Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr 125 yedek parçası arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

değerli arkadaşlar. 2006 model honda cbr 125 motosikletle cumartesi günü, bir kaza atlattım. allah a şükür bana fazla bir şey olmadı. ancak motosikletin gösterge paneli, kafa granajı, ön farı ve sağ granajı kırıldı. elinde bu parçalar olan arkadaşlar varsa benimle temasa geçebilirler mi? malum parçaların fiyatları çok pahalı. bende motosikleti emanet almıştım. yardımcı olursanız çok sevinirim. saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    arkadaş öncelikle geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin. daha bugün üye olmuşsun ve ilk mesajın bu olmuş. senin üyelik amacın parçaları bulmak gibi geldi. ihtiyacın olan parçaların kimsenin elinde olduğunu sanmıyorum. tabiki bu adam motor hırsızı değilse. Böyle başkasının motorunu yada kiraladıkları motorla kaza geçiren arkadaşlar ucuz olduğu için çıkma motor parçaları satanlara itimat ediyorlar fakat düşünmüyorlar ki bu parça serviste şu kadar ken bu adam bunu neden bu kadar ucuza satıyor diye. Ben söyleyeyim arkadaşım. Ali nin Veli nin Ayşe nin bir şekilde para kazanıp satın aldığı motosikletleri evinin önünden , yada park ettiği yerden çalıp , bunuda senin gibi kişilere bu yüzden ucuza satıyorlar. Senin gibi ucuz parça arayan olduğu sürece başka insanların motosikletleri çalınmaya devam edecektir. Emanet aldığın motosikleti git servisinde yaptır ne kadar tutar artık o kadar bilemiyecem ama hem emanete ihanet etmemiş olursun hemde başkalarının üzülmesine neden olmamış olursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler