Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ilk Motorum Minarelli

Motovento
    REKLAM ALANI
    transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    Yaş 13 babam bisiklete binmeme karşi haşlıklarla karaköy yüksek kaldırımda türkiyede ilk dag bisikleti imalatcısından vitessiz dag bisikletimi alıp mahallemde aynı ay satıp topkapı pazarından İlk motorum
    Motori Minarelli mi aldım sene 92 93 birisine taksitle bilezır ceket alıp puch magnum motorunu aldım mobilette derken ufacık garajımda 3 senede 3 motor oldu arkadaşlarıma veriyodum gezmeye 2 sini satıp tamiranede 20 gün karşılıgı çalışıp o ustanın jawa ceylan 250 motorunu aldım bu kadar sene geçti kapımdan motorum eksik olmadı
    O satamadıgım Motori Minarelli motorumu babam arabanın arkasına baglayıp mahallede parçalamıştı ne sıkıntılar çektim kendimi ıspat edene kadar
    şimdi bu sevgiyi ilk aşkı yeni başlayanlarda gördükçe içim bi tuhaf oluyo..
    Hee cocuklukta birlikte gezdigimiz arkadaşlarımdada bu aşkı aşıladım ne mutlu bana
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

minarelli motoru duymuştum bi aralar.(ama hatırlamıyorum)o senelerde bir de XİNGFU marka motorsikletler vardı.bir kaç sene jawalarla kapıştı sonradan nedendir bilinmez silindi gitti piyasadan.hey gidi günler hey.
    babamın puch marka mobileti vardı.kaçırırdım haberi olmadan.20 km'de bir buji yağlama yapardı.yolda kalmanın ,rezilliğin de bir başka keyfi vardı.şimdi motorun kralına biniyoruz açıkçası o günlerdeki keyfi tam alamıyorum.

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    Alıntı digital adlı üyeden alıntı
    minarelli motoru duymuştum bi aralar.(ama hatırlamıyorum)o senelerde bir de XİNGFU marka motorsikletler vardı.bir kaç sene jawalarla kapıştı sonradan nedendir bilinmez silindi gitti piyasadan.hey gidi günler hey.
    babamın puch marka mobileti vardı.kaçırırdım haberi olmadan.20 km'de bir buji yağlama yapardı.yolda kalmanın ,rezilliğin de bir başka keyfi vardı.şimdi motorun kralına biniyoruz açıkçası o günlerdeki keyfi tam alamıyorum.
    benzin alacak para yok rampanın başına iter aşagı boşta inerdim her cumartesi motoru yarar bezle içini dışını siler mukavva kartondan conta bali ile geri toplardım yaga verecek para nerde bi keresinde evden zeytin yagı çaldım ama motora göre olmadıgını anladım 5 dk sonra hararet ayaklarımı yaktı motorum sesine bide kızartmaya attıgın sesi gibi ses eklendi çatır çutur
    Dedigin gibi şimdi o tat o heves yok ama motorsuzda olmuyo..
    HATUNSUZ DURURUM AMA MOTORSİKLETSİZ ASLAAA
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    yazılanlar çok hoş hortlatmaya değecek bir konu bence,bu arada kücük bir bilgide ben ekliyeyim motori minarelli firmasını yamaha satın aldı bugün bindiğimiz bir çok yamaha motorun üretimi motori minarelli fabrikalarında italyada yapılmakta örnek olarak ybr ,xmax,xt660 ve diğer scooter modellerinin motor ları http://www.minarelli.com/prodottieng.html
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler