Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Denize Giren Öküz!

Motovento
    REKLAM ALANI
    TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Ne var bunda canım memlekette öküz den bol ne var.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Birbirimizi sevelim, daha sabırlı ve saygılı olalım...........
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Ya arkadaşlar kaç kişi cevap yazmış ama birkac kişi hariç herkes adamı öküz diye suçluyor, dayanak nedir bir motorcu arkadaşın anlattıkları. şimdi sormak lazım acaba olay esnasında sadece yaya ve motorcumu vardı başka arabalar veya o yayanın durmasına sebep olacak birşey olabilirmiydi? hadi farz edelim bizim motorcu arkadaş tamamen haklı ve adam suçlu bizde hakaretlerimizi yaptık. peki yine sormak lazım bu adam öküzde olayda anlatılan apaçili için neden birşey denmiyor bakın o da yandan çarpacakmış.
    şimdi bana tepki göstereceksiniz ama bu kadar fevri davranmayın kim olursa olsun insanlara hakaret etmek bizi yüceltmez.

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı kenanaates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar kaç kişi cevap yazmış ama birkac kişi hariç herkes adamı öküz diye suçluyor, dayanak nedir bir motorcu arkadaşın anlattıkları. şimdi sormak lazım acaba olay esnasında sadece yaya ve motorcumu vardı başka arabalar veya o yayanın durmasına sebep olacak birşey olabilirmiydi? hadi farz edelim bizim motorcu arkadaş tamamen haklı ve adam suçlu bizde hakaretlerimizi yaptık. peki yine sormak lazım bu adam öküzde olayda anlatılan apaçili için neden birşey denmiyor bakın o da yandan çarpacakmış.
    şimdi bana tepki göstereceksiniz ama bu kadar fevri davranmayın kim olursa olsun insanlara hakaret etmek bizi yüceltmez.

Gayet basit olayın şahiti benim de ondan, olay esnasında soldaki apaçi dışında gelen araba yoktu, arkadaki arabalara dikkat etmedim o sırada

Fevri davranmak, saygı ve sabır konusunda da iki çift lafım var açıkçası

Şu istanbulda yayalara benim kadar saygılı adam yoktur, kaç defa yayalara yol verdim diye arkadan korna sesi duyduğum olmuştur. Bu arkadaş yüzünden o apaçi veya arkadan herhangi bir araç gelip çarpıp bana birşey olsaydı fevri mi davranmış olacaktım. Bir halk deyimi vardır "Bekara karı boşamak kolaydır" diye dışarıdan atıp tutmayalım, insan başına gelince anlıyor. Forumdaki taziye mesajları kısmına girelim ve okuyalım.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Çarpıldığında, taşıta en büyük zararı veren canlının öküz olduğunu; genelde ölümlü kazalarla sonuçlandığını biliyormuydun? Madem öküz olduğunu anladın, öküz ne anlar trafikten? Sen alacaksın önlemini.

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha
    ben burda bu gibi tanımları kullanmadan bi çok kişiye muhalefet ettim.doğru konuştuğum halde başlığı ve konuyu kilitledi mederatörler.gerekçe kişi haklarına saygı ve aşalama diye,birde bununla sınırlı kalmayıp forumdan uzaklaştırıldım.şimdi sorarım burda bu başlıkta saygı sevgi seviye nerde en önemlisi mederatör okumuyormu bu konuyu hiç değilse başlığıdamı görmüyor.bence işine geleni yapıyorlar

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı marmaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben burda bu gibi tanımları kullanmadan bi çok kişiye muhalefet ettim.doğru konuştuğum halde başlığı ve konuyu kilitledi mederatörler.gerekçe kişi haklarına saygı ve aşalama diye,birde bununla sınırlı kalmayıp forumdan uzaklaştırıldım.şimdi sorarım burda bu başlıkta saygı sevgi seviye nerde en önemlisi mederatör okumuyormu bu konuyu hiç değilse başlığıdamı görmüyor.bence işine geleni yapıyorlar
    Sevgili dostum provoke etmeyelim ortamı, ben burada hiçbir mt arkadaşıma hakaret mi ettim, .... yazıp veya kısaltma ile küfür mü ettim, seninle aynı duruma düşeyim. Yazdıklarım Türkiyenin gerçekleri gereksiz polemik yaratmayalım. Moderatör arkadaşlar gerekli görürlerse konuyu ve başlığı kitlerler.

Saygılar.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

istanbulccc
    Kardeşim sen otobandan bahsetmiyorsun değilmi anladığım kadarıyla yerleşke içerisinden bahsediyorsun ve yerleşke içerisinde kaçla gitmemiz gerektiğini bilmek gerekli eğer sen duyarlı bir vatandaş isen ve yerleşim yeri içerisinde 40 km/h hızı aşmıyorsan korkma çünkü arkadan gelen araba senden daha çabuk durabilir.
    Ayrıca yaşadığın olay talihsiz bir olay ben seni suçlamıyorum sadece kullandığımız kavramlar üzücü sen başlık açınca sana cevap yazanlar dahada abartıyor ve iş hakaretinde ötesine geciyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler