Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeniyim Arkadaşlar Abiler !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan yok
    Merhaba adım cem öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum.
    yasım suan 22 2 yıllık üniye gidiyorum bundan önce 3 üni okduum yarıda bıraktım bazı sebeplkerden dolayı kendimi hayalperest ve deli myönümle tanıtırım genellikle.çünkü bikaçkere ruh sinrde yattım.
    2 yıllık otomotiv bölümünde okudum 1 yıl fakat birşey öğretmediler sadece piston onuda unuttum motor hakkında fazla bilgim yok ama deliyimdir bastımmı neresi olrusa giderim.
    babam emekli subay dlugu icin heryeri dolastım nerdeyse ama motosikletin zamanıda geldi.
    8 yasındayken babam eski mobilet almıstı onu tek basıma sürmüstüm ama nasıl sürmek evden cıkardım calıstırdım bikere bindim ellerim titiriyor ama ertesi ghün alısmıstım.2.bindiğim ise 12 yasında java ydı çift silindir 350 tydi galiba bikaçkere olamdı debriyajı ayarlayamıyrdum istop etti sonra öğrendim biraz gittim viteste zorlandım neys een son arkadaşımıda aldım bindirdim arkaya 1-2 olamdı babam dedi 3 son sansın olmazsa alıyorum mtoru ben aniden debriyajı bırakıp gaza yüklenince önü kalktı ama allahtan motorun ön tekeri yere değince bastım gittim bunalrı anlatıyorum cünkü insanalrla herzmana tanısmam genellikle evden cıkmam ama ilk tanısma önemlidir bence.
    neys ebabam diyor araba al 12 milyara motor alınırmı
    astım seker ve sol göz cok az görüyor araba istemedim motoru daha cok seviyrum bayılmaydı hastaşlık gecirmeydi bana vız gelir zorluyor ama bende onu zorluyorum

enduro yada touringleri severima am artık kısa değil şehirlerarası yolları gitmeyi istiyorum enduro tipi hoşuma gitmedi hemde biraz tuzlu.
    ama maxi scooter cok hosuma gitti özellikle xmax 250 abs 400 ü pahalıydı cünkü
    hız manevra önemli değil hepsinde yaaprım ama yapmak istemem cünkü bosa heyecan benim asıl isterdiğim orta hızda gece asfaltta giderken kaskın icinden taktıgın kulaklıkla müzik dinlemek birazda yagmur olursa tadından yenmez bilmiyorum aptalıık belkide
    motor hakkında bi bilgim yok meraklı değildim bakmadım eskiden öğrenmedim mototr nerde kalırsa mecbur para verdiğim icin elimle tasırım farketmez.
    scooter manevra kabiliyeti az ama konforlu zaten rahatlık olması güzel ha bide kız arkadaşını bindirdinmi arkaya manevra ydı hızdı biter kafada sadece o anın tadını cıkarmak lazım.
    şimdi xmax 250 abs yle otoyolda tek kşi / 2 kişi kac km son hız yapabilirz motoru s...meden ama
    2.si baba tarafım tokat anne tarafım izmir tokatta köydü yokuştu bilmem neydi tarla ylları falan motorun altı değip mahvolurmu ee izmride de tarlaydı köylere yolalra dalcam motor cizilirmi (ya bende takıntılık cok üst düzeyde esyada ciizk olsun silesim geliyor defterden)unuttum ne yazcagımı
    neden su suğutmalı bu yamaha anlayamadım hava soğutma daha iyi uzun yolculukalrda farkedermi cok rodaj yaparken burdaki arkdaşlar mobileti mesela yokusa süğrüyorlar yokus cıksın diye yokus önemi varmı düz yoldada rodaj yapsak olurmu
    rodajdan sonra bakım yaptıurıp cıkarım yola bilgisizce teks orun ettiğim benzin olayını nasıl ayarlıcam mesela nerd ene kadar onlarıda tecbüre yapcaz artık.
    kimse bu yazımı eleştirmeye hakkı olmadığını düşünürüm sadec efarklı bakış açıları olabilir bastan söyleyim tehlike li bilmeyen acemi için diye tehlike göbek adımdır
    motorla gece köye giderdim mobiletle 2-3 şişe bira sigaramı yakardım basardım yokus asagı tutmazdım zaten ellerle bira sigara ama scooterle yapmam
    bisan 70 lğim vardı coka di bişeydi 2010 diye aldık garanti belgesinde 2005 yazıodu motor cok cabuk yolda kalıodu buji değiştiriyom yine olmuyo falan

xmax arastırdım baktım bide sizlerden duyayım nasıl bişey olduğunu ayrıca tam onun estetiğinde hondanın varmı aynı fiyatta güzeli şimdiden teşlekkürler memnun oldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende memnun oldum kardeşim
    Yazını okurken bi kaç yerde okumada zorlandım yanlış felan yazdığın için ama anladığım kadarıyla
    scooter demişşin ama köy felan diyosun bağ felan olur gömülür motosiklet onun yerine böle cross tip bi motosiklerede bakabilirsin onların da görünüşü güzel mesela Mondial'in X-Treme MAX 150cc 3.872Tl fiyatıda uygun köy felan gidince zorluk çekmessin
    Rodaj demişsin rodaj'da çoğu kişi atıyo resmen banada çok diyolardı neymiş motoru vurdur felan zorla bağırt felan diye motosiklet 1000/1500km motora göre değişirde normalde çoğu motorda 1000/1500km de rodajı biter motor 0 olduğu için aletleri yeni yeni oturmaya başlar ve zorlama olursa ileride sıkıntı olurmuş o yüzden bu rodaj döneminde fazla bayırda felan zorlanmaması gerekiyo ve devir olarak fazla uçmamak gerekiyomuş.

Motosikleti
    şuan yok
    saol samet kardeşim ben her türlü motoru severim ama bu maxiler cok hosuma gitti gerek tipi gerek uzun yol için yorgunluğun az olması evet k.b cok hızlı yazmaktaan arada yanlıs yazıyorum bide alışmışım arada s leri ş diye yazıyorum telefona alısınca mondial alcam fkat çin malı çok sıkıntılı diye mecbur markalra yöneliyoruz.
    işte benim aklıma esiyor giidyorum köye sıkılıyorum bağa gidiyorum yollar rezalet zatern tarla yolları falan canım sıkılıyor izmire gidiyorum antalyaya gidiyorum crossda yorar uzun yolda insanı diye düşünüyorum.
    görünüşe önem veren biriyim.düşünsene almışsın yakışıklı scooteri arkasına içine koydugun bikaç giysi olan küçük bi valizi bağlamıssın artçı koltuguna sırt çantanı takmıssın kulağında kulaklık müzik dinliosun gece oluyor otobanda sessiz sakin karşıdan geçen arabaların far kısaltıp uzun yakması özlemişim ya
    bikere arabayla giderken izmire yolda bi kız vardı motosikletli cok hoslanmıstım ondan sürekli yanımdan gitmeye çalışıyordu durdum dedim keske beraber gitsek diye oda olurdu ama keske motorun olsa arabayla olmuyor ozamanda ama ve lakin kızda izmirliymiş molalarda falan konustuk kız zengin oldugunu öğrenince pesini bıraktım bikaçkere aradı açmadım en son burda karşılaştık dedim k.b sen zenginsin düşün kızda kawasaki vardı yeşil cebinde iphonu ben ise fakir ama gururlu kız üzüldü dedi komplekslisin bende evet mecbur dedim o anda kızın gözleri doldu karşımdan kalktı yanıma oturdu sarıldı bana önemli değil para falan dedi ama ben diretince dudağıma bi buse koyup kalktı gitti belki busefer zengin olmnayan bi kızla karşılaşırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

hayatım film gibiydi halada öle cok intihar ettim ölmedim motorda içki içip son hız yaptım biizm köyün orda köprü var bide ilerisinde keskin viraj ikisindede kaza yapan çoktu okadar yatırdık motoru ama bişi olmadı şansıma
    halbuki gecen yıl cocuk basarmıstı ölmüstü oda motorcuydu ama pek aram yoktu ama çocuga sevindim öldü diye oda bnm gibi ölmeyi ckok istiyordu cünkü

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Hoşgeldin
    Gerçekten sıra dışı birine benziyorsun,bıkmadan yazılarını sona kadar okudum
    Scooter rahat motordur,sadece dediğin yerlerde kullanımda dikkat gerektirecek,Dağ bayır toprağa biraz zor gelir

Anlattıklarına bakılırsada cros sana uygun değil,Cbf veya ybr düşünsen bunları o yollarda rahatlıkla kullanabilirsin ,piyasada bol bulunduklarından parça fiyatlarıda uygundur,
    Seçimini scooter dan yana kullanırsan o yollarda motor bayağı bir hırpalanır

(benim asıl isterdiğim orta hızda gece asfaltta giderken kaskın icinden taktıgın kulaklıkla müzik dinlemek birazda yagmur olursa tadından yenmez bilmiyorum aptalıık belkide
    ) Bendemi aptalım neyim

Motosikleti
    şuan yok
    teşekkür ederim hoşbulduk sevindim sıkılmadan okuduğuna işte tek yeteneğim bu yazabilmek insanları sıkmadan neyse maxi scooterlar tip oalrak beni etkiledi yanlış anlama hangi foruma yoruma baksam ybr cbf denmiş baktım tipleri hoşuma gitmedi cocukken honda titanlardaydı gözüm ama zaman değişince göz zevkide değişiyor neyse dedim ya ben deli adamım gerçektende öleyimdir hic tanımadıgım kisilerle gece yürüyerek dağlara cıkmısımdır ve cok gasba ugramısımdır neyse asıl konu sizce mondial alınırmı cünkü ben 2.ele karsıyım huylanırım ve içimde kalır hep ucuzda mondial var sym sitesi fiyat listesi yok yani mondial yolda bırakırmı bikere geldi basıma arabayla sivasta kaldım gece iteyim dedim sivas kangalalrı az daha beni ... dağ nehir ırmak otoban kumsal kır orman hatta denize bile girerim motorla bikere arabayı çaya sokmustum zor cıktı

Yazıyı okurken noluyo dedim bi an kız durduk felan konuştuk diyince
    Benimde Mondial motorum var hiç sorun yok Allah'a şükür İnşallah'da kimsenin olmaz
    X-Treme Max'la yurtdışı yapmışlar yorucu olsa yapamazlar heralde mondial facede yazıyodu

zevkini bilemem tabii ki de sen scooter seversin bi başkası sport motor sever.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir.
    Ehliyet: A2 (01.10.2015)
    Motosiklet: 125 Mh Drift

Motosikleti
    şuan yok
    ehliyetim b sınıfı eylülde tam 22 ye bascam bakalım korkuyorum gitmeye cünkü göz doktorundan zorla göz raporu almıstım cok hareketli olan şeyleri algılayamıyorum yani motorla 140 yapsam heralde sansa bala giderrim yolu ama hastalıklarıma savas actım gebersemde macera

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

samet abi benim sevdiğim motor tipleri ducati xmax böyle estetik olacak vespanın tipini sevmiyorum hem pahalı hem güçlüymüş xtreme ye baktımda 150 likmiş alcaksak 6.000e temiz 600lük alalım mondial iflas ederse

ducati 2014 cok güzel ama eskiden kawasakileri severdim 600cclik yeşil ama 0ı dünya kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

seneye param gelicek biyerlerden inş.motorada para bağlamak istemiyorum nerden geldiğimi unutmayayım hem gerisiyle borçları ödeyip kalan parayı bankaya atıcam 15 gün falan hayatımda gezmediğim kadar gezcem.ama motor hararet yaparsa kırarım zincirini

Alıntı hayalperestc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetim b sınıfı eylülde tam 22 ye bascam bakalım korkuyorum gitmeye cünkü göz doktorundan zorla göz raporu almıstım cok hareketli olan şeyleri algılayamıyorum yani motorla 140 yapsam heralde sansa bala giderrim yolu ama hastalıklarıma savas actım gebersemde macera

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

samet abi benim sevdiğim motor tipleri ducati xmax böyle estetik olacak vespanın tipini sevmiyorum hem pahalı hem güçlüymüş xtreme ye baktımda 150 likmiş alcaksak 6.000e temiz 600lük alalım mondial iflas ederse

ducati 2014 cok güzel ama eskiden kawasakileri severdim 600cclik yeşil ama 0ı dünya kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

seneye param gelicek biyerlerden inş.motorada para bağlamak istemiyorum nerden geldiğimi unutmayayım hem gerisiyle borçları ödeyip kalan parayı bankaya atıcam 15 gün falan hayatımda gezmediğim kadar gezcem.ama motor hararet yaparsa kırarım zincirini
    Yaşım 16 hayalperestc (abi)
    İnşallah sevdiğin motosikleti alırsın ben şimdiden Hayırlı Uğurlu olsun diyim

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    İmkanın var ise seçimini yamaha,honda,yada suzuki gibi kendini kanıtlamış markalardan yana kullan,herkezin düşüncesi farklı olur ama benim görüşüm bu yönde
    İkinci elede karşı olmana gerek yok,servis bakımlı az kilometreli oldumu sıfırdan bir farkı kalmaz,çoğu insan gözü gibi bakar motoruna

Allah kısmet edersede senelerce sorunsuz kullanırsın,şöylede birşey var bakarsan bağ bakmazsan dağ olur

Motosikleti
    şuan yok
    ben büyük gördüm seni resimde sametcim k.b iyiki abla dememişim daha kötüsüde olabilirdi alınma espri sadece
    inş. kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

ben bakarım hatta yatağımda yatırıp ben yerdede yatarım sorun değil
    ama huylanıyorum 2.elden 0 alcan kutusunda miss gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

yamaha 0 ına baktım 27.000 tl okadar para vermem açıkçası en iyisi 5-6 ya çin malı alak napak

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

şimdi arkadşla konuştum onda bitane motosiklet var al bunu dedi bana seneye verirsin parasını dedi suzuki v-strom alıyımı 2007 model ? dl650 ymiş

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    Merhaba adım cem öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum.
    yasım suan 22 2 yıllık üniye gidiyorum bundan önce 3 üni okduum yarıda bıraktım bazı sebeplkerden dolayı kendimi hayalperest ve deli myönümle tanıtırım genellikle.çünkü bikaçkere ruh sinrde yattım.
    2 yıllık otomotiv bölümünde okudum 1 yıl fakat birşey öğretmediler sadece piston onuda unuttum motor hakkında fazla bilgim yok ama deliyimdir bastımmı neresi olrusa giderim.
    babam emekli subay dlugu icin heryeri dolastım nerdeyse ama motosikletin zamanıda geldi.
    8 yasındayken babam eski mobilet almıstı onu tek basıma sürmüstüm ama nasıl sürmek evden cıkardım calıstırdım bikere bindim ellerim titiriyor ama ertesi ghün alısmıstım.2.bindiğim ise 12 yasında java ydı çift silindir 350 tydi galiba bikaçkere olamdı debriyajı ayarlayamıyrdum istop etti sonra öğrendim biraz gittim viteste zorlandım neys een son arkadaşımıda aldım bindirdim arkaya 1-2 olamdı babam dedi 3 son sansın olmazsa alıyorum mtoru ben aniden debriyajı bırakıp gaza yüklenince önü kalktı ama allahtan motorun ön tekeri yere değince bastım gittim bunalrı anlatıyorum cünkü insanalrla herzmana tanısmam genellikle evden cıkmam ama ilk tanısma önemlidir bence.
    neys ebabam diyor araba al 12 milyara motor alınırmı
    astım seker ve sol göz cok az görüyor araba istemedim motoru daha cok seviyrum bayılmaydı hastaşlık gecirmeydi bana vız gelir zorluyor ama bende onu zorluyorum

enduro yada touringleri severima am artık kısa değil şehirlerarası yolları gitmeyi istiyorum enduro tipi hoşuma gitmedi hemde biraz tuzlu.
    ama maxi scooter cok hosuma gitti özellikle xmax 250 abs 400 ü pahalıydı cünkü
    hız manevra önemli değil hepsinde yaaprım ama yapmak istemem cünkü bosa heyecan benim asıl isterdiğim orta hızda gece asfaltta giderken kaskın icinden taktıgın kulaklıkla müzik dinlemek birazda yagmur olursa tadından yenmez bilmiyorum aptalıık belkide
    motor hakkında bi bilgim yok meraklı değildim bakmadım eskiden öğrenmedim mototr nerde kalırsa mecbur para verdiğim icin elimle tasırım farketmez.
    scooter manevra kabiliyeti az ama konforlu zaten rahatlık olması güzel ha bide kız arkadaşını bindirdinmi arkaya manevra ydı hızdı biter kafada sadece o anın tadını cıkarmak lazım.
    şimdi xmax 250 abs yle otoyolda tek kşi / 2 kişi kac km son hız yapabilirz motoru s...meden ama
    2.si baba tarafım tokat anne tarafım izmir tokatta köydü yokuştu bilmem neydi tarla ylları falan motorun altı değip mahvolurmu ee izmride de tarlaydı köylere yolalra dalcam motor cizilirmi (ya bende takıntılık cok üst düzeyde esyada ciizk olsun silesim geliyor defterden)unuttum ne yazcagımı
    neden su suğutmalı bu yamaha anlayamadım hava soğutma daha iyi uzun yolculukalrda farkedermi cok rodaj yaparken burdaki arkdaşlar mobileti mesela yokusa süğrüyorlar yokus cıksın diye yokus önemi varmı düz yoldada rodaj yapsak olurmu
    rodajdan sonra bakım yaptıurıp cıkarım yola bilgisizce teks orun ettiğim benzin olayını nasıl ayarlıcam mesela nerd ene kadar onlarıda tecbüre yapcaz artık.
    kimse bu yazımı eleştirmeye hakkı olmadığını düşünürüm sadec efarklı bakış açıları olabilir bastan söyleyim tehlike li bilmeyen acemi için diye tehlike göbek adımdır
    motorla gece köye giderdim mobiletle 2-3 şişe bira sigaramı yakardım basardım yokus asagı tutmazdım zaten ellerle bira sigara ama scooterle yapmam
    bisan 70 lğim vardı coka di bişeydi 2010 diye aldık garanti belgesinde 2005 yazıodu motor cok cabuk yolda kalıodu buji değiştiriyom yine olmuyo falan

xmax arastırdım baktım bide sizlerden duyayım nasıl bişey olduğunu ayrıca tam onun estetiğinde hondanın varmı aynı fiyatta güzeli şimdiden teşlekkürler memnun oldum.
    Mübarek roman Yazmış Bi Göz Attım Bu kadar Yazı Hayatta Okunmaz İnşallah Derdine Çare Bulursun Burdan

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Üşenmedim okudum, bende oluşan kanaat sen motor kullanma hatta herhangi bir aracıda kullanma kendi canını düşünmüyorsun onu anladım ama arkana alacağın kişiye ve çevrende bulunan herkese karşı potansiyel tehlikesin bence, bunu kim olarak söylüyorsun dersen sıradan bir vatandaş olarak sana fikrimi söylüyorum en azından vicdanımı rahatlıyorum söyleyerek, kazasız sürüşler derdim ama bu kafa yapısıyla çok yaşamazsın.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

[QUOTE=hayalperestc;3262348]ben büyük gördüm seni resimde sametcim k.b iyiki abla dememişim daha kötüsüde olabilirdi alınma espri sadece
    inş. kardeşim[COLOR="Silver"]

Resimdemi resimim yokki benim şu kasklı resimi motosiklet.net in resminden değiştirerek yaptım hayalperestc

Motosikleti
    şuan yok
    Pekbipicadam ben sadece kendi hayatımı düşünmem k.b öyle sadist bi varlık değilim sadece kendime olan bi düşmanlık çevremdekilere zarar verme eğilimim yok arkamdaki artçı durmua bağlı usta beni hayat bağlayan bi kişiyse dünyayı dolaşırım onunla mutluyumdur şikayet edecek durum yoktur ha başka türlüde arkama kimseyi almam

samet k.b resimdeki sen sandım o mondialin yanındaki adamı sen sandım yani

afyonlucash saol yazmayı çok seviyorum konusmaktan daha iyi

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    okumadım ama aramıza hoş geldin.

Pekbipicadam ben sadece kendi hayatımı düşünmem k.b öyle sadist bi varlık değilim sadece kendime olan bi düşmanlık çevremdekilere zarar verme eğilimim yok arkamdaki artçı durmua bağlı usta beni hayat bağlayan bi kişiyse dünyayı dolaşırım onunla mutluyumdur şikayet edecek durum yoktur ha başka türlüde arkama kimseyi almam

samet k.b resimdeki sen sandım o mondialin yanındaki adamı sen sandım yani

afyonlucash saol yazmayı çok seviyorum konusmaktan daha iyi
    Ha o resmi yazdımya mondialin facedeki sayfasından attım bak diye adam nereleri gezmiş diye attıydım.
    Benim motorum Mondial 125Mh Drift

Motosikleti
    şuan yok
    emrb saol hoşbulduk

samet yüksek motora geççenmi hatta seneye senle geziye çıkalım

emrb saol hoşbulduk

samet yüksek motora geççenmi hatta seneye senle geziye çıkalım
    İnşallah şöle bi 20/30bin km veya daha fazla ondan sonra yüksek CC düşünüyorum 250/600/ ve 1000 sırasıyla birden yüksek olmaz
    İnşallah nasip olursa gezeriz neden olmasın abi.

Motosikleti
    şuan yok
    valla bana 1000lik getir yine korkmam gerçi simdi eskisi gib değilim sekerle astım cok yoruyor beni bide sigaraya yüklenince seker icinde insilün basmıyorum baya bir yıprandım ama bütün zorlukalrın üstesinden geldim yine gelirim insanız sonucta olmadı yolda atlarız motordan ugrasamasak
    ben 12 yasında jawayı zor tutuyordum heves ettim sürdüm düşe kalka bana kafa tutan cocuklar okulda yanıma gelip lan nasıl sürüyon kaldırıon demişlerdi bende biraz g...kalktı tabi en son türkçe öğretmeni gördü çarşıda dolaşırken anlatıo sınıfta cem çift silindirli jawayı sürüyor helal aslanım diyordu ben ozamanalr çift silindiri bilmiyorum hocya sordum çift egzozlu demişti aslında iyi biriyimde bakma konustuklarıma hayat s.... beni çok
    samet seneye burda olursan önce bi izmir yapalım ordan muğla bodrum antalya ankara doğuyada gideriz ama kışın sivastan geçmem haberin olsun

valla bana 1000lik getir yine korkmam gerçi simdi eskisi gib değilim sekerle astım cok yoruyor beni bide sigaraya yüklenince seker icinde insilün basmıyorum baya bir yıprandım ama bütün zorlukalrın üstesinden geldim yine gelirim insanız sonucta olmadı yolda atlarız motordan ugrasamasak
    ben 12 yasında jawayı zor tutuyordum heves ettim sürdüm düşe kalka bana kafa tutan cocuklar okulda yanıma gelip lan nasıl sürüyon kaldırıon demişlerdi bende biraz g...kalktı tabi en son türkçe öğretmeni gördü çarşıda dolaşırken anlatıo sınıfta cem çift silindirli jawayı sürüyor helal aslanım diyordu ben ozamanalr çift silindiri bilmiyorum hocya sordum çift egzozlu demişti aslında iyi biriyimde bakma konustuklarıma hayat s.... beni çok
    samet seneye burda olursan önce bi izmir yapalım ordan muğla bodrum antalya ankara doğuyada gideriz ama kışın sivastan geçmem haberin olsun
    Hele ben motoru iyi bi öğreniyimde İnşallah toplanırız forumdan beraberce gezi yaparız Allah nasip ederse.
    Ben en uzak 25Km gittim oda dedemgil köydeydi oraya gittiydim İnşallah yavaş yavaş öğreniyom uzun yola daha çıkmam bi 5/10bin olmadan uzun yol olmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)