Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

önü kalkıyomu??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    evet bu sözü ışıklarda durduğumda yandaki otobüs şöföründen duydum.

ben de pek anlamadan he dedim. hadi o zmn kaldır bakalım dedi. ben gülümsedim. sonra ışık yandı gittim.

ybr 125in tek teker olur mu?
    olursa nasıl yapılır.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yapılabilse de yapma derim ben boş ver efendi gibi git efendi gibi gel sen abicim

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bende öle yaapıyom da. bazen artistlik yapmak lazım 4 tekerlilere hatta 8 tekerlilere

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kısadan anlatayım 10 sene evvel sana sordukları gıbı banada abi nasıl iyi kacıyormu bunlar demişlerdi bende seyret demiştım ışık yeşil yandı bir asıldım gaza gaz teli koptu rezil olduk
    paşa paşa gıt yoluna uyma kımseye

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısadan anlatayım 10 sene evvel sana sordukları gıbı banada abi nasıl iyi kacıyormu bunlar demişlerdi bende seyret demiştım ışık yeşil yandı bir asıldım gaza gaz teli koptu rezil olduk
    bende koptum

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    kaldrabilene iyi .antalyada sütçü lakplı 17 yasında çocuk var tek teker ybr ile 3 km gidebliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 PM ----------

ybr gibi motormu var kullanmayı bilmiyonuz mbilete bnie gibi biniyonuz ne anladım ybr den
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim nasil Gaza sen öyle
    Barbaros İLKBAHAR
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü [/COLOR][/COLOR]
    :queen:RüzGaRı Hisset :queen:

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kardeş daha öncede yazdık çizdik eski konularda arat bulursun yalnız ufak cc makinelerde zincir amortisör debriyaj aktarma organları gibi sorunlar çıkıyor haberin olsun bir keresinde zincirin diger kısmı kopmuş tu benimde birde tek teker işi tehlikelidir düşersin v.s yazık olur motora ve sana

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    o günleri görürsem ybr ile tek teker 3 km gitmeyi düşünüyom allah bizede verir o karizma motoru inş aldığuım gün xexon jantlara kırmızı serit.yuvalka kafa olur ise kafa iptali zaten aynalar hemen iptal hava filtresi açık doya doya kesici yapıcam içimde kaldı
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6

Motosikleti
    presto 125-a
    önü kalkmayan motora motor demem ki

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    valla otobüsçüye bedava akrobasi yapacaksan bilemem
    kimse eğlenecek diye kendinizi riske atmayın motorunuzu yormayın eskiden krallar için böyle şeyler yapılırmış onuda soytarılar yaparmış tek tekerli bisikletleri varmış falan filan yalan dolan.......
    sen o motorla düşsen o seni pofpoflayanlar dönüp arkasına bakmaz bile.
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    ----------yorumsuz-----------
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kalkıyo birader tutacan mı deseydin ya

milletin gazına gelmeyin abicim yolunuzdan gidin efendi efendi
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Otobüscünün gazına gelmeyin

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaldrabilene iyi .antalyada sütçü lakplı 17 yasında çocuk var tek teker ybr ile 3 km gidebliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 PM ----------

ybr gibi motormu var kullanmayı bilmiyonuz mbilete bnie gibi biniyonuz ne anladım ybr den
    valla daha yaşımız genç öğreten olursa öğreniriz. ben bilen anlatırsın diye umdum.mobiletimiz olmadıkı nasıl olur moblet bilmem.

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla daha yaşımız genç öğreten olursa öğreniriz. ben bilen anlatırsın diye umdum.mobiletimiz olmadıkı nasıl olur moblet bilmem.
    mobletle bile ön kaldıranını gördüm :D yeterki istek olsun insanoğlunun yapamıyacağı şey yok :D
    www.sahildenturkiye.com

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    "rahmetlinin önüde kalkardı" dememeleri için trafiğe açık alanda bu işlere hiç girişmeyin.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    bizim buradaki amcalar önünü şahlandırabiliyormusun diyorlar.

ben de ybr kullanıyorum ama daha 1 kere denedim o zaman da en fazla 10 cm havaya kalktı ön teker

motora alışıyım da 1,2 ay sonra tekere başlarım
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ben de trafikte yapmayı istemiyorum ztn össye gircem ondan sonra denicem full korumam var. ama yinede sakat .

ama nasıl yapılcak kimisi motor yürürken debriyaj yapıp. motor devirliyken aniden vitese geçin diyolar ama bence motoru yırttırırım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler