Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Kullanırken Müzik Dinleyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın mt dostlarım bir ürün gördüm ve özellikle motor kullanırken müzik dinlemek isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat olarak gördüm. Ürünü inceleyin yorumlar sizin

adres http://www.bitenekadar.com/index.cfm...3b134665232aTR

---------- Post added 27-01-2012 at 00:01 ---------- Previous post was 26-01-2012 at 23:56 ----------

bu ürün belirttiğim sitedfe gerçekten çok büüyk indirimle satılıyor . Birde hediyedenizinden bakalım http://www.hediyedenizi.com/hediyedetay.php?uid=113154 97 lira

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Güzel bir şeye benziyor. Kullanmış ve düşüncelerini belirtebilecek arkadaşlar var mı acaba?

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    evet güzel bişi ama sarzı az gidiyomus

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bu tarz ucuz ürünlerde ne şarkı dinlenirse dinlensin ses küçük ibonun ki gibi tiz çıkıyor denemeden ya da kullanan birinden

fikir almadan para vermek bana çok mantıklı gelmedi
    İkincilik kaybedenler içindir...

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    güzel bi ürün.fakat o seste bu mp3ten fazla bi ses duyamayız gibi geliyor bana...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

güzel bi ürün.fakat o seste bu mp3ten fazla bi ses duyamayız gibi geliyor bana...

valla kullanmadığım için yorum yapmakta olmaz. Kullanan arkdaş varsa yorum yapabilir . Dediğiniz gibi tiz ses verebilir ama belkide düşünülenin çok daha ötesindedir ne biliyoruz dimi görende ürünü ben satıyorum sanacak

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Bluetooth kulaklıklarla müzik dinlenmez.sesi çok kalitesiz çıkar bence almayın, ben 5800Xm'e bağlıyorum kabloyu veriyorum kulağıma üstüne kaskı geçirdimmi motor sesimi ? rüzgarın sesi bile gelmiyor
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Tavsiyem kulaklık ile müzik dinlememeniz, mümkün ise motorunuzun üzerine müzik sistemi yerleştirin, dış sesleri duymadan motor kullanmak biraz sakıncalı geliyor bana(Bu benim fikrim sadece paylaşmak istedim)
    ertuğrul66 bunu beğendi.
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Ben kırsal alanda oturduğum için vızır vızır araba geçmiyor.Ama otobanda bayaa bi tırstırıyor
    Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyem kulaklık ile müzik dinlememeniz, mümkün ise motorunuzun üzerine müzik sistemi yerleştirin, dış sesleri duymadan motor kullanmak biraz sakıncalı geliyor bana(Bu benim fikrim sadece paylaşmak istedim)
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Peki bişey sorucam kimse bahsetmemiş. Kaskı nasıl takacaksınız??????

kaskın içine rahatlıkla olur gibime geliyor

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Bence kask içine olmaz. Ense kısmına takoz gibi bişey gelicek. Birde buraya sd kart takıldığını varsayarsak... Dandik kasklara uyabilir. Kullanılacak kaskın kafada sallanmadan durması lazım. Hal böyle olunca kulaktan cihaza giden kollarda kaskın en sıkı saran yerine denk geliyor... Rahatsız eder gigime geliyor.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Bende var bu üründen. Sesi fena değil. Fazla bile geliyor tek sıkıntı kaskı taktığınızda kulaklıklar canınızı yapabiliyor. (ensede sıkıntı yok) Bunun yerinde Bluetooth intercom kullanıyorum bir süredir. Tavsiye ederim.
    Gökhan YAŞDAL

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Motorda işe yaramaz....
    #sürenadam

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    boşverin bunları 9tl verin philips in kulaklığından alın hem kaliteli ses duyun hemde kulağınıza onlarda oturuyor bunla balaklava giyemesin ama ben normal kulaklıkla dinliyorum kabloyuda montun dısında tutun cep telefonuda pantalonun cebine atın mis denendi onaylandı paso yapıyorum :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    kulaklıkları almadan yola cıkmam...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    BİM de satılan ses bombalarından aldım bir tane de kaliteli kulaklık maaşallah nasıl bir ses çıkışıdır öyle,en kalitesiz kaskla bile rüzgar sesini kapatıyor
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bende CocaCola'nın kırmızı kasa kampanyasından yararlanarak aldıgım kulaklık var belkı bılen bırı vardır kırmızı bı kulaklık. abicim yok öyle bısey. bir bass'ı var anlatamam ses desen son ses yapınca dunya duruyo
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de öyle kardeşim, bisiklet kullanırken ben dış sesler sayesinde yön alıyorum yoksa kaza bile yapabilirdim (olurya hani insanın gözü kararır bazen bakar kör olur işte o zamanlar) motorumu aldığımda kaskımıda ona göre ayarlayacağım zaten dış seslerin gelmesi gerekir benim kulağıma

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Topic eski ben şimdi gördüm. Bu kulaklıktan geçen yıl almıştım. Kaskla kullanmadım yürüyüş yaparken birkaçkez kullandım. Genel olarak ses performansı iyi. Dünya ile bağlantını tam kestiğini sandığın anda kulakların ağrımaya başlıyor ) çünkü acıtıyor. Şarz 2 saat kadar gidiyordu sanırım. Galiba telefonla eşleştirmede de sorun yaşadım. Telefonda çalıştı ama müzik dinlerken çalışmadı ( android 2.1 de ) Kısaca 1 yıl önce attığım köşede duruyor hala.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)