Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

istanbul - antalya en rahat ve kısa nasıl giderim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun yol şöförü arkadaşlar Birkaçgün sonra istnbuldan antalya ya gideceğim, bir kız meselesi varda Kendi aracımla gideceğim, çok iyi olmasada sorunsuz götürür gtirir diye tahmin ediyorum İnşallah, peugeot 106 xr 1998. Gündüz çıkıcam saat 09:00 gibi, Hem yolun düzgünlüğü hemde mesafenin kısalığını bir arada istersek nereden gitmemi öderirsiniz. Teşekkürler.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    geçen sene beraber gitmiştikya aynı hatayı yapıpta o yoldan gitmede nereden gidersen git.

ne adamsın ya

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    şimdi yol haritasına baktım ve diyorum ki; eskihisardan yalova, kütahya, afyon, ısparta ya da burdur, antalya en kısa bu gibi geldi
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    istanbul-bilecik-bozüyük-kütahya-afyon-antalya

radara dikkat et. genelde afyon-kütahya arasında olur. eger her mevkiide radar varsa afyon-kütahya arasında daha çok vardır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uçakla
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uçakla
    o da doğru bi yerde
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

illa karayolundan gidecem diyosan alacaksın altına bi r1 en hızlı öyle gidersin

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı ntticaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol şöförü arkadaşlar Birkaçgün sonra istnbuldan antalya ya gideceğim, bir kız meselesi varda Kendi aracımla gideceğim, çok iyi olmasada sorunsuz götürür gtirir diye tahmin ediyorum İnşallah, peugeot 106 xr 1998. Gündüz çıkıcam saat 09:00 gibi, Hem yolun düzgünlüğü hemde mesafenin kısalığını bir arada istersek nereden gitmemi öderirsiniz. Teşekkürler.
    uçakla gitmeni tavsiye ederim. hatta oradan da bir araç kiralarsan totalde sana hem aynı paraya hemde daha az eziyete patlar.
    bence en mantıklısı bu. yine de senin halini en iyi sen bilirsin.

Valla geyik zannetme en doğru cevap oydu. Motor rahat ve kısa yolculuk için uygun değildir. Belin ağrır, zaman zaman ellerinde uyuşma olur. yolculuk kısa sürmez.

Eğer sorsaydın en zevkli nasıl gidilir diye . o zaman cevap uçak omazdı. Motorla mümkün olduğunca bol molalar vererek yolu sindire sindire , uygun süratlerde gidersen büyük zevk alırsın. Otobüs veya araba ile giderken görmediğin bir çok ayrıntıyı görürsün . doğa dışarda sen kafeste değilsindir. doğanın yolun bir parçası olursun.

Ama seni sorduğun bu değil bu yüzden en mantıklısı uçak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Valla geyik zannetme en doğru cevap oydu. Motor rahat ve kısa yolculuk için uygun değildir. Belin ağrır, zaman zaman ellerinde uyuşma olur. yolculuk kısa sürmez.

Eğer sorsaydın en zevkli nasıl gidilir diye . o zaman cevap uçak omazdı. Motorla mümkün olduğunca bol molalar vererek yolu sindire sindire , uygun süratlerde gidersen büyük zevk alırsın. Otobüs veya araba ile giderken görmediğin bir çok ayrıntıyı görürsün . doğa dışarda sen kafeste değilsindir. doğanın yolun bir parçası olursun.

Ama seni sorduğun bu değil bu yüzden en mantıklısı uçak
    İyide canim kardesim peugeot otomobille gidicem demis yaw
    ayilamadik sanirsamki
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Yok yok ayıldık .. araba -otobüs -motor seçeneği kısa ve rahat değildir. uçağı o yüzden dedim sonra bktım geyik gibi durmuş. açtım konuyu. e haliyle motora bağladık ...

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi yol haritasına baktım ve diyorum ki; eskihisardan yalova, kütahya, afyon, ısparta ya da burdur, antalya en kısa bu gibi geldi
    aynen aynen..
    bu güzergahtan git..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Yok yok ayıldık .. araba -otobüs -motor seçeneği kısa ve rahat değildir. uçağı o yüzden dedim sonra bktım geyik gibi durmuş. açtım konuyu. e haliyle motora bağladık ...
    ilk konuyu okudum bende ucak dicektim emme sen benden hizli davrandin be yaw
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uçakla gitmeni tavsiye ederim. hatta oradan da bir araç kiralarsan totalde sana hem aynı paraya hemde daha az eziyete patlar.
    bence en mantıklısı bu. yine de senin halini en iyi sen bilirsin.
    +10000
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, uçak en zahmetsizi tabii ama biraz maliyetli uçak gidiş dönüş 250 civarı birde araç kiralarsam +100 350-400 e patlar bana, şu sıralar işsizim yoksa koymaz bnada. O yüzden sanırım yine peugeotum la gidicm, 220 gidiş dönüş benzin yakar yaklaşık. Güzergah olarakta haritadan bakınca adpazarı - bilecik - kütahya - afyon - ısparta - antalya gibi görünüyor ama daha öncede uzun yol maceralarım olmuştu. Haritada durduğu gibi durmuyor, öyle oluyorki bazı yol haritada daha uzak görünüyor ama yolu geniş düzgün oluyo bu yüzden yakın görünen yerden daha avantajlı oluyor. Bu yüzden sordum, kısmet artık, İnşallah hiçbirimiz yanlış yola sapmayız.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben hersene arabyla gittiğim için nerde ne var biliyorum.Tem bittikten sonra 20-30 km sonra Alfa evi var oranın kahvesi güzeldir sonra Afyonda İkbal meşhurdur ondan sonra direk Bucak Antalya.En son yollar çok kötüydü ama artık yapılmış olmalı.adpazarı - bilecik - kütahya - afyon - Bucak - antalya daha zahmetsiz
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş otobandan adapazarı bilecik..tarafından dön oseni tabelalar direk göturuyor ama orayı kacırma yoksa taaa boluya kadar gidersin çok uzak olur
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Bende temmuzda tam bir antalya sahil turu planlıyorum ve en bilindik yol ist-adapazarı-bilecik-kütahya-afyon-burdur-antalya olduğu aşikar. Ancak şunu merak ediyorum; bi kere bilecikten eskişehir yönüne giderken kütahya tabelasını hatırlıyorum. Defalarca gördüm eskişehire gidip gelirken. Ama ordan sonrasını bilmiyorum. kütahya-afyon-burdur istikametinde bu illerin merkezlerinemi gircez yoksa hayır bitakım ilçelerindenmı geçicez? Yada her yerde illa Antalya tabelası beni yönlendirirmi? Hedefim direk Patara plajı yada Kalkandan antalyaya girmek. Ona göre bana tam bir rota bilgisi verirseniz çok sevinirim..
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    adapazarı-bilecik-bozüyük üzerinden gidecek arkadaşların dikkatine; o yolu yeni katetmiş biri olarak şöyle söyleyeyim, bilecik-bozüyük arası anayol yapım çalışması nedeniyle kapalı, bu nedenle eski yoldan gidilebiliyor ama eski dediğim şöyle bizans tarihinden kalma diyebilirim :p
    2 aracın yanyana geçmekte zorlandığı, dağları tırmandıran ve yolun %70inin çukur dolu, ve kalan asfaltın çok bozuk olduğunu ve tüm kamyon,otobüs vs. nin o yolu kullandığını göze alın.Şahsen kesinlikle macera aramıyorsanız gitmemenizi tavsiye ederim.Biz otobüsle adapazarı-bozüyük arasını 4 saatte tamamlayabilmiştik. Ama macera arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, özellikle gece çok zevkli oluyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)