Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Yagı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rmz Kalipso 100
    Motorumu Yeni Aldıgımı Söylemistim.Smdi Aklıma Bir Soru Takıldı Tamam abi Motoru Aldık Hosda Bu Motların Icınde Yagı Oluyomu Biz Sacede 5 Liralık Benizin Aldık Yola Devam Hic Düsünmedim Yola Su an 25k yi gectim.Motoru babam arkadasından aldı yagı koydugunu düsünüyorum.ama yagı yoksa 25 km yapabilrmiydi yada yagsız oldugunu anlaya bilirmiyim.daha motorun hic bir katalogu gelmedi motoru alma olayımız cok ani gelisdi ordan da bakamıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ Tiger
    25 km gitmek te ne demek Yağ olmazsa marşa bastığın an bir takırtı duyarsın motor sizlere ömür. Sana teslim edilmeden önce o işlemler hallediliyor. Sen yinede yağ çubuğunun yerini öğren bence normalde de yağ kontrolü yapmanda fayda var.
    İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır:bounce:

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Sanıyorum benzine yağ karıştırmayı soruyor.

motorun yağsız çalışmaz. motorun markasına ve modeline göre belirli aralıklarla yağ değişimi yaparsın kılavuz verilmiştir bir göz at, ilk yağ değişiminde servise götür izle zamanın varsa , diğer değişimleri kendin yaparsın. castrol'den şaşma.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı kutaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun yağsız çalışmaz. motorun markasına ve modeline göre belirli aralıklarla yağ değişimi yaparsın kılavuz verilmiştir bir göz at, ilk yağ değişiminde servise götür izle zamanın varsa , diğer değişimleri kendin yaparsın. castrol'den şaşma.
    ilk yağıysa 500 km den fazlasını yapma genelde içindekiler dandik bir yağ oluyor ii bir yağ atarsın. ben scoter de 1000
    cbf de de 2000 de bir yağ değişiyorum..
    gerçi bu kez cbf 3000 e yakın oldu ama ii yağ varsa sıkıntı yok..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rmz Kalipso 100
    Motorum Ramzey Kalipso,Yagı Kastrol ile Ortak Çalışıyolar Sanırım Castrol Etiketi Var Daha Hiç Bir Kılavuzu Gelmedi :D Biz Motoru Aldık Kaçtık Babam Bu Gün Adamın Yanına Ugrayıp Herseyini Alcak Yedek Lastigi Var Mı Onu Bile Bilmiyorum =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler