Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piaggio fly100 vs sym fiddle2

Motovento
    REKLAM ALANI

ilk motorum olacak piaggio fly100 mü yoksa sym fiddle2 mi alsam karar veremedim.bu iki model hakkında bilgisi ve ya her hangi bir tavsiyesi olanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.Hngisini önerirsiniz?

teşekküler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    her yeni motor alışım sırasında piaggio fly 100 seçeneklerim içerisinde en başta yer aldı; hatta 2008 sonunda plaka teslimi 2.800 liraya 4-5 taksit alma imkanım varken parçalarının çok anormal pahalı olması sunucu vazgeçtim. 200 Euro olan motor parçaları var, sadece ön grenajı geçen sene 650 lira civarında idi. ferco motor sitesinden inceleyebilirsin.
    100 c.c sağlam bir motor performansı cc. sine göre normal, şehir içi kullanımı için tercih edilebilir. ancak parça fiatları her babayiğidin kaldirabileceği türden değil.
    şu andaji fiatı 4.000 lira civarında sanırım. 2 gün önce metroda gördüm plaka ve ruhsat hariç 4 bin küsür lira idi.
    ben sym fidlle II yi tercih ettim, hem 125 cc. daha seri ve atak, hem sağlam hemde bakım ve parça maliyetleri daha ucuz olduğu için. çok da memnunum.
    fidlle II ile ilgili daha fazla bilgi istersen karfşılaştırmalar ve sym başlığı altında 2-3 tane topic var o bölümleri okuyabilirsin
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler