Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yellow Rock Scooter Model Commander

Motovento
    REKLAM ALANI
    EOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam forum sitesine yeni üye oldum.YELLOW ROCK markalı scooter kullanan varmı ?genel olarak yaşanılan sorunlar nelerdir forum ve şikayet sayfalarına baktım ama elle tutlur pek bilgi yok.acaba bu markanın scooter'ını kimse kullanmıyoda o yüzden mi şikayet yok kafam karıştı.bilgisi olan forum üyeleri varsa lütfen cevaplarıızı beklyorum.(Yellow Rock Commander150cc) Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Selam dostum, Bende 1 Hafta önce Yellow Rock Crown modelini aldım p.tesi 300 bakıma giricem şu an bir sıkıntım yok memnunum ama biraz daha zaman geçerse daha net olarak bişeyler yazabilirim ama şu an piyasadaki çin motoralarının yapısı hemen hemen aynı etiketleri farklı ben biraz açıkçası servis bakımından sıkıntı olmaması için biraz daha az satan markayı tercih ettim mondial ve asya motor servislerinde aşırı yığılmalar oluyo fazla ilgilenilmeyeceğini düşündüğümden bu motora karar verdim.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin.

EOK kardeşim yellow rock gayet güzel bir motor eğer alacaksan tavsiye ederim pek bir sıkıntısı yok ben geçen 2008 eylülde aldım daha 1 yıl olmadı 4400 km de filan motor yani memnunum mondiale göre filan daha iyi eğer bakımlarını zamanında yaparsan seni çok memnun eder. alacaksan yellow rock ı tavsiye ederim. ben de ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kalıyorum şimdi gitti gidiyora filan bakıyordum ve araştırırken senin sorunu gördüm ben de motorumu alırken çok araştırmıştım ve sorun da yaşamadım yellow rockta... sana da cevap yazayım işine yarasın dedim.

SİTE TARİHSEL OLARAK ÇOK GERİ KALMIŞ SANKİ... :-)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Captankaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EOK kardeşim yellow rock gayet güzel bir motor eğer alacaksan tavsiye ederim pek bir sıkıntısı yok ben geçen 2008 eylülde aldım daha 1 yıl olmadı 4400 km de filan motor yani memnunum mondiale göre filan daha iyi eğer bakımlarını zamanında yaparsan seni çok memnun eder. alacaksan yellow rock ı tavsiye ederim. ben de ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kalıyorum şimdi gitti gidiyora filan bakıyordum ve araştırırken senin sorunu gördüm ben de motorumu alırken çok araştırmıştım ve sorun da yaşamadım yellow rockta... sana da cevap yazayım işine yarasın dedim.

SİTE TARİHSEL OLARAK ÇOK GERİ KALMIŞ SANKİ... :-)
    4 yıl önceki başlığı hortlatırsan tarihsel olarak geri kalmış görünür tabi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler