Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar lütfen yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    250-300tl arası dört mevsimlik montlardan hangisini tavsiye edersiniz hangi marka daha kullanışlıdır ve kalitelidir motorum cbf 150 bilgisi olan veya kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyorum teşekkürler.
    [COLOR="Blue"][/COLOR]:bounce:...4 teker bedenini,2 teker ruhunu taşır...:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    armode gt1 (reklam olmasın biz çok sattık)
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

JUSTice4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    ben kullanmadım ama kullananların soyledigine gore yerli ürünler bir süre sonra dikislerinden sorun yaratıyormus. pakistan malları piyasayı sarmıs götürmüs, elini attıgın her yerdeler. beş kuruş vermeyeceklerim de var, bu pakistan malı mı dediklerimde. oncelikle benim tavsiyem alternatifin cok oldugu bir yere gidip gerekirse teker teker sürüs pozisyonu alarak denedigin ve icinde rahat ettigin, görünülebilirliği ve koruması digerlerine göre en fazla olani montu tercih etmelisin.
    edit: kısacası dene ve kendin bir karara var

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı JUSTice4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanmadım ama kullananların soyledigine gore yerli ürünler bir süre sonra dikislerinden sorun yaratıyormus. pakistan malları piyasayı sarmıs götürmüs, elini attıgın her yerdeler. beş kuruş vermeyeceklerim de var, bu pakistan malı mı dediklerimde. oncelikle benim tavsiyem alternatifin cok oldugu bir yere gidip gerekirse teker teker sürüs pozisyonu alarak denedigin ve icinde rahat ettigin, görünülebilirliği ve koruması digerlerine göre en fazla olani montu tercih etmelisin.
    edit: kısacası dene ve kendin bir karara var
    Akıllıca. Ben de aynı fikirdeyim. Hatta gece sürüşleri için bir de sarı, fosforlu yelek alabilirsin. Her yerde satılıyor ve fiyatı da çok makul. Faydası da tartışılmaz.

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    Alıntı hogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250-300tl arası dört mevsimlik montlardan hangisini tavsiye edersiniz hangi marka daha kullanışlıdır ve kalitelidir motorum cbf 150 bilgisi olan veya kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyorum teşekkürler.

öncelikle merhaba arkadaşım. mont tavsiyesi istemişsin, ben kendi montumdan çok memnunum. bende ybr125 kullanıcısıyım ve held marka 4 mevsiklik mont kullanıyorum. 10 numara bir mont. soğuk havalarda inan abartısız insanı sıcacık tutuyor. içindeki mevsinliğini de çıkarttığında gayet serin tutuyor ama sonuç itibariyle yaz sıcağında ne kadarda serin tutabilir. ama sürüş esnasında terleme yapmıyor.(tavsiyem motordan iner inmez üzerinden çıkarman, yoksa sırılsıklam olabilirsin.) şimdi sağlamlığına gelelim. " CE " onaylı çıkarılabilir dirsek,omuz ve sırt korumaları mevcut. bizzat koruları denedim. 60km/h hızla mont üzerimdeyken kaza yaptım ve yerde 10m felan sürüklendim. inan hiç bir darbe almadı vücudum. benim tavsiyem belirttiğin fiyatlara uygun ve kullanışlı ve güzel bir mont.

bu da resmi

feyizoğlunda mevcut, fiyatıda 225tl. bendeki de siyah ve gayet şık.

gipsy_fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Akvaryumu satınca olucak inşallah...
    Feyizoğlunun sitesini inceledim çok fazla çeşit var nasıl alışveriş yaptınızmı ? ürünler nasıl ?

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı gipsy_fire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feyizoğlunun sitesini inceledim çok fazla çeşit var nasıl alışveriş yaptınızmı ? ürünler nasıl ?

Güvenebilirsin..problem olmaz.. ürün alan kişilerin yorumlarınıda bulabilirsin sayfalar da
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Alıntı gipsy_fire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında arkadaşım ben montu fuardan almıştım. ama feyizoğlu da güvenli bir site bildiğim kadarıyla.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben o paraya pakistan'dan deri mont getirttim yav.
    posta dahil 90 euro
    Yaz ve kış deriden şaşmam

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    posta dahil 90 euro
    hocam deri iyidir ama korumaları mevcutmu yoksa önü fermuarlı ceket şeklinde mi? birde yazın çok terletir heralde, yaz kullanımı nasıl

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    posta dahil 90 euro
    Çorlu'da deri sektörü öldü galiba. Pakistan'a mı kaçtılar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler