Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hadi bakalım CıBıR 125ciler ve hyosung gtr 250ciler yardımlarınızı bekliyorum beyler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    herkese selamlar...
    arkadaşlar son zamanlarda kafamı epey meşgul eden bir soru var aklımda cbr 125r mi hyosung gtr 250r mı??? öncelikle bütçemin 5000-6000 ytl arası bir motorsiklete yettiğini hemen belirteyim. daha önce arkadaşımın cbr 125ini epey kullandım ve motoru tanıma fırsatım oldu ancak hyosung hakkında herhangi bir bilgim yok sadece 250cc olduğunu 170-180 kmhlere çıktığını biliyorum ancak hızın ötesinde ondan daha önemli unsurlar var mesela konfor,performans(son hız açısından değil,viraj performansı kalkış duruş vs...), güvenilirlik,motor ömrü,kalite,sağlamlık vs... fakat benim gönlüm 0 motorsiklet almaktan yana ve param anca cbr 125r'a yetiyor fakat eğer hyosungların daha iyi olduğunu düşünen arkadaşlar varsa ve neden daha iyi olduğunu yazarlarsa sevinirim yukarıda belirttiğim açılardan. eğer ikna olursam cbrdan vazgeçip 2.el bir hyosung almayı düşünüyorum.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler selamlar...
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    merhaba motorcu arkadaşım kısaca,,bende de cbr 125 var eğer motorunu büyüteceksen 600 cc almalısın gt250 r güzel motor ama tek kusuru 2 zamanlı olması cbr 125 bile 4 zamanlı,,bu ne demek 2 zamanlı motorun ömrü daha kısa demek 5000 liran varsa motoru seneye değiştir hem sezonun kapanmasına az var hem para biriktirirsin ben aynen böyle yapıcam güzel bi 600 lük yakışır bize

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba motorcu arkadaşım kısaca,,bende de cbr 125 var eğer motorunu büyüteceksen 600 cc almalısın gt250 r güzel motor ama tek kusuru 2 zamanlı olması cbr 125 bile 4 zamanlı,,bu ne demek 2 zamanlı motorun ömrü daha kısa demek 5000 liran varsa motoru seneye değiştir hem sezonun kapanmasına az var hem para biriktirirsin ben aynen böyle yapıcam güzel bi 600 lük yakışır bize
    Hyosung motosikletler 4 zamanlı motora sahiptir

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    nikiyle bu kadar anlamlı yazılar yazan baska bir insan görmedim madem bilmiyorsun yanlıs bılgılendırme yapma ınsanlara hyosung 4 zamanlıdır 4

hyosung gt250r dort zamanlı bır motordur cbr125 taş gibi motordur ancak gt 250 r onun cüsse olarak 2 katıdır cbr 125 cok saglamdır hıc bır sorun cıkarmadan yıllarca bınersın ancak kaza durumlarında parcası cok pahalıdır.hyosung kullananlarda onu degerlendırır bi dünya kullanıcısı var forumda ayrıca görme şansın varsa hyosungu git bak üzerine bin aradaki farklı daha iyi anlicaksın.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    inanki 2 zamanlı diye biliyorum kafamdan sıkmadım valla eğer senin dediğin gibiyse özür dilerim yani yine de araştırcam bu konuyu eyvallah

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Arkadasım forumu arastırmayı bır denesen once aradıgın cevaplar fazlasıyla var.Bıraz arastırmayı deneyın yerlı yersız herkes konu acar oldu yaw...

Arkadasım once kendın ogren bılgılen sonra yorum yap lutfen....
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    78bin kmde motoruna tek anahtar değmemiş cbr125ler biliyoırum gerisini sen düşün
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    tamam tamam özür tekrar bakıyorum

Motosikleti
    hyosungların en çok konuşulan kronik sorunlarından birisi krank kırmasıdır ama ne kadar doğrudur kullanan arkadaşlar daha iyi bilir tabiki. cbr 125 sağlam motor olduğu tartışılmaz ama bana göre en kötü tarafı çok cılız durması.

Motosikleti
    CRF
    2 zamanlı motorun ömrü daha kısa
    Bence böyle bir genelleme yapılamaz piyasada ne kadar cok bws oldugunu vb. bılıyorus :S

senin yerinde olsam tercihim hyosung tan olurdu..

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağlamlık açısından tabiki cbr 125,hyo'nun görünümü cbrdan daha kaslı duruyo..hız olarak da cbr'dan daha fazla tatmin eder ama sağlamlık açısından cbr derim..ayrıca 0 almak istiyorum demişsin ve 5000-6000 tl paran var..bu da anca cbr125'e yeter..şimdiden hayırlı olsun..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    arkadaşlar tekrar özür dilerim motor 2 silindirmiş ben yanlış yere bakmışım tekrar tekrar ööözüürrrr

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    [QUOTE=yalnız_kurt;1749641]Arkadasım forumu arastırmayı bır denesen once aradıgın cevaplar fazlasıyla var.Bıraz arastırmayı deneyın yerlı yersız herkes konu acar oldu yaw...

arkadaşım araştırdım zaten bulamadım demek ki açma gereği duydum diğer forumlarda da sordum bu soruyu cvp veren olmayınca forum açtım cvp da yazan arkadaşlar oldu ne var bunda yerli yersizmiş sana soracaz heralde Allah Allah ya sabır

Motosikleti
    önemli değil kardeşim böyle yanlış anlamalar olur hep =)

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    [QUOTE=fireblade1;1749659]sağlamlık açısından tabiki cbr 125,hyo'nun görünümü cbrdan daha kaslı duruyo..hız olarak da cbr'dan daha fazla tatmin eder ama sağlamlık açısından cbr derim..ayrıca 0 almak istiyorum demişsin ve 5000-6000 tl paran var..bu da anca cbr125'e yeter..şimdiden hayırlı olsun..[/QU

evet sıfır almak istiyorum dedim ama yazının sonunu okuduysan eğer hyosung beni ikna ederse 2.el bir hyosung alabilirim dedim. yorumların için teşekkür ederim

Motosikleti
    DOOM46 kardeşim öncelikle iki motordada başının ağrıyacağını çok zannetmiyorum ama öncelikle .eğer cbr yada hyo bu alacağın motoru bir geçiş motoru olarak kullanmak istiyorsan yani acemiliğini atıp daha yüksek cc bir motosiklete geçmek istiyorsan zaten 0 km alma derim ben zararın az olur piyasada cbr 125 çok fazla var satman hem çok uzun zaman alır ve eğer 0 km alırsan zararın çok olur ama ikinci el temiz bir hyo alırsan satışın daha kolay zararın daha az olur diye düşünüyorum saygılarımla

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    [QUOTE=DOOM46;1749666]
    Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım forumu arastırmayı bır denesen once aradıgın cevaplar fazlasıyla var.Bıraz arastırmayı deneyın yerlı yersız herkes konu acar oldu yaw...

arkadaşım araştırdım zaten bulamadım demek ki açma gereği duydum diğer forumlarda da sordum bu soruyu cvp veren olmayınca forum açtım cvp da yazan arkadaşlar oldu ne var bunda yerli yersizmiş sana soracaz heralde Allah Allah ya sabır
    Cok dogru arkadasım ya cok ozur dılerım motosıklet modellerıne gırınce aradıgın konuyla ılgılı topıc 7. sırada ,ana sayfada kullanıcı resımlerı altındakı hyosung logosuna tıklayınca 1. sırada Hondaya tıklayınca cbr da orada ondan bulamadın sana haksızlık ettım kusura bakma...

Ha bırde hyonun topıcını vereyım 7. sırada ya sen onuda bulamazsın şimdi..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Eeeee cbr topıcınıde artık sen bul...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    madem gt250 r alacaksın yedek parça ve servis hizmetlerini iyi araştır aslında honda da böyle 250 cc lik motor üretse ne iyi olur mesela cbr 250 gibi ne olursa olsun kazasız belasız sürmeler

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    [QUOTE=by_dengesiz;1749633]merhaba motorcu arkadaşım kısaca,,bende de cbr 125 var eğer motorunu büyüteceksen 600 cc almalısın gt250 r güzel motor ama tek kusuru 2 zamanlı olması cbr 125 bile 4 zamanlı,,bu ne demek 2 zamanlı motorun ömrü daha kısa demek 5000 liran varsa motoru seneye değiştir hem sezonun kapanmasına az var hem para biriktirirsin ben aynen böyle yapıcam güzel bi 600 lük yak

yorumun için teşekkür ederim fakat ailem yüksek performanslı motorsikletlere razı olmadıkları için motor hacmi en fazla 250cc olan bir motorsiklet arıyorum bunlardan da hem kalite hem performans hem maddi açıdan en uygun olan iki markayı seçtim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 PM ----------

madem gt250 r alacaksın yedek parça ve servis hizmetlerini iyi araştır aslında honda da böyle 250 cc lik motor üretse ne iyi olur mesela cbr 250 gibi ne olursa olsun kazasız belasız sürmeler
    haklısın keşke 250 rr olsa çok teşekkür ederim sana da iyi sürüşler Allah hiçbirimize kaza bela göstermesin inşallah...

Motosikleti
    o zaman hayırlı olsun,,aslında bende 250 yada 400 cc racing düşünüyorum ama honda olmalı sonra o da az gelecek en iyisi bi tane sağlam 600 cc bulcan hayli hayli yeter

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler