Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik Sigortasını Nerden yaptırim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Merhaba arakdaşlar yamaha cvs 650 sahibiyim. yeni aldım trafik sigortası yaptırcaktım. Arkadaşa verdim 88lira fiyat veridler bana pahalı olduğunu başka yerden yaptırabileceğimi söyledi. Nerden yaptıraiblirim acaba...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Turintr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arakdaşlar yamaha cvs 650 sahibiyim. yeni aldım trafik sigortası yaptırcaktım. Arkadaşa verdim 88lira fiyat veridler bana pahalı olduğunu başka yerden yaptırabileceğimi söyledi. Nerden yaptıraiblirim acaba...
    hangi ilde olduğunuzu belirtmemişsiniz ama ben istanbul üsküdarda sucu sigortadan 34,88 tl'ye yaptırdım.

sucu sigorta:0216 553 11 88-553 54 46 koç allianz acentesi

yaptıralı 1 ay oldu
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Valla en son yaptırdığımda 30 tl idi. Ama bu cvs dediğin eski bir motor olma olasılığı var.O yüzden fiyat artmış olabilir. Bütün sigortacılardan yaptırabilirsin. Fiyatlarda çok yada hiç oynamaz =)
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Kusra bakmayın ıstanbul/Ataşehir'de oturuyorum.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Benim zorunlu trafik sigortam Anadolu sigorta idi, 60 TL. dediler. 2.5.2009 da AXA sigortaya 30,24 TL.ye yaptırdım. İstanbul'da ikamet ediyorum.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Babaçi teşekkürler! Senin dediğin firmayla konuştum 60liraya yapıyolar. Heeralde model yılına göre falan değişiyor fiyat. Yarın gidip sigartayı yaptırcam.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Turintr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babaçi teşekkürler! Senin dediğin firmayla konuştum 60liraya yapıyolar. Heeralde model yılına göre falan değişiyor fiyat. Yarın gidip sigartayı yaptırcam.
    model ve yılından ziyade benim ybr'yi aldığım arkadaş dahil bende 2 senedir aynı acenteye yaptırıyorum sanırım rakamın bu kadar düşmesinin sebebi bu olsa gerek.

eğer motoru değiştirirsem yine aynı acenteyle çalışacağım.

şöyle bir durum var ki geçen sene kıyıköye gideceğimiz günün öncesinde sigortanın bitimi cumartesi gününe denk geldi,ben nasılsa acente açıktır diye hafta içi kesilmiş olan poliçeyi almaya gitmedim.cumartesi çalışmıyorlarmış ve kasilmiş olan poliçeyi acente iptal etmeden başka acenteden yeniletemedik.

sonuç olarak koç allianz merkezinden firmanın sahibine cep tel ile ulaştım adam antalyada tatildeymiş

sağolsun elemanlarına ulaşarak büronun açılmasını sağladı bende poliçeme kavuşarak korkusuz bir şekilde gezime gittim.

esnaf olarak bende iyi bir intiba bıraktılar,sigortacımı değiştirmeyi düşünmüyorum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    HONDA PCX
    Zorunlu trafik sigortası tüm yurtta araba ve motor gibi sınıflama dışında standart fiyat idi. Şimdi fiatı şirketler belirliyor. Fiyatlar illere göre değişiyor. En yüksek fiyatlar İstanbul'da.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    ve bu fiyatlar temmuz itibariyle % 20 zamlı arkadaşlar

Motosikleti
    HONDA PCX
    Evet, Temmuzda şirketler yeni fiyatlarını tesbit etti. Sebest piyasa ekonomisi. Yani aç gözünü, araştır kazıklanma piyasası.
    Orhan KÖNİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler