Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Sürücü Kursları

Motovento
    REKLAM ALANI
    freed0m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung-GT250R
    Merhabalar,

Foruma biraz yabancıyım, Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

B tipi ehliyet sahibiyim ve A2 ehliyet de almak istiyorum.
    Henüz motosiklet kullanmayı da bilmiyorum. Ankarada, hem motor kullanmayı bana öğretebilecek, hem de fazla pahalı olmayan bir kurs arıyorum.

En iyi fiyatı Başkent Sürücü kursundan aldım.
    Bu eğitim merkezi hakkında kötü duyumları olan var mıdır?

Ayrıca, bu güzel forum için sizlere teşekkür ederim.
    Motosiklet hakkında 5 gün öncesine kadar hiç birşey bilmezken, sizlerin yazılarını okuyarak oldukça geniş bir dağarcığa sahip oldum.

Selamlarımla,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XL700 TA

Sürücü kurlarında

Alıntı freed0m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Foruma biraz yabancıyım, Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

B tipi ehliyet sahibiyim ve A2 ehliyet de almak istiyorum.
    Henüz motosiklet kullanmayı da bilmiyorum. Ankarada, hem motor kullanmayı bana öğretebilecek, hem de fazla pahalı olmayan bir kurs arıyorum.

En iyi fiyatı Başkent Sürücü kursundan aldım.
    Bu eğitim merkezi hakkında kötü duyumları olan var mıdır?

Ayrıca, bu güzel forum için sizlere teşekkür ederim.
    Motosiklet hakkında 5 gün öncesine kadar hiç birşey bilmezken, sizlerin yazılarını okuyarak oldukça geniş bir dağarcığa sahip oldum.

Selamlarımla,
    Sürücü kurslarında 2-3- saatlik yanlızca motosikleti tanımak amaçlı ders alabilirsin, o 2-3- saatlik ders saaati içinde de 8-10 kişi sırada bekler, motorun parçalarını nerede ne olduğunu öğrenirsin, şansın varsa da 5-6 dakika binebilirsin. Motosiklet tecrüben yoksa ve şu dakikadan itibaren a-2 sahibi olayım diyorsan 10-15 saatlik eğitim veren, motosiklet ve aksesuarları satan mağazalara git fikir al. Benim ilk aklıma gelenler Ulusan motor, motoankara bide incek yolundaki motosiklet mağazasının eğitimleri onları gez eğitimlerini gör kararını vermende yardımı olacaktır.

Şahsen ben Ulusan motordan aldım eğitimi mi memnun kalmıştım 8 saat teorik 12 -15 saat pratik dersleri var, pratik dersleri kendine göre ayarlayabiliyorsun.
    1881 -193

başkent sürücü kursu 300 lira gibi bi rakam çıkarmıştı bana şuan ismini bilmiyorum ama benim kuzen 150 tl direk a2 alacak peşin.Çok çok ucuz bi kurs bulmuştu 5 haftasonu 2 saatlik eğitimi var üstelik.150 tl direk a2 veren kurs bilmiyorum türkiyede varmıdır.Öğrenim buraya yazarım kursun ismini.

Motosikleti
    rt
    http://www.atom-karinca.com/ Bu siteye bir bak. Ben Soner hocadan aldım eğitim. Teorik ders yok direk pratik. Öğrenene kadar devam. Fakat ehliyet vermiyor sadece sıfırdan öğretiyor. Bisiklete binecek kadar dengen olması yeterli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler