Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

hem suçlular hem güçlü

Motovento
    REKLAM ALANI

işlek bir caddede motorla ilerliyordum.hızım normaldi.sonra bir ara arabalar durdu.bende sol taraflarından geçmeye başladım.tam birisinin yanından geçerken birden arka kapı açılıverdi.kapıya o kadar yakındım ki durmama imkan yoktu ve öylede oldu duramayarak çarpıp geçtim daha doğrusu kapıyı motora çarptılar.neyse geri geldim ve motordan inip birşey varmı diye sordum.kapı biraz çizilmişti ama bende de motorda da bişi yoktu.adamlar 3 kişi arabadan indiler.ve üzerime yürüdüler.bende biraz sert çıkınca bu sefer birbirimize girdik sonra etrafdaki esnaf yetişti.(adamlar yetişmese birde üstüne dayak yiyecektim)bu memlekette motosiklet kullananlara hiç saygı yok.böyle adamları bir temiz dövmek lazım ki millete ibret olsun.beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Geçmiş olsun kardeşim. Allahın dan bulsunlar ne diyeyim.
    Motosiklet = Özgürlük

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı oktay299 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işlek bir caddede motorla ilerliyordum.hızım normaldi.sonra bir ara arabalar durdu.bende sol taraflarından geçmeye başladım.tam birisinin yanından geçerken birden arka kapı açılıverdi.kapıya o kadar yakındım ki durmama imkan yoktu ve öylede oldu duramayarak çarpıp geçtim daha doğrusu kapıyı motora çarptılar.neyse geri geldim ve motordan inip birşey varmı diye sordum.kapı biraz çizilmişti ama bende de motorda da bişi yoktu.adamlar 3 kişi arabadan indiler.ve üzerime yürüdüler.bende biraz sert çıkınca bu sefer birbirimize girdik sonra etrafdaki esnaf yetişti.(adamlar yetişmese birde üstüne dayak yiyecektim)bu memlekette motosiklet kullananlara hiç saygı yok.böyle adamları bir temiz dövmek lazım ki millete ibret olsun.beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.
    Demekki neymiiiss.....
    Durma topuuuukkk...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

asalak asalak giden araçlardan
    zınk diye duran dolmuş ve taksicilerden
    sinyal vermeden dönen araçlardan
    yolda parkta yürür gibi karşıdan karşıya geçen yayalardan
    habire şerit değiştiren manyaklardan
    ve seni trafikte araç olarak görmeyen sanki yollar kendininmiş gibi araç kullanan sürücülerden nefret ediyorum

geçmiş olsun
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Bende buna benzer bır olay yaşadım;
    Ankara Kızılay göbeğinde (çok kalabalık bir cadde), kırmızı ışıkta onlarca araç bekliyordu bende hepimizin yaptıgı gibi en arkada beklemek yerine aralardan geçip en öne gidiyordum,
    sağımda bir otobüs vardı tam otobüsün onunden geçerken bir yaya çıktı koşarak ve çarptım ona, adam imalı imalı baktı ve yürümeye devam etti kolundan tutup çağırdım, varmı birşeyiniz, çok özür dilerim dedim yok yok dedi gitti. Hızımda zaten 15-20 km/h di. Çarptığım adam güler yüzle yok birşeyim dedi ama çevredeki insanlar, arabalardaki insanların küfürlerini hala hatırlıyorum...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Geçmiş olsun arkadaş..
    Malesef memlekette bu tiplerden tonla var..Kafaya takmamaya gayret etmek gerek..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Ben burdan sinirlendim ya şimdi tabi tek buldular seni sıkıştır , sana söliym Oktay kardeş kaçmamışsın ve bu senin hem iyi niyetli hemde doğru dürüst bi adam olduğunu gösteriyo, hayat tecrübem şunu söylüyo bana,, eger orda seni sıkıştıran o 3 denyoya tam ortalarına söyliyerek teke tek gelen varmı desen inan put gibi kalırlar yürekleri yetmez büyük ihtimal , kaldıki yetse çıksa biri Allah ne verdiyse gir , valla sinir oldum neyse geçmiş olsun

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asalak asalak giden araçlardan
    zınk diye duran dolmuş ve taksicilerden
    sinyal vermeden dönen araçlardan
    yolda parkta yürür gibi karşıdan karşıya geçen yayalardan
    habire şerit değiştiren manyaklardan
    ve seni trafikte araç olarak görmeyen sanki yollar kendininmiş gibi araç kullanan sürücülerden nefret ediyorum

geçmiş olsun
    Altına imzamı atarım.
    Motosiklet = Özgürlük

eğerki kavga yapacaksan kesinlikle kaskını çıkarmayacaksın bu bir endonezya atasözü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:32 AM ----------

şaka tabi
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Geçmiş olsun arkadaşım. Biz hiç bir zaman haklı olamayacağımıza göre(4 tekerliler için geçerli) basıp gitmende fayda vardı.

hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.sanırım bu tip insanlarla daha çok karşılaşacağız

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    evet arkadaşa katılıyorum, kaskın varken 3 kişiye kafa atarak ordan uzaklaşabilirsin

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ben suçlu kim anlayamadım şimdi?

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşımız kırmızı ışıkta duran araçların solundan gitmiş. yani hatalı birşey yapmış. kapıyı açan kişinin elbette yine de dikkatli olması lazım ama benim bile her zaman aklıma gelmiyor motorcu olacağı. bence şu aralara dalmaktan vazgeçin de araba gibi kullanın motorunuzu hem böylece tüm motorculara olan bakış açısı zamanla değişir ve trafikte saygı da aynı ölçüde gelişir.

o üç kişinin yaptığıysa apaayrı bir muamma, hem tedbirsizler hem de kabakuvvet kullanıyorlar.

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımız kırmızı ışıkta duran araçların solundan gitmiş. yani hatalı birşey yapmış. kapıyı açan kişinin elbette yine de dikkatli olması lazım ama benim bile her zaman aklıma gelmiyor motorcu olacağı. bence şu aralara dalmaktan vazgeçin de araba gibi kullanın motorunuzu hem böylece tüm motorculara olan bakış açısı zamanla değişir ve trafikte saygı da aynı ölçüde gelişir.

o üç kişinin yaptığıysa apaayrı bir muamma, hem tedbirsizler hem de kabakuvvet kullanıyorlar.
    evet haklısınız ben yaptığımın doğru olduğunu savunmuyorum.zaten gerekeni de yaptım.(özür dileme vs )ama sol tarafta o kadar boşluk vardı ki nerdeyse araba sığar.ben yolun ortasında adam indireceklerini hiç düşünmedim açıkcası benim bildiğim yolcu inecekse sağ tarafa yanaşılır ve yolcuda yine sağ tarafdan iner..yanlış mıyım

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Oktay kardeş, öncelikle geçmiş olsun ancak hatalısın. Onlar da hatalı. Motosiklet sürücüsü olmamız bize aralardan geçme hakkını vermiyor. Bir aracı aynı şeritte sollayamazsın. Sollayacağın araç bir motosiklet olsa bile, sollamak için bir sol seride geçmek zorundasın. Aynı şeritte hangi aracı geçersen geç bir kaza durumunda hata sendedir. Duran aracı geçmek ile hareket halindeki aracı geçmek arasında kural bakımından bir fark yoktur. Anlatabiliyor muyum bilmiyorum, sen şeritte hareketli veya hareketsiz halde bulunuyorken, senin sol ve sağ yanında şerit çizgilerine kadar bulunan boşluk ta sana aittir ve bu bölgeleri kimse ihlal edemez.

Onların kapıyı açmaları ise araca binme-inme kuralalrının ihlaline giriyor.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    dünde ümraniye alemdağ caddesinde benzeri başıma geliyordu az daha. sol şeride park etmiş araçlardan biri kapısını açtı, hophop diye bağırdım adam tırsıp kapıyı yarıda bıraktı yoksa kesin giriyodum.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay kardeş, öncelikle geçmiş olsun ancak hatalısın. Onlar da hatalı. Motosiklet sürücüsü olmamız bize aralardan geçme hakkını vermiyor. Bir aracı aynı şeritte sollayamazsın. Sollayacağın araç bir motosiklet olsa bile, sollamak için bir sol seride geçmek zorundasın. Aynı şeritte hangi aracı geçersen geç bir kaza durumunda hata sendedir. Duran aracı geçmek ile hareket halindeki aracı geçmek arasında kural bakımından bir fark yoktur. Anlatabiliyor muyum bilmiyorum, sen şeritte hareketli veya hareketsiz halde bulunuyorken, senin sol ve sağ yanında şerit çizgilerine kadar bulunan boşluk ta sana aittir ve bu bölgeleri kimse ihlal edemez.

Onların kapıyı açmaları ise araca binme-inme kuralalrının ihlaline giriyor.
    evet ben hatamı kabul ediyorum zaten.iftar telaşıydı bi an boşluğu görünce girdim.ama dediğim gibi yol ortasında kapı açılacağını hiç
    düşünmedim.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı oktay299 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben hatamı kabul ediyorum zaten.iftar telaşıydı bi an boşluğu görünce girdim.ama dediğim gibi yol ortasında kapı açılacağını hiç
    düşünmedim.
    Evet evet, adı üzerinde zaten, hata Hepimiz hayatın her aşamasında hatalar yapıyoruz. Ancak ben genelde motorumu otomobil mantığıyla kullanıyorum ve bunu herkese de tavsiye ediyorum. Artçılarımdan defalarca eleştiiri almışımdır "abi napıyosun sen araba gibi davranıyosun geçsene şu aradan diye" ama hiç umursamam bildiğimi okurum. Aralardan geçmek bize çok fazla şey kazandırmıyor, en fazla varacağımız yere sadece, evet sadece birkaç dakika erken ulaştırıyor ki buda risk almaya değmez.

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet, adı üzerinde zaten, hata Hepimiz hayatın her aşamasında hatalar yapıyoruz. Ancak ben genelde motorumu otomobil mantığıyla kullanıyorum ve bunu herkese de tavsiye ediyorum. Artçılarımdan defalarca eleştiiri almışımdır "abi napıyosun sen araba gibi davranıyosun geçsene şu aradan diye" ama hiç umursamam bildiğimi okurum. Aralardan geçmek bize çok fazla şey kazandırmıyor, en fazla varacağımız yere sadece, evet sadece birkaç dakika erken ulaştırıyor ki buda risk almaya değmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler