Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsunda İlkkez!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Bugun sabah 10 Gibi Motorla biras dolaşmaya çıktım,Tam bulvar yoluna inecektim ki,''aman allahım,o nee!!'' Kocaman bi Honda,Galiba goldwing,Arkasında birtane daha,onun arkasında suzuki Burgman Ve onun arkasında bir honda daha,Yahu apışıp kaldım,Marka ve modeller belkide yanlıştır ve sayı olarakta 4-5 kişiler,eşleriyle birlik..Yolun ortasında durdum onlara bön gibi ağzım açık bakıyorum Çünkü samsunda ilkkez rastgeldim böyle bi gruba Hatta canlı olarak ilkkez gördüm ve muhtesem bi görüntüydü,Burada resimlerden takipediyorum fakat canlı olması bambaşka,sayı olarak fazlada olmamalarına ragmen çok etkiledi beni,(samsunda çuğu kez serseri tiplerin saçma sapan motorlarla gezmelerini gördüğümden ötürü alışık bidurum değil,Akşam gelin bakın coğu kişinin farı bile yanmıyor burda...neyse,en arkadaki şoförün yolcusu bayan,o halimi gordu galıba bıraz gulumseyerek baktı,elinde kamera vardı ama umarım cekmemıstır o dumur goruntumu zaten o sıra arkama araba felan gelmıs,bida gittim,bian acaba gitsemmi arkalarından dedim ama yok artık sonra vazgectım.Bu zat-ı muhterem büyükler acaba bu sitedeler mi?çektikleri resimleri burdamı paylasıyolar artık takıpederek öğrencem,Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hacı o adamların peşinde bir de audi a6 olacak. siyah renkli. aşağı yukarı her 2 3 ayda bir yollarda görürsün onları. otoban geçen her yerden geçerler.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Hiç dikkat etmedim araca,demek sürekli bi tur halindeler,Sen istanbulda mı rastladın?

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hayır daha önce bir kere edirne tarafında başka bir zaman bolu gerede civarında yine bir keresinde boludan istanbul istikametine rastlamıştım.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    hacı o adamların peşinde bir de audi a6 olacak. siyah renkli. aşağı yukarı her 2 3 ayda bir yollarda görürsün onları. otoban geçen her yerden geçerler.
    Bu nasıl bir istihbarat ağıdır yahu teşkilattan mısın? Takdir ettim cidden
    Bir at, dört nal, sekiz kahkaha, döner de döner dünya..

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Tv de ilk kez..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler