Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

benzin hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    arkadaşlar abiler ablalar bende asya 150 t 19 a var bi soru soracaktım bizim motorun topicine yazıyorum 3 gün sora cevap geliyor bende ki asya model scootır geçenlerde 20 tl ye fulledim ağzına kadar fulledim ama çok ilginç bi olaydırki yaklaşım 100 ile 110 km falan yapıyorum taş patlasın 120 neden böle birine sorudm demin aynı modelden var 16.bin km de oda bi fulle 80 km yol yapıyormuş benm motor 1400 km de onun ki benden yaşlı dicem hadi rodajda dır die böle yakıyor dicem ama adamın motoru 16. binde ne den böle ne yapabilirm bu motor ocağıma incir ağacı dikecek gibi işe gidip geliyorum 40 50 km /h ile arada sıra 80 90 km yapıyorum uzun yol fazla yapmıyorum motoru daha açmadım nasip olmadı en uzun yolum 30 km oldu
    bide tahliye borusu diye lanet bişey var motora fazla benzin koyunca sarsılmalarda taşan benzini o boruda dışarı atıyor yaklaşık 1 litre gidiyordur tahminim onu kapatsam bi sorun olurmu ne işe yarıor bilmiyorum o

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    bir yanlışlık var 20 tl dediğin 6 lt benzin yapar. oda 100 km 5 lt tekabul eder. 150 cc motor için 100km 5 lt fazla benim 900 cc tiger 100km o kadar yakıyor ve 41000 mil olmasına rağmen
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    MCX 150
    bende anlamadım ne yapıcam bilmiyrum

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    benimkide 800 cc 13 litre depoya 200-225 km gidiyo yani son zamlardan önce 20 tl lik benzine 100 km yapıyodum...sen düşün artık 150 cc bizimkiler kadar yakıyo bi baktır bence ustaya benzin hortumlarına bağlantılarına ateşlemeye flan genel bi

Motosikleti
    MCX 150
    gerçi bu modellerin genelinde var ben bu motora farklı bişey (eksoz karbüratör ya da biyerlerin temizlenmesi bakılması gibi şeyler) yapabilrmiyim

Motosikleti
    MCX 150
    ufacıkta olsa bi bilginiz yokmu arkadaşlar dünaynın en pahallı benzini olan bi ülkede böle bişey biraz can sıkıcı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler