Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

slm yıne zam

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Seçim yatırımları oldu bir sürü masraf yaptılar bir şekilde bunun acısı çıkacaktı
    ve acısını cıkarmaya başladılar
    Eskiden bir maliye bakanımız vardı demeçleri ile sinirimizi zıplatıyordu bir iki güzel laf söyleyip rahatlıyorduk
    Şimdiki ortada görünmüyor sessiz derinden işi götürüyor
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    merhaba
    bir konuda bir arkadaş şöyle bir öneride bulunmuştu " benzin zamları ile ilgili sabit bir başlık olsun ve sitenin bir yerinde güncel fiyatlar yer alsın". ismini hatırlayamadığım için kusura bakmasın arkadaş. bana iyi bir fikir gibi geldi.
    başka bir konu ile dolaylı bir anlatım yapmaya çalışacağım. bir süre önce köprü ücretleri için kgs ye zam yapılacağını dokumuştum. zammın mazereti ise ogs ye özendirmek. evet arkadaşlar medeni bir ülkede yaşasaydık belki de ogs ücretlerinde indidirim düşünülürdü. kaynak gösteremeyeceğim ama yakında gelecek olan zam ile haberin doğruluğu anlaşılabilir.
    herkesin yolu açık olsun
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

slm basımıza hapısten cıkan bırısı gelırse olacaklar normal, benım korkum ıkı gun sonra imralıdakini başbakan yaparalarsa sizce ne olur_?

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    walla şu iş bitene kadar isterse benzinin litresini 10 yapsalar dokunmaz
    shell'in arabaları nede olsa kullandığımız araçlar
    tts akbilini alır milletin 10'a aldığını 5 liradan sayar depou doldurturum (=""
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveet hep bir ağızdan söylüyoruz;
    AAAAaaaiiiiiiii AAAaaaaiiii

Malum semer vuran çok.!
    ÇOK YERİNDE

italatcıyı öldür fındıkçıyı öldür balıkçıyı öldür sanayiciyi öldür değirmenin suyu kesilecek haliyle
    baktın olmuyo benzine ZAM odamı olmuyo sat cennet ülkemin bir kısmını

ÇOK ENDİŞELİYİZ ÇOOOOOOOOOOOK
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    bu ne ya hergün zam allah sonumuzu hayır etsin...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E onu şimdi bende yaparım.

Beni başbakan seçin, bir hafta içinde benzini 1,5 tl mazotu 1 tl yaparım.

Asgari ücreti 1500 tl emekli maaşını 1250 tl en düşük memur maaşını 2000 tl yaparım.

Elektriği suyu bedava doğalgazı 50 kuruş yaparım.

Köprü ve otoyolları bedava yapar kdv ve ötv yi kaldırırım.

Ama 6 ay sonra ülke battığında hesap sormak yargılamak yok, söz mü?
    üstad bu kadar üçkağıda, peşkeşe, gemiye, gemiciğe, pırlantaya, mısıra, likit yumurtaya ....... ve bizim bilmediğimiz listeye eklenecek binlerce maddeye rağmen memleket batmıyorsa ve senin söyledilerin ile batacaksa ben arkandayım.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    beat alın 50 yi geçmeyin benzini unutun

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Hiç boşuna konuşmaya gerek yok arkadaşlar.Bu hükümeti halkımız seçti,cefasınıda halkımız çekecek,çeksinler kusura bakmayın ama bizim milletimiz herşeyi hakediyor.Kurunun yanında bizim gibi yaşlarda yanıyor orası ayrı.Demokrasi işte ne yapacaksın.Ama demokrasi bu ülkede hiçbir zaman gerektiği gibi kullanılmadı hiçbir işe yaramayan bir demokrasi bu ülkemizdeki demokrasi.Yazık valla;ben akaryakıt zammına yanmıyorum akaryakıttan önce Türkiye'de bir çok sorun var.Türkiye'nin iş yapan,üretim yapan,ihracat yapan,emek harcayan,işçileri aç bırakmayan fabrikaları,kuruluşları,müesseseleri birileri tarafından babasının malı gibi peynir,ekmek gibi satıldı,yok edildi.Bizim halkımız bunları görmezden gelip sandık başında bunlara dur diyemedi.Kimse burada bunu tartışmasın artık bence.Çünkü biz gerçekten herşeyi hakediyoruz.Bu ülkede daha eylem yapmayı bile bilmiyoruz,sokaklara çıkıp slogan atmayı eylem zannediyoruz.Halbuki akaryakıt zamlarına en güzel eylem kamyoncuların,otomobilcilerin kısacası bu akaryakıtı kullanan insanların geçici bir süre kontak kapatması olacaktır.Düşünsenize bir;bu ülkede bu saydığım kişiler bir gün süreyle kontak kapatsalar bu ülkede hayat durur devletin bir günde cebine gireceği onlarca para bizim cebimizde kalır.Kamyoncular,tırcılar vs.1 gün bile kontak kapatsalar bu devlet zarara uğrar,düşünün o malları taşıyacak insan,araç olmasa istersen benzine yüzde bin beş yüz zam yap ne yazar.Hükümet acından ölür.O zaman aklına gelir işte devletin analıkmı babalıkmı yapacağı.
    Bir başka konuyada bu topic içinde değinmek istiyorum belki yeri değil ama ne zamandan beri değinmek istiyordum.Şu Çin'deki Türk katliamları.Yazık gerçekten bize yazık.Ne diyimki oradaki ölen insanlarımız atalarımıza Allah rahmet eylesin.Fakat biz daha gözümüzün önündeki değerlere sahip çıkamazken kmlerce ötedeki hısımlarımıza üzülüp duruyoruz.Sakın yanlış anlamayın tabiki üzüleceğiz Çin'i protesto edeceğiz,oradaki insanlarımıza sahip çıkacağız fakat şimdi yeri değil.Dün sokaktan geçerken bir stand gördüm müzik çalıyordu yaklaştım ve durup izledim ülkücü türküleri,müzikleri çalıyordu ve pankartlarda Çin protestosu vardı.Çok üzüldüm ama o Çindeki katliam gören insanlarımıza üzülmedim orda bir bok yaptığını sanan ülkücü gençlere üzüldüm.Arkadaşlar hatırlarsınız bu ülkedeki ülkücüler turancılar bundan 50-60 sene önce Atatürkçü gençleri Amerikanın oyunlarıyla kominist diye sokaklarda linç etmişler,içlerinde gerçekten koministte olabilir ona bişey demiyorum.Ama şu zamanda onlardan Çin'i boş boş protesto etmelerini değilde İstanbul'Da eylem yapan DTPlileri,bebek katili İmralı'da yatan katil Apoyu savunan o insanlıktan nasibini almamış topluluğu protesto etmesini beklerdim.Nerdesiniz ülkücüler nerdesiniz adamlar polisle çatışıyor İstanbul'un göbeğinde ey gidi ey.Siz uyuyun.Bir zamanlar bu adamlar dağda çatışırlardı askerimizle Mehmetçiğimizle.O zamanlar deselerdi bu adamlar birgün şehire inecek ve polislede çatışacak kimse inanmazdı hatta vatan haini bile derlerdi onu söyleyen kişiye.
    Sonuç olarak şunu demek istiyorum ne eylem yapmayı biliyoruz,nede bu ülkeye sahip çıkmayı biliyoruz,diplomasi bilmiyoruz arkadaşlar.Osmanlı diplomasiyi bilmediği yüzünden yıkıldı.Atatürk diplomasiden iyi anlayan son Türk'tü.

Motosikleti
    yok
    iyice abarttılar artık
    protesto felan yapmak lazım
    Life is what happens when you are busy making plans

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    yürübeeee kim tutar ADELET KANDIRMA PARTASİ'ni
    adamlar yaptıkları herşeyi vatandaşa yıkıyor, bunları ne protesto durdurur nede yaygara.
    adamlar deve diken ilişkisini sonuna kadar yaşatıyor...
    bizler (vatandaşlar) umarım bu sefer bu yapılanların farkına varır doğru kutuya yöneliriz...
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

kuanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Benzin 5 lira olunca zamlar yinede durmaz.Alışmışlar bir kere, kudurmuş bir seferde sakinleşir.Artık alışkanlık yapıyor yavaş yavaş.Bir kaç gün zam olmasa garip gelir oldu.

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    adalet ve KAKTIRMA partisi

o çok bilmiş oy verenler vardı hani her seçimden sonra İzmirde saklanan akp ye diyemeyen...
    alın size akp gerçegi!!!

unakıtanın oğlu yumurtadan benzin yapıp daha ucuza benzin deyip ortaya cıkmazsa şaşmam
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler