Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

acemi:D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    inşallah olacak
    tabiki düzenleniyo fakat benim motorum olmadıgı için katılamıyorum gezi bilgilerini etkinlik ve gezi duyuruları bölümünden alabilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pegasus

..

ewet beli dünden beri sadece makara kikiri oldu siteye birgirdim millete malzeme çıktı :D peki ben laf atsam böyle sizin gibi sorun olurmu?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    abicim gerçekten bu topiği alıp hiç bilmeyen, uzaydan gelmiş bir insana okutsan milli yarışçı olup çıkar. cc lerin bile en ince ayrıntısına kadar girilmiş. helal olsun arkadaşlar. sabırla öğrettiğiniz bu arkadaş inşallah diğerleri gibi 3 gün sonra çekip gitmez. gerçi gitse bile bir harf bir harftir. biz görevimizi yapalım da

rodman_91

Motosikleti: pegasus

hiç motorun yoktu ya acemi kardeş. bu pegasus mitolojik pegasus mu? yoksa enduro mu?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    pegasus

...

diyerlerini bilmem ama motorlara zafım var işallah askerden sonra gezilerinize katıla bilirim eyer motor alırsam işallah da alıcam 18 ay sonra :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:41 PM ----------

pagasus derken motor markası olarak deyil yunanlıların pegasusu ucan at:D arkadaşaım sanırım fazla sevilmedik sitede biraz kötü başlangıç oldu

Bence sen askere git. vatanın sana orda ihtiyacı olacak,zamanında bizlerin olduğu gibi ,bitir görevini gel ondan sonra, kendi bakışların değiştiği gibi başka şeylere de sarabilirsin,bana göre seninki bir anlık heves gibi geldi.Yanılıyormuyum....

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide tanıdığın imam var sa iyi olur bu tercihler...
    okuyunca koptum çok doğru bir yorum olmuş tekbrikler

Motosikleti
    pegasus

..

ben de bu heves 4 senedir var ama hep bişi olup açydırıldım motor almaktan ama askerden sonra garanti peki 1 anlık heves olsaydı ben motor kazası yaptım ve ayğımı kırdım ve yine ve dahaçok şekilde seviyorum mtr u frower anlıcan ben nezamn binemez hale gelirim ozamn biter motor benim için (motoru ben kulanmıyordum):D:D sence gelip gecici mi?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı rodman_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyerlerini bilmem ama motorlara zafım var işallah askerden sonra gezilerinize katıla bilirim eyer motor alırsam işallah da alıcam 18 ay sonra :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:41 PM ----------

pagasus derken motor markası olarak deyil yunanlıların pegasusu ucan at:D arkadaşaım sanırım fazla sevilmedik sitede biraz kötü başlangıç oldu
    canım kardeşim, sevilmemezlik diye bir şey yok. sana olan tepkilerin sebeplerini şöyle sıralarsam anlarsın. bunları seni için kastetmiyorum ( belki öylesindir veya değilsindir. bu senin vicdanınla kendi aranda )

1- sahte kız isimleriyle girip kafa bulmak için sorusoranlar
    2- vakit geçirmek için "yeni başladım ne alayım" diye soranlar ama mesaj sayısı 2-3 ten sonra ortadan yok olanlar
    3- sahte acemilik numaraları yapıp kafa bulanlar

sen olsan senin yaptığın gibi acemiyuim ama 250cc kullandım diyen ( ki sitede onca 125 lik sahibi var ki 250cc yi hayatında kullanmamışlardır ) birini görsen ne düşünürdün?

yani temkinliyiz, hepsi bu
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Bunu zamanla göreceğiz.

Motosikleti
    pegasus

..

yok ben öyle biri deyilim joker ben illa makara yapmak istesem dalgamı gecer o laflara küfürü basar cker giderdim ama hayla burdaysam bilki sizden biri olmaya calışan 1 kardeşiniz var artık geriside size kalmı ha joker?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 PM ----------

sahte kız ismi derken senden bişi isteye bilirmiyim joker dennis rodman ismini goog lede 1 ararmısın bak ben mtr da bilgili deyilim ama sende başaka konularda

merhaba sizle bişi paylaşmak istiyorum biraz gülünç gelecek ama; bundan 1 ay önce çok samimi bir arkadaşıma vitesli motor kullanmayı öğrettim ve öğrettiğim motor honda cbr 600 rr'dı, sadece 1 kez stop ettirdi ve 2 gün sonra temde 260 kmh yaptı, zor bişi değil ama dikkatli kullanmak şart

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    yok ben öyle biri deyilim joker ben illa makara yapmak istesem dalgamı gecer o laflara küfürü basar cker giderdim ama hayla burdaysam bilki sizden biri olmaya calışan 1 kardeşiniz var artık geriside size kalmı ha joker?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 PM ----------

sahte kız ismi derken senden bişi isteye bilirmiyim joker dennis rodman ismini goog lede 1 ararmısın bak ben mtr da bilgili deyilim ama sende başaka konularda
    arkadasım öncelikle hoşgeldin aramıza biraz fazla alınganlık yapıyosun.senin nickine kimse sahte kız ismi dememişki o maddeler forumdaki genel sıkıntılarla ilgili direkt sen böylesin demek anlamına gelmiyo.bu kadar alıngan olma.senin açtığın bu konuyla ilgili o kadar cok başlık varki araştırırısan siteyi görürüsün.
    umarım istediğin motora kavusursun kolay gele
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    pegasus

..

sagolun işallah allah herkesin gönlüne göre versin işallah kazasız belasız biner herkes motoruna ama türkiye şartlarında bu biraz zor:D

pardonda joker diye kime diyosun sen

Motosikleti
    pegasus

..

nebilim öyle deyince herkes ölücen ve geberecen diyince acıkcası tırsmaya başlamıştım büyük motordan başlamak imkansız gibi bahseti arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

joker resimli 1 arkadaş vardı ismini bilmiyoum resminde joker vardı o arkadaşa 1 sakıncası varsa söylemem bidaha

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

bende iki saattir bakınıyorum kim bu joker diye..

bir de anlamadım dennis rodman ın nba de oynamış olmasının yürekçe nin söylediği şeylerle ne ilgisi var?

ama genel olarak sana birşey söyleyeyim..burada yüzlerce/binlerce mesaj atmış olan kişiler sana birşeyler yazıyorsa (haklıdırlar demiyorum) bu insanların çoğu 30 yaş civarındadır..birazda o nedenle bu üslubun yüzünden tepki çekiyorsun..

Nasıl desem;
    oyun forumları gibi değil yani..

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    nebilim öyle deyince herkes ölücen ve geberecen diyince acıkcası tırsmaya başlamıştım büyük motordan başlamak imkansız gibi bahseti arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

joker resimli 1 arkadaş vardı ismini bilmiyoum resminde joker vardı o arkadaşa 1 sakıncası varsa söylemem bidaha
    bende diyorum joker ne buda farklı bi yaklaşım tabi.benimde resmimde motorum ve ben varım sakın bana motor deme farklı anlamlarada geliyo papaz olmayalım sonra
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

resmin üstünde ismi var biraz daha dikkatli bakar ve yazarsan senin içinde bizim içinde daha kolay,basit,anlaşılır ve saygın olur

ayrıca osbourne'nun da dediği gibi ne alaka dennis rodman ve yazılanlar

Motosikleti
    pegasus

..

işallah size saygıda kusur etmem yşca büyüksünüz ya o rodman olayı yanlış anlama sanırım joker in ismi yürekcey di o dedi kız nick li felan bende nick e laf atı sandım ama yanlış anlamışım :D yavaş yavaş muhabbetinize alışırım sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı djbulo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sizle bişi paylaşmak istiyorum biraz gülünç gelecek ama; bundan 1 ay önce çok samimi bir arkadaşıma vitesli motor kullanmayı öğrettim ve öğrettiğim motor honda cbr 600 rr'dı, sadece 1 kez stop ettirdi ve 2 gün sonra temde 260 kmh yaptı, zor bişi değil ama dikkatli kullanmak şart

tebrik ederim, mükemmel bir örnek. peki şehir içinde aniden önüne kıracak bir kamyondan nasıl kurtulacağını ya da kırmızı ışıkta beklerken arkadan hızla gelen ve durmaya niyeti olmayan birisinden kaçmak için nasıl ön kaldırıp tekere kalkacağını, çok yakından takip ettiği bir araç, önünde aniden durunca nasıl en kısa mesafede duracağını, nasıl stopie yapacağını da öğrettin mi?

ama pardon, şimdi mesajınızı tekrar okuyunca gördüm, sadece 1 defa stop ettirmiş motoru, ustalaşmış hemencecik, o zaman tüm bu tehlikelerden kurtulur, çok da dert etmeye gerek yok.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler