Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

S&t kanuni servis muamması!

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır motosiklet akseuar ve yedek parça işi yapıyorum.İş yerimize hergün honda dan,yamaha dan ve bilimum servislerden parça almaya gelenler oluyor.
    Biraz önce de dükkanı açtım.Gazetemi okumaya koyuldum.üzerinde kanuni t-shirt ü olan birisi geldi.Birkaç şey sordu...
    Bilen arkadaşlar vardır.hyo yada s&t ye niyetlenmiştim.ve hemen yapıştım:
    -Yahu bu yeni s&t lerde enjeksiyon falan varmış.nasıl anlıyormusunuz?
    Cevap çok ilginç geldi;
    -Ya aslında tam olarak bildiğimiz söylenemez.3 haftadır bekleyen parça var.cesaret edipte takamıyoruz...
    Bende bu cevaptan iyice nasibimi almamış olmalıyım ki bi soru daha sordum.
    -E bu böyle mi devam edecek hep?
    -Yaw bu işler eğitimde bitiyor(!).bizi 3 gün eğitime götürdüler 2 gün gırgır şamata geyik yarım gün eğitim yarım günde uyuduk dedi...
    durum mersinde böyle.başka bi ildede farklı olacağını sanmıyorum.
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    süpermiş iyiki enjeksiyonlu değil motorum.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır motosiklet akseuar ve yedek parça işi yapıyorum.İş yerimize hergün honda dan,yamaha dan ve bilimum servislerden parça almaya gelenler oluyor.
    Biraz önce de dükkanı açtım.Gazetemi okumaya koyuldum.üzerinde kanuni t-shirt ü olan birisi geldi.Birkaç şey sordu...
    Cevap çok ilginç geldi;
    -Ya aslında tam olarak bildiğimiz söylenemez.3 haftadır bekleyen parça var.cesaret edipte takamıyoruz...
    -Yaw bu işler eğitimde bitiyor(!).bizi 3 gün eğitime götürdüler 2 gün gırgır şamata geyik yarım gün eğitim yarım günde uyuduk dedi...
    Mersinden yazıyorsun galiba arkadaşım o servis 4K nın servisimi acaba?
    bende o eğitideydim,servis eğitimi 2 gün sürdü. 3 gün değil?
    Hyosungun ismini hatırlamadığım Sevislerle ilgili en tepedeki ismi geldi?öyle gırgır şamata ilede geçmedi?herkese yazılı malzemeler,görseller verildi,arkadaş oraya 2 gün İstanbula gelip takılırız şamata yaparız mantığı ile de geldiyse bişey diyemem tabi?organizasyonda aksaklıklar olmadı değil tabi tercüme konusu biraz zor oldu ama sonuçta yararlı oldu.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mersinden yazıyorsun galiba arkadaşım o servis 4K nın servisimi acaba?
    bende o eğitideydim,servis eğitimi 2 gün sürdü. 3 gün değil?
    Hyosungun ismini hatırlamadığım Sevislerle ilgili en tepedeki ismi geldi?öyle gırgır şamata ilede geçmedi?herkese yazılı malzemeler,görseller verildi,arkadaş oraya 2 gün İstanbula gelip takılırız şamata yaparız mantığı ile de geldiyse bişey diyemem tabi?organizasyonda aksaklıklar olmadı değil tabi tercüme konusu biraz zor oldu ama sonuçta yararlı oldu.
    ben konuşmamı olduğu gibi yazdım.
    gerçek olan bu konuşmayı yapan arkadaş şu an kanuni servisi.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    GT250R
    Ulan bu kanuni adam olmaz, hesapta eğitim. Gerçi Trde tüm eğitimler bu şekilde veriliyor gerisi yaşanarak ediniyor(bkz: ehliyet kursları)
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eeeee şimdi ne yapmamız lazım onuda açıklarmısın....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevap çok ilginç geldi;

bence TR'nin her yerinde aynıdır st kanuni servisleri eminim
    arkadaşlar st kanuni yada eski adıyla hyosung'ları japon servislerine götürün motor fiyatına göre çok iyi kaliteli ama servisleri bisiklet tamircisinden dönme oldukları içinçok kötü ve hepsi çok cahil motorunuzu o adamlara güvenmeyin sıfır alsanız bile japon servislere işten anlayan yerlere götürün
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s&t alıcam kardeşim enjeksiyonlu sundan 2009 modelini alıcam servise götürdüğümde bana yamuk yapıcaklar bende motoru servisten çıkartıp sarışekerin bagajdaki benzinle yakıcam o servisi yapacak şey basit madem bizi önemsemiyolar bende onları önemsemem
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    kanuninin tüm servislerinde durum aynı sanırım ) ben garantiden vazgeçip bakımları başka yere yaptırdım.zaten garanti hiçbir işe yaramıyodu.Belgesinide servis kaybetmişti
    Motosiklet Aşkı Ölmez,Biz Ölürüz

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Allah kimsenin başına kanuni motor vermesin...
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaş bilmiyorm ki.
    anasını satayım ne yaparsam yapayım bu aletten soğuyamıyorum.ama alsak şimdi st nere götürecez.onu düşünüyorum
    Orgazma Dudak Büktürür

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben konuşmamı olduğu gibi yazdım.
    gerçek olan bu konuşmayı yapan arkadaş şu an kanuni servisi.
    sevis eğitimine ve motivasyonuna Kanuni çok önem veriyordu benim zamanımda,sık sık toplantılar vb organizasyonlar yapardı.şu an kriz dolayısı ile ara verilmiş olabilir.bu servisin nerde olduğunu özelden at hemen Kanuni servisler Müdüründen gerekli yönlendirmeyi yaptıralım gerekli eğitimi aldıralım.bide bişey sorucam bu seninle konuşan kişi oradaki ustamı yoksa kalfa veya çırakmı?

karayılan
    yurdun her yerinde böyledir bisikletçiden dönmedir hepsi demekle biraz iddalı laf etmişsin?bu ustalara haksızlık ediyorsun?ben sana hemen GaziAntepte iyi bir usta ismi verebilirim?emin ol çok iyi ustadır?forumlarda okuduğun sözlere fazla itibar etme,kulaktan dolma bilgilerle yazı yazma,bütün markalarda kalifiye teknik eleman bulma zorluğu var ama dediğin kadar da değil biraz sallamışsın.Ben bütün Türkiyeyi dolaştım karış karış.Kanuni ustaları arasında eski Hondacılar,yamahacılar vb. ustalar var.hemde sayıları az değil.

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s&t alıcam kardeşim enjeksiyonlu sundan 2009 modelini alıcam servise götürdüğümde bana yamuk yapıcaklar bende motoru servisten çıkartıp sarışekerin bagajdaki benzinle yakıcam o servisi yapacak şey basit madem bizi önemsemiyolar bende onları önemsemem
    İstanbulda seçeneğin çok,problem olmaz.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    sevis eğitimine ve motivasyonuna Kanuni çok önem veriyordu benim zamanımda,sık sık toplantılar vb organizasyonlar yapardı.şu an kriz dolayısı ile ara verilmiş olabilir.bu servisin nerde olduğunu özelden at hemen Kanuni servisler Müdüründen gerekli yönlendirmeyi yaptıralım gerekli eğitimi aldıralım.bide bişey sorucam bu seninle konuşan kişi oradaki ustamı yoksa kalfa veya çırakmı?

karayılan
    yurdun her yerinde böyledir demekle biraz iddalı laf etmişsin?bu ustalara haksızlık ediyorsun?ben sana hemen GaziAntepte iyi bir usta ismi verebilirim?emin ol çok iyi ustadır?forumlarda okuduğun sözlere fazla itibar etme,kulaktan dolma bilgilerle yazı yazma,bütün markalarda kalifiye teknik eleman bulma zorluğu var ama dediğin kadar da değil biraz sallamışsın.Ben bütün Türkiyeyi dolaştım karış karış.Kanuni ustaları arasında eski Hondacılar,yamahacılar vb. ustalar var.hemde sayıları az değil.

inş ya bakalım
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300

karayılan
    yurdun her yerinde böyledir bisikletçiden dönmedir hepsi demekle biraz iddalı laf etmişsin?bu ustalara haksızlık ediyorsun?ben sana hemen GaziAntepte iyi bir usta ismi verebilirim?emin ol çok iyi ustadır?forumlarda okuduğun sözlere fazla itibar etme,kulaktan dolma bilgilerle yazı yazma,bütün markalarda kalifiye teknik eleman bulma zorluğu var ama dediğin kadar da değil biraz sallamışsın.Ben bütün Türkiyeyi dolaştım karış karış.Kanuni ustaları arasında eski Hondacılar,yamahacılar vb. ustalar var.hemde sayıları az değil.

ben serviste ustayım dedi.
    Orgazma Dudak Büktürür

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    huceyn hangi yedek parçalar var elinde
    bi titretsene bakim beni konuşalım müsaitsen
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    huceyn hangi yedek parçalar var elinde
    bi titretsene bakim beni konuşalım müsaitsen
    abi akşam eve gidince konuşalım.
    yoğunum biraz
    Orgazma Dudak Büktürür

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin hayırlı olsun hüseyinim.
    her gelip konuşana itibar etme bence, her ustayım diyen usta deyil, ama marka karalamakta yersiz olur
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gardaş bilmiyorm ki.
    anasını satayım ne yaparsam yapayım bu aletten soğuyamıyorum.ama alsak şimdi st nere götürecez.onu düşünüyorum
    kardeş garantisi bitmişse servise gerek yok zaten her yerde yaptırırsın dimi ...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler