Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir Annenin Acı Arayışı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bir annenin acı arayışı

İkitelli’deki işyerinden çıkan web tasarımcısı Metin Sevil, TEM bağlantı yolunda motosikletiyle bariyerlere sürtünerek devrildi. Ailesi ise kazadan sonra Metin Sevil'i ezen aracı arıyor.
    Güncelleme:22 Ağustos 2009 12:50
    Yorum Yaz Yazdır Eksenim'e Ekle Facebook Twitter Del.icio.us Arkadaşına gönder RSS SMS Servisi Stumbleupon Friendfeed Diggİkitelli’deki işyerinden çıkan web tasarımcısı Metin Sevil, TEM bağlantı yolunda 34 TF 302 plakalı motosikletiyle bariyerlere sürtünerek devrildi. Metin Sevil, muhtemelen arkasından gelen bir aracın üzerinden geçmesi sonucu hayatını kaybetti. Metin Sevil’in, düşmeden önce motoruyla yaptığı 13 metrelik fren izi bir araç tarafından sıkıştırıldığı ihtimalini güçlendirirken, dakikada yaklaşık 100 aracın geçtiği yolda, kimse gördü tanığı olmadı. Arkadaşları, internette şahit ararken, annesi Ayten Sevil “Ne olur gören duyan varsa yardımcı olsun. Kim yaptıysa bulunmasını istiyorum” dedi.

SATTIĞI MOTORUNU ÖDÜNÇ ALDI

Bir ay önce otomobili çalınan 30 yaşındaki Metin Sevil, 17 Ağustos günü, arkadaşına sattığı eski motosikletini ödünç alarak İSTOÇ’taki iş yerine gitti. Erkenden Üsküdar’daki evine dönmek için saat 14.30’da yola çıkan Metin Sevil, Kadıköy istikametine doğru TEM bağlantı yoluna girdi. Burada ne olduysa, Metin Sevil, sağdaki bariyerlere sürtünerek yola doğru devrildi. Saat 15.15’de tutulan trafik raporunda muhtemelen, sürücünün kafası üzerinden başka bir araç geçtiği belirtildi. Kaskın parçalandığı ve Sevil’in başından kopan doku parçalarının yola doğru yayıldığı ifade edildi. Metin Sevil olay yerinde yaşamını kaybederken, raporda belirtilen 13 metrelik fren izi, Sevil’in bir araç tarafından sıkıştırılmış olma ihtimalini ortaya çıkardı. Ancak görgü tanığı olmadığı için olay, “Tek araçlı, ölümlü kaza” olarak kayıtlara geçti.

ÜSKÜDAR'IN YAKIŞIKLISIYDI

Marmara Depremi'nin 10. yıl dönümünde gelen acı haber Sevil Ailesi'nde deprem etkisi yarattı. Yakınları, Metin Sevil’i sıkıştıran ve ezen araçları belirleyebilmek için çevrede, olay yerini görebilecek kameraları araştırırken arkadaşları, internet üzerinden görgü tanığı aramaya başladı.

En küçük oğlunun fotoğrafına bakarak ağlayan Ayten Sevil “Oğlumu elimden alanların yakalanmasını istiyorum. İnsanlık öldü mü? Orada bir insan ölüyor ve kimse görmüyor” dedi. Ayten Sevil, motor kullananlarında can taşıdığını ve birer aileleri olduğunu belirterek, otomobil şoförlerinden daha dikkatli olmalarını istedi. Ağabeyi İbrahim Sevil de “Üsküdar’ın yakışıklısıydı. Dışı kadar içi de güzeldi. Kimin başı sıkışsa yardımına koşardı ama kimse onun yardımına koşmadı. Görenler insanlık namına yardım etsin. Kardeşim geri gelmeyecek ama en azından suçlu olan cezasını çeksin” diye konuştu.

İKİ AY SONRA DÜĞÜN YAPACAKTI

Olaydan iki gün önce Metin Sevil’le görüştüğünü söyleyen çocukluk arkadaşı Berivan Aslan “İki ay sonra düğün yapacaktı. Bende nikah şahidi olacaktım. Son fotoğraflarını birlikte çektirdik. Ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı” dedi.

http://haber.mynet.com/detay/guncel/...arayisi/466717

kayıp giden bir hayat...solan bir çiçek daha...

konu açılmıştır blki...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazık çok yazık
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    üff üff üff ya ALLAH yardımcıları olsun Rahmetliye de ALLAH rahmet eylesin çok zor durum çok
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Bu nasıl bi hukuk devleti bu nasıl müslümanlık bu nasıl insanlık arkadaş??
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    insanın yüreği parçalanıyor okurken.biz insanlar vicdanımızı evde bırakarak mı yola çıkıyoruz acaba.bi hayat soldu gitti ve bunu yapan kişi vicdanınyla nasıl rahat rahat dolaşıyor acaba nasıl mutlu olabiliyor anlayamıyorum....yazık çookkk yazık...kabul edilecek bişey değil ama işte biz insanlar vicdanımızı kaybetmişiz...allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Şimdi tepki çekmek ve polemiğe girmek istemiyorum ancak İstanbul'un her zaman kesinlikle yaşanmayacak bir yer olduğunu savunmuşumdur. Bunda birçok etken var ancak burada şu an söz konusu etken bu ucube ilde insanlık namına birşey kalmamış olması ve araç sürücülerinin akli dengesi bozuk şekilde araç kullanmaları. Burada (Ankara) beni kendi şeridimde sürtercesine sollayıp geçen onlarca 34 plakalı otomobil ile muhatap oldum. Ankara'da da yoğun trafiğin içindeyiz ancak inanırmısınız hiç bir Ankara'lı tarafından sürtercesine sollanmadım şimdiye kadar. Bir motosikletninin ufak ta olsa bir kaza yaptığında birkaç aracın durup ilgilendiğine de defalarca şahit olmuşumdur ki en son olay da kendi düşmemdir. Geçen kış buzlu yolda kayıp düştüğümde arkamdan gelen araçlardan ikisi durmuş, araçlardan inen adamlardan biri benimle ilgilenirken diğeri motorumu yerden kaldırmaya çalışmıştı.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...li-mechul.html konu daha önce bu başlıkta açılmıştı
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...li-mechul.html konu daha önce bu başlıkta açılmıştı
    Bu link kaza haberi idi. Buradaki konu kaza sonrası gelişmelerle ilgili. Gerçi aynı topikten devam edilebilirdi ama konu biraz faklı burada. Bence bunu açmakla iyi yaptı metehan.

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    ALLAH cc Rahmt eylesin,topragı bol olsun.Dün okumuştum haberini yazık oldu,bir çiçek daha soldu...

Umarım çarpanlar gerekli cezayı alır
    Born To Be wild,Live to Ride...

neuremencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin şu mübarek ramazan ayında umarım failleri bulunur,akraba dost ve yakınlarına sabır dilerim.
    "SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER, SULAR ÇEKİLİNCE DE KARINCALAR BALIKLARI. KİMSE BUGÜNKÜ ÜSTÜNLÜĞÜNE VE GÜCÜNE GÜVENMESİN.KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR"

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsan hayatının bu kadar ucuz olduğu bir yerdeyiz dünya üzerinde. Türkiye yada Türk yazmak gelmiyor içinden, biz böyle bir millet değildik, tavuk ezsek sahibini arar neyse zararı karşılamak isterdik. Ne oldu bize de bu hale geldik ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Prelude (Henüz 4 teker)
    Siteye gireli bikac gün oldu ama bu trafikteki saygısızlıkla ilgili kacıncı haber sayamadım. Ölen arkadasın ailesine allahtan sabır diliyorum,trafik kazası yetmezmiş gibi bir de faili mechul bi vaka haline geliyo. Carpan kişi evinde rahat uyuyorsa diyecek bişeyim yok!!

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Allah rahmet eylesin.Ailesine sabır versin...

Selam arkadaşlar hala bir gelişme yok... yarın 1 hafta olacak hiç bir şey dinmedi ve Allah sabır vermiyor...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    son 4 senedir istanbul dışındayım okul yüzünden. otomobille yada motorla istanbula giderken yolda bir an oluyoki bir gariplik seziyorum, (meridyen sanırım orası) insanlar çıldırmış gibi araç sürüyolar, deli gibi sollamalar, aşırı sürat, yakın takip. işte diyorum istanbul şehir sınırını geçtim. gerçekten yaşanabilicek biryer değil artık istanbul, aklı olan başka şehirde yaşar.
    (buda bir dipnot : kardeşim iran sınırında asker, biliyorumki benden daha güvende)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Allah rahmet eylesin
    Acı bir kaza ve düşmanıma dahi dilemeyeceğim bir ölüm şekli.
    Allah cümlemize hayırlısını nasip eder inşallah.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan hayatının bu kadar ucuz olduğu bir yerdeyiz dünya üzerinde. Türkiye yada Türk yazmak gelmiyor içinden, biz böyle bir millet değildik, tavuk ezsek sahibini arar neyse zararı karşılamak isterdik. Ne oldu bize de bu hale geldik ?
    Globallestik.
    Yani kuresel olduk.
    Yani kure dedigin topa benzer, boyle yuvarlak.
    Kisacasi alem top oldu.
    Biz de ona uyduk.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    ALLAH rahmet eylesin çok acı sonlanmış.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yozlaştı çoğumuz; yozlaşıyor ve yoşlaştırılmaya devam ediliyor...

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (buda bir dipnot : kardeşim iran sınırında asker, biliyorumki benden daha güvende)
    hayırlı teskereler.Bşka ne denerki azım açık kaldı vallaha...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler