Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım motorsiklettaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

2 yıldır motora çıkmadım. onun çncesinde 2 yıl kadar yamaha 125 cc scooter kullandım.
    şimdi tekrar motor sevdam alevlendi. uzun zamandırda kalımda zaten.
    kawasaki ninja 250 düşünüyorum.
    benm sorum şu vitesli motora geçiş için uygunmuyum bilmiyorum scooterla 15000 civrı yol katetmiştim. kendimi nasıol geliştirebilirim viteslide.ders mi almam gerekir.
    kendi kendime çözebilirmiyim bikaç pratikle. tvsiyeler benm için önbemli sonrasındada motoru alacam zaten.
    saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    motosiklettaş
    ugrgnr bunu beğendi.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Yavaş yavaş çözersin neden olmasın.Ben vitesli motora başladığımda kimseden yardım almadım ve 1 günde sürmeyi öğrendim ancak inceliklerini ise halen öğreniyorum.Motosiklet kullanmak böyle işte.
    serdar37100 bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ne diyeyim bilmiyorumki,neyse eğitimini bir tamamlada sonra yardımcı oluruz sana

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    vitesliyi büyütmemek lazım scooterdan daha kullanışlı bence ben 1 günde öğrendim rampada kaldırmaya çalışmak lazım rampada kaldırabilirsen heryerde kullanırsın debriyajlı motosiklet

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çözersin de biz yazdıklarını çözünceye kadar bayağı uğraştık....
    Eğer motosiklet kullanışın da yazışın gibi değilse çözersin ne olacak ...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    bi arabayı sürmek bile yıllar alır. vites nerede geçer , nasıl el freni çekilir , kaydığında ne yapmalı , göbekte dönerken bi el freni ile 2 tur daha dönmek , virajlara yan yan girmek bile yıllarını alır asfalt hadi biraz basittir ama toprak mahvedici kombosunu yapar adama

Ve çözersin. Bende otomatik vites araba kullanamazdım akülü araba gibi dur kak dur kak birşey yok ama tat tuz vermiyo işte Gerçi scooter kullanıyorum genelde şehir içinde amma O ile araba farklı oluyor.

Ve çözersin. Veee Scooter zevkin varsa vitesliye geçme bence 125-150 veya 250-400 cc lik scooterlar güzeldir.
    Vitesli motorda artçı ile denge - nerede nasıl vites atacan - kırmızıda beklerken aman vitesi kaybettim yada atamadım vs durumu yaşayabilirsin ilk başlarda yada ani frenlemelerde vs düşür - yükselt gibi sıkıntın olabilir. O sebeple Scooter zevklerin arasındaysa scootere devam.

Akülü araba gibi sonuçta gaz -fren mantığı... şehir içinde yola daha fazla konsantire - şehir dışındada yolun ve doğanın güzelliklerine bakma fırsatın olur scooterda
    "men dakka dukka"

Babuş motora çıkmadım ne demek işe çıkmadım der gibi bide motor demişsin asddsa :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Honda veya Yamaha sürüş okuluna yazılınız.

Slmlr
    Brkn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)