Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

çocuklara kızdım ama sonra üzüldüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    az önce 3 tane 10 yaşlarında çocuk motorumun etrafında dolaşıyordu, biri üzerine binmiş gaz kolunla oynuyordu, bende ilk önce farketmedim büronun içinde oturuyordum birde baktım biri motorun üstüne oturmuş diğerleride motorun bir yerlerinle oynuyordu, bir anlık kzıgınlıkla büronun içinden çıkarak in lan motorun üstünden diye bağırdım benim bağırmamla motorun yanında olan iki çocuk hemen kaçmaya başladı, motorun üstünde olan çocuk korkudan motorun üstünden düştü, ama çocuğun çok korktuğunu anladım çocuk kaçamadı düşünce yardım ettim kaldırdım oğlum napıyorsun ilki motor devrilmedi üzerine düşseydi kötü olurdu dedim, abi motoruna bişey yapmadım diye yalvarıyordu, sonra bende üzüldüm belliki çocuğun motor sevgisi vardı bir an için çok üzüldüm çocuğa dedimki git diğer arkadaşlarınıda buraya çağır dedim, üçüde yanıma geldi karşı taraftaki tostçudan yarım ekmek tavuk döner yaptırdım yediler, böylece üzüntümü dindrmiş oldum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cem Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok İyi yapmışsın Kanka

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Helal olsun Çok iyi yapmışsınız.

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Türk toplumunda ki 2 teker sevgisi sadece çocuklarla sınırlı değil malum.Otoparklarda brandalı motosikletleri bile açıp binen iç geçi
    ren ve resim çektiren yüzlerce yetişkinle sohbetim oldu.

Hayatlarının bir döneminde hep binmek istedikleri ama türlü neden
    lerle sahip olamadıkları ama sessizce yatan makinalarla konuşup,
    dertleşmek ve ona dokunmak büyük keyif veriyor tabii,işte bu yüz
    den en iyisi makinalarımıza ''DOKUNMADAN BAKINIZ'' şeklinde kırıcı
    olmayan sticker yapıştıtırsanız sizin hassasiyetinizi herhalde onlarda
    anlayacaktır.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öğlen vakti geldi bende biniim üsütne karnım acıktı ben 1 tane dönerle doymam ama

Allah kabul etsin çocuk üzmek iyi değil ama onlarında alacağı bir ders bu. bazen dayakla öğretilir ya bişiler onun gibi. sevindirmişsin sağol
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Iii yapmıssın.......................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    kesene bereket ....
    benim motoruda yan yatırmışlardı
    ancak çocuk işte kızamıyorsun ...
    bir zamanlar bizde çocuktuk....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    iyi yapmışssın usta gönlünü almışssındır cocukların

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğlen vakti geldi bende biniim üsütne karnım acıktı ben 1 tane dönerle doymam ama

Allah kabul etsin çocuk üzmek iyi değil ama onlarında alacağı bir ders bu. bazen dayakla öğretilir ya bişiler onun gibi. sevindirmişsin sağol
    sana bütün ekmek yaptırırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:27 AM ----------

Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk toplumunda ki 2 teker sevgisi sadece çocuklarla sınırlı değil malum.Otoparklarda brandalı motosikletleri bile açıp binen iç geçi
    ren ve resim çektiren yüzlerce yetişkinle sohbetim oldu.

Hayatlarının bir döneminde hep binmek istedikleri ama türlü neden
    lerle sahip olamadıkları ama sessizce yatan makinalarla konuşup,
    dertleşmek ve ona dokunmak büyük keyif veriyor tabii,işte bu yüz
    den en iyisi makinalarımıza ''DOKUNMADAN BAKINIZ'' şeklinde kırıcı
    olmayan sticker yapıştıtırsanız sizin hassasiyetinizi herhalde onlarda
    anlayacaktır.
    evet motosiklet sevgisi sadece çocuklarda yok, geçtiğimiz hafta gezi yaparken gözleme yapan bir yere uğradık gözlemelerimizi yerken iki tane yaşlı kadın motosikletin güzelliğine bak, markasıda yamahaymış dediklerini duydum

Motosikleti
    My Kawa..
    senin yer nerde usta öğle yemeğine oraya gelim de motoruna biner sağını solunu kurcalarım.. sonra sen bağırınca yalvarırım banada döner ısmarlarsın..

şaka bi yana yaptığın normal bişey (bağırmak).. sonra gönlünü alman iyi olmuş, kesene bereket.. onların adına ben teşekkür ederim..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bence tur da attırsaydın bu konularda bıraz daha duyarlı olmalıyız kalabalık guruptuk durduk mola verdık bızı gören bır cocuk 4 yaşlarında bısıkletıne atladı arka tekerleğin yanlarında koruma tekerleklerı vardı bellıki yeni öğrenıyor abi önumüze geldi o orayı öğrenmiş pedalı cevırıyor teker boşa dönüyor yaniiii teker yaktı cocuk abiii bıze nıspet
    tebrık ederım dostum daha duyarlı olmalıyız

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    İyi ve onurlu bir davranış tebrik ederim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yer nerde usta öğle yemeğine oraya gelim de motoruna biner sağını solunu kurcalarım.. sonra sen bağırınca yalvarırım banada döner ısmarlarsın..

şaka bi yana yaptığın normal bişey (bağırmak).. sonra gönlünü alman iyi olmuş, kesene bereket.. onların adına ben teşekkür ederim..
    saağol dostum, yani bağırdığım zaman motorun üzerinden düşüşü gözlerimin önünden gitmiyor

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemen senin motoru edremitte aramaya çıkıyorum bende iki kurcalıyım sonra cumhuriyet lokantasına götür
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin motor nerde bende iki kurcalıyım sonra cumhuriyet lokantasına götür

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Çocukları korkutup panik yatırmışsın ama sonunda olayı toparlamışsın sonu guzel olmuş
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    olacak oda olacak
    yufka yüreklimişin en güzelini yapmışın helal olsun

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tur da attırsaydın bu konularda bıraz daha duyarlı olmalıyız kalabalık guruptuk durduk mola verdık bızı gören bır cocuk 4 yaşlarında bısıkletıne atladı arka tekerleğin yanlarında koruma tekerleklerı vardı bellıki yeni öğrenıyor abi önumüze geldi o orayı öğrenmiş pedalı cevırıyor teker boşa dönüyor yaniiii teker yaktı cocuk abiii bıze nıspet
    Mükemmel ya....Bayılıyorum böyle çocuklara...Bizim çocuklar boş değil vallahi. Aslında hiçbir çocuk boş değil dünyada ama bizim gibiler(ülkemiz ve benzerleri) genelde "yanlış eğitim, öğretim ve yönlendirme"ye mağruz kalıyor.

Yanlız bende askon gibi düşündüm ilk. "Şimdi gidin akşam şu saatte iş çıkışıma gelin hepinize 1 tur attırayım derdim. Motoro bindirdiğimde de; aslında motora kasksız binilmiyceğini, motorun öyle "vınn vınnn..!!" diye gazlanıp gidilmiyeceğini, motorla sadece yarış yapılmayacağını felan anlatırdım kısa kısa. Ozaman BELKİ ilerliyen yaşlarında, yollarda ve forumlarda karşılaştığımız, zevkine polisten kaçan, ehliyetsiz+plakasız motor kullanan, kaskı dirsek yapan insanlardan olmazlar...

Ama yinede taktir ettim, duyarlı davranmışsınız

Bütün motorcular senin gibi olsa abi gider bütün motorların üstüne otururum :D Sonunda yarım döner var :D

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    bizi döverlerdi genellikle devir degişmiş bu zamanda çocuk olmak varmış :D
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler