    http://www.webdenal.com/store/modaca...avCategory=961 ben de taktırdım artık farkedilmeme sorunum kalmadı...
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,birşeyi belirteyim.Takacağınız korna,mevcut kornanızdan bir kaç kat daha fazla akım çeker.Standart tesisat bu akıma dayanamaz.Bağlarken aküden direk (sigortalı) ve röleli bağlantı yapmanız gerekir.Kendisini yapacak arkadaş varsa nasıl yapacağını tarif ederim.
    abi bu tür kornaların çoğunda içinden rölesi çıkıyor zaten..dediğin doğru tabi..direk eskinin yerine kabloları birleştirerek bağalrsak yanar hemen..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Benim fikrime göre bu bahsedilen korna motorlarımıza ikinci korna olarak takılmalı ve sadece caddelerde otoyolda vs kullanılmalı. Mahalle aralarında vs normal korma kullanılmalı. Zira bunu bir arkadaşın motorunda deneme gafletinde bulundum ve kendim bilinçli olarak, nasıl ses çıkacağını bilerek düğmeye bastığım halde nasıl sıçradığımı hala anlatarak gülerler. Çünkü tahmin edebileceğinizden berbat kuvvette bir sesi var. Eh bu nedenle diyorum ki, bilinçli, çevresine saygılı motorcular olarak bunu ikinci korna olarak kullanmalıyız.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fikrime göre bu bahsedilen korna motorlarımıza ikinci korna olarak takılmalı ve sadece caddelerde otoyolda vs kullanılmalı. Mahalle aralarında vs normal korma kullanılmalı. Zira bunu bir arkadaşın motorunda deneme gafletinde bulundum ve kendim bilinçli olarak, nasıl ses çıkacağını bilerek düğmeye bastığım halde nasıl sıçradığımı hala anlatarak gülerler. Çünkü tahmin edebileceğinizden berbat kuvvette bir sesi var. Eh bu nedenle diyorum ki, bilinçli, çevresine saygılı motorcular olarak bunu ikinci korna olarak kullanmalıyız.
    hmmmm

hem evet-hem HAYIR
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kornayı eski motorumda uzun süre kullandım. bir arkadaşın belirttiği gibi orjinalinin yanına takıldı zira sokakta sizi görmeyen bir yayaya karşı kullanmak istenmeyen sonuçlar doğurabilir.
    neyse benim öğrenmek istediğim gidip parasını verip alabileceğim bi yer bilen var mı ? bulamazsam hepsiburadadan alacağım. korna lazım oldu diye kıymete bindi hiçbir yerde yok. araba aksesuarcılarında da bulunmuyor oradakiler normal araba için olanlar. ayrıca bir de çin çakmaları var buna da dikkat edin eğer almaya niyetiniz var ise.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    girdim üreticinin sitesine ama mızıka gibi ötüyo bu.Değmez bana kalsa.Ama musical kısmında godfather korna var onu alırsan güzel olur

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bulunacak yer çok ama ben havalı korna taktırmamanı öneririm.
    eski motoruma hata edip taktırmıştım. sesi filan çok güzel orası ayrı ama motoru ne zaman yıkatsan havalı kornan içi su dolacağı için çalışmaz birkaç gün. yavaş yavaş kurumaya başladıkça çalmaya başlar ama sesi deforme olmuş bi şekilde.
    ne yaparsam yapayım önleyemedim içine su almasını.
    o yüzden tavsiye etmiyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler