Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

honda 125cbr bilen birisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondıal kt
    slm honda cbr 125 almayı düşünüyorum önceden ybr düşünüyodum ama kararımı değiştirdim nasıl motor serimidir bilen kişilerden yardım bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence ybr al pişman olmazsın
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    yamaha ybr125
    cbr 125 iyidir ne de olsa honda.. ama konfor istiosan ybr 125 derim bende var memnunum....cbr 125 den daha seridir ybr ama cbr daha hızlıdır...

Motosikleti
    mondıal kt
    seri olarak önemli benim için

Motosikleti
    yamaha ybr125
    evet ybr seri hızını kısa sürede alıyor ama bendeki nedendir bilmem 97 yi geçmiyor...ama diğer göstergelerden 10 sürat fark var ben 50 ile giderken kanuni 125 seyhan 60 ile gidiyor yanyana iken..hız istiyorsan cbr 125 sanırım seni tatmin eder ama konfor ve biraz da tasarruf ve serilik diyorsan ybr al derim..ben cbr 125 e binmedim ama 140 gördüğünü biliyorum.burda yanımda 3400 e satıldı cbr 125 tertemizdi makine...

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    Benim bi abim de cbr 125r var.. (şuan pert).. seri ve çabuk hızlanabilen bir makina.. kısa yol da 130-135 civarına şahsen ben çıkarttım ama yol bitti yani gideri daha vardı.. bursa yolun da daha yüksek değerlere çıkabilecek bir makina.. tasarruflu nerdeyse benzin yemiyor bile.. ama oturuş olarak rahatsız ediyordu beni onu da.. benzin deposu ve selenin birleştiği nokta biraz ağrı vericiydi.. onun haricinde 10 numara motor ;) kesinlikle CBR 125 R al derim...
    [B]Hastalıktır, Zevktir motosiklet.. Kırmızı ışıkta durup yandaki arabayı süzüp, yeşil yandığında tozunu yutturmaktır motosiklet... ;)[/B]

Motosikleti
    yamaha ybr125
    ben de askere gitmicek olsaydım cbr 125 alırdım ybr biraz yavaş kalıyor sanki

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de askere gitmicek olsaydım cbr 125 alırdım ybr biraz yavaş kalıyor sanki
    biraz.. baya diyelim kapıştıkmıştık (kelime fena) sürat arttıkça farkı açıyor haliyle baya yavaş kalıyor ..:/
    [B]Hastalıktır, Zevktir motosiklet.. Kırmızı ışıkta durup yandaki arabayı süzüp, yeşil yandığında tozunu yutturmaktır motosiklet... ;)[/B]

Motosikleti
    yamaha ybr125
    yaklaşık 3 yıldan beri 100 süratla gidiyorum artık 100 sürat 30 sürat gibi gelmeye başladı.hızlı gitmek nasip olmadı.:(

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    yaklaşık 3 yıldan beri 100 süratla gidiyorum artık 100 sürat 30 sürat gibi gelmeye başladı.hızlı gitmek nasip olmadı.:(
    hehehe o da olur be reis ;) herşey zamanla olsa gerek

Motosikleti
    yamaha ybr125
    inşallah bakalım..allah büyük..(3 kere kaza yaptım akıllanmadım) geçmiyor içimdeki tutku

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    inşallah bakalım..allah büyük..(3 kere kaza yaptım akıllanmadım) geçmiyor içimdeki tutku
    o tutku anca ölünce geçicek sanırım

Motosikleti
    yamaha ybr125
    evet ama hep karşı tarafların hataları yüzünden bu kazaları yaptım..(konuyu da saptırdık ama olsun)

ybr kulllanmadım ama cbf 150 ile kıyaslayabilirim.Bence cbf e göre cbr daha seri bir motor.Ama burda senin zevkinde önemli grenajlı race tipi bir motor istiyorsan zaten cbr süper bi seçim olur.Ama yok ayağımı yerden kessin arkayada bi topcase atarım arasıra yük taşırım birde konforlu olsun dersen cbf 150 al.geniş selesi,giadonu,v.b özellikleriyle sürüş konforunu belli bir şekilde arttırıyor

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı anilxx92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr kulllanmadım ama cbf 150 ile kıyaslayabilirim.Bence cbf e göre cbr daha seri bir motor.Ama burda senin zevkinde önemli grenajlı race tipi bir motor istiyorsan zaten cbr süper bi seçim olur.Ama yok ayağımı yerden kessin arkayada bi topcase atarım arasıra yük taşırım birde konforlu olsun dersen cbf 150 al.geniş selesi,giadonu,v.b özellikleriyle sürüş konforunu belli bir şekilde arttırıyor
    ben ilerde cbr 125 alabilirim de..acaba son ulaştıı hız nedir tavsiye eder misin bu makinayı?

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    evet ybr seri hızını kısa sürede alıyor ama bendeki nedendir bilmem 97 yi geçmiyor...ama diğer göstergelerden 10 sürat fark var ben 50 ile giderken kanuni 125 seyhan 60 ile gidiyor yanyana iken..hız istiyorsan cbr 125 sanırım seni tatmin eder ama konfor ve biraz da tasarruf ve serilik diyorsan ybr al derim..ben cbr 125 e binmedim ama 140 gördüğünü biliyorum.burda yanımda 3400 e satıldı cbr 125 tertemizdi makine...
    ybr nasıl daha seri oluomuş ya
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nasıl daha seri oluomuş ya
    sanırım ybr 80 sürat a cbr 125 den daha önce yetişir..yalnış biliyorsam affola ama cbr nin ybr yi geçtiğini iyi biliyorum..sahi ya sende cbr 125 var nasıl tavsiye eder misin o makinayı son hızı kaç acaba ilerde alabilirim ondan

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    ybr 80 sürata kadar cbr yi tokatlasaydı millet cbr almaya kasmazdı kendini

cbr gücünü yüksek devirde verirken ybr alt devirde verir bundan dolayı kalkışta 5-10cm oynar ancak ardından cbr geçer yani serilikte anca metre ile ölcerseniz farkı görürsünüz.

120 ye kusursuz cıkar arıdann 130-140 hava şartlarına göre yapabiliyor.

yokuş aşağı 150 ye dayayanlarda var
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 80 sürata kadar cbr yi tokatlasaydı millet cbr almaya kasmazdı kendini

cbr gücünü yüksek devirde verirken ybr alt devirde verir bundan dolayı kalkışta 5-10cm oynar ancak ardından cbr geçer yani serilikte anca metre ile ölcerseniz farkı görürsünüz.

120 ye kusursuz cıkar arıdann 130-140 hava şartlarına göre yapabiliyor.

yokuş aşağı 150 ye dayayanlarda var
    ybr yavaş gelmeye başladı cbr125 alsam tatmin eder mi acaba..ve ayrıca 2.el temizleri kaça gidiyor..

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Milyonlarca kez tartışıldı bu konular, arkadaşım gir cbr 125 topiğine biraz incele. Ybr'yi de araştır. Hangi amaç doğrultusunda alacağın tabi ki kararında büyük önem taşır. Ama bir cbr 125 kullnıcısı olarak ve ybr'yi de kullanmış biri olarak ikisi arasında mukayese dahi etmem. Her açıdan cbr' ı öneririm. Ama maddi imkanın daha kısıtlı ve boyutsal olarak biraz iriysen ve yukarıda bir arkadaşın anlattığı gibi topcase takıp birşeyler taşımak istersen ybr daha uygun olabilir senin için. Sonuçta aynı noktaya geliyoruz amaç önemli İkisiyle de mucizeler yaratıp 165 i göremeyeceksin nasılsa Ama benim cıbır her daim ybr 'yi geçmiştir o ayrı Hatta imkanın varsa ikisini de dene hangisinde rahat edersen onu seç. Kolay gelsin, hakkında hayırlısı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler