Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lütfen yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım, başlangıç için ne önerirsiniz boyum 1.68 ve enduro/cross tarzda birşey hayal ediyorum,honda xl 200, yamaha xt125r, hyosung rx 125 hangisi ideal olur sizce,4000 civarında temiz hondalar var ama hyosunglar daha ucuz bi akıl verirseniz çok sevinirim, yada önerebileceğiniz daha iyi birşeylerde olabilir,şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı jed_i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım, başlangıç için ne önerirsiniz boyum 1.68 ve enduro/cross tarzda birşey hayal ediyorum,honda xl 200, yamaha xt125r, hyosung rx 125 hangisi ideal olur sizce,4000 civarında temiz hondalar var ama hyosunglar daha ucuz bi akıl verirseniz çok sevinirim, yada önerebileceğiniz daha iyi birşeylerde olabilir,şimdiden teşekkürler
    valla kros konusunda hiç bilgım yok ama bence honda yamaha kullan yanı diyebilecegım birşey yok sadece xl 200cc daha iyi olabilir sankı ama xt125rda aynı performansı verir belki

sadece yazmak istedim cunku kımse yazmaz burda sana bence yenısın populer değilsin o yuzden yanlış anlama ama bence hosuna gidenı al
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

nasıl popüler olabilirim

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı jed_i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl popüler olabilirim
    populer olmana gerek yok bence sen sormak istedigini sor muhakkak cevap veren cıkacaktır sana actıgın konu sayfalarca olması onemli değil bilgi dolu olması onemli
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler