Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 için k&n hava filtresi deneyimi!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    1 hafta once k&n hava filtresini aldıımda kutudan hiç beklemediğim bi filtre cıktu kalıbı tamam aynı ama siyah cerceve bolgesi asırı esnek bi lastik.motor havayı emerken içeri doğru bükülmesinden korkuyorum.asırı esnek.motor yuksek devirlere cıkarken daha uzun sürüyor.serilik azaldı son süratim düştük&n hava filtresinden beklenmicek gelişmeler evet ama durum bu ama ilk kalkıs esnasında motor kafa kaldırmaya basladı.eskiden kafa dikmiyordu.şimdi yine 4000 devir ve debriyajı sert bırakmamla on teker yerden kalkıyor esiden boyle bişi soz konusu değildi.ama son sürate 120 lere cıkmakta zorlanıyorum.eski filtremle 120 lere zorlanmadan cıkıyordum.acıkcası k&n hava filtresi bende biraz hayal kırıklıı yaratttı.eksik kalan bişi var herhalde.karburator ayarına gerek kalmadıını soyledi servis. eski performansıma bu filtreyle nasıl ulasabilşirim yardımcı olacak arkdasların yorumlarını dinlemek isterim
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Bende niyetliydim boyle bir filitre taktirmaya suan vazgectim. Tesekkurer bilgiler icin.

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Çok ilginç yahu.. Ben de K&N kullanıyorum üstelik çok memnunum. Tek sorun diğer filtreler gibi içten hava üfleyerek temizlenememesi. Evet böyle yapınca içindeki tüm örgüler deformasyona uğruyor ve hiç bir işe yaramıyor. Ben de merak ettim sizde neden öyle olduğunu.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler