Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çaldığı motosikletin sahibinden kaçarken...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Çaldığı motosikletin sahibinden kaçarken...
    Beyoğlu'nda, park halindeki motosikleti çalan 2 kişi motosiklet sahibiyle karşılaşınca yaya olarak kaçmaya başladı.

Zanlılardan biri izini kaybettirdi, diğeri ise bir gecekondunun damından düşerek ayağını kırdı.
    İddiaya göre olay şöyle gelişti: Beyoğlu Cihangir'de bir iş yerinin önünde park halinde olan motosikleti fark eden 2 kişi, sokağın karanlık olmasından da faydalanarak düz kontak yapıp motosikleti çaldı. Murat Tuncel park ettiği yerde motosikletini bulamayınca şikayette bulunmak üzere Karaköy Polis Merkezi'ne gitmeye karar verdi. Sanatkarlar Caddesi'ne geldiğinde üzerinde 2 kişinin bulunduğu motosikletini gören Tuncel, "Polis" diye bağırmaya başladı. Zanlılar motosikleti bırakıp kaçtı. Tuncel ve yanındaki 2 arkadaşı zanlıları kovalamaya başladı. Şahıslardan biri gözden kayboldu. B.K. (16) ise kaçmaya çalışırken bir gecekondunun damından düştü. Ayağı kırılan B.K'yi yakalayan Tuncel ve arkadaşları polise haber verdi. Söz konusu adrese gelen polis, sağlık ekiplerinin de yardımıyla zanlıyı Taksim İlkyardım Hastanesi'ne götürdü. Motosiklet üzerinde yapılan incelemelerin ardından kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlatıldı.
    Çalındıktan kısa süre sonra motosikletine kavuşan Tuncel sevindi ancak düz kontak yapılan motosikleti çalıştıramadı. Tuncel ve arkadaşları motosikleti iterek götürmek zoranda kaldı. (CİHAN)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    yahu polis hastaneye götürmüs şaka gibi linç e verin pisliği

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    yinede bulunmuş olması güzel bişey geçmiş olsun diyelim. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    motoruna tekrar kavuşunca öfkesi geçmiştir herhalde. inşallah diğer çalınan motorlarda bulunur.
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten yaşları 16 imiş cıkıcaklar yine aynı işi yapıcak şerefsizler
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çimenlere basanları da recm edelim o halde?!?

abartmayalım suç işlenmişse kanunda cezası var..cezayı beğenmiyorsak eleştiri yerleri de belli..

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Hırsız çalıştırıp götürüyo sahibi çalıştıramıyo iterek götürüyo

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsız çalıştırıp götürüyo sahibi çalıştıramıyo iterek götürüyo
    :D :D :D :D

ben oLsam gercekten aslında bu tür durumlarda sakinlik 1.planda ama rahat duramam ben allah ne verdiyse elimden geldiğini esirgemem öyle ş....lerden
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Gecmiş olsun... Gidonu kilitlememiş acaba. Duz kontak yaptı ama gidon kilitli degilmiş o zaman.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    daha 16 yaşında yazık.... bu insanlar nasıl vaz geçtirilir ki bu yaptıklarından.

butür durumlarda suçlu bi şekilde yaralanır ve hastahaneye gitmek zorunda kalırsa tedavi masrafını devletmi karşılıyo suçlunun kendi yada yakınlarımı?

şayet devlet karşılıyosa suçlu güzelce dertsiz tasasız tedavisini olup üzerine tatilini yapıp(cezaevi) sonra tekrar sokaklara dönecek ve kaldıgı yerden devam edecek (söylenicek bişey yok budurumda Allah ıslah etsin demekten başka )
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    bi bacak kırığıyla yırttıysa dua etsin serefsiz kafasını gözünü kırıcaksın bakalım bi daha yapıyomu
    ağaç yaşken eğilir bi temiz dayak yeseydi bi daha yapamazdı
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çimenlere basanları da recm edelim o halde?!?

abartmayalım suç işlenmişse kanunda cezası var..cezayı beğenmiyorsak eleştiri yerleri de belli..
    kanunda cezası ne kadar ortak bi yaz 3gün 5 gün en fazla 1 ay şimdi yazık değil mi adamın 10000liralık motoru çalındıysa cezası bu mu olacak hiç başına gelmedi sanırım bu tür hırsızlık olayları

dün haberlerde çıktı 60 hakim hakkında takip başlatılmış. terör örgütü üyelerine takipsizlik çıkarttıkları için yazıklar olsun

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    su testisi misali...bi dahakı sefere kafası kırılır kaçarken..daha sonra bı aracın altında kalır...kimsenın yanına kalmaz ergec cezasını bulur şerefsizler..ne emeklerle alalım biz...
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha 16 yaşında yazık.... bu insanlar nasıl vaz geçtirilir ki bu yaptıklarından.

butür durumlarda suçlu bi şekilde yaralanır ve hastahaneye gitmek zorunda kalırsa tedavi masrafını devletmi karşılıyo suçlunun kendi yada yakınlarımı?

şayet devlet karşılıyosa suçlu güzelce dertsiz tasasız tedavisini olup üzerine tatilini yapıp(cezaevi) sonra tekrar sokaklara dönecek ve kaldıgı yerden devam edecek (söylenicek bişey yok budurumda Allah ıslah etsin demekten başka )
    haklısın kuyucadısı
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16 yaşında daha.. 3-5 yıl yatacak en fazla, ya sonra?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bu çocukları doğrup sokağa atanların suçu daha çok ama olan çocuklara oluyor...sonra vatan haini ya hırsız yada kapkaççı oluyorlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum? gerçekten muhtaç ve cebinde beş kuruş parası olmayan insanlar kendi ya da çoluk çocuğunun tedavisi için gittiğinde hastane kapısından geri çevriliyor ya da hastanede rehin kalıyorken bu tür adamların tedavileri devlet tarafından karşılanıp hiç bir ücret talep edilmiyorsa verdiğim vergiler haram olsun...

Motosikleti
    Var
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanunda cezası ne kadar ortak bi yaz 3gün 5 gün en fazla 1 ay şimdi yazık değil mi adamın 10000liralık motoru çalındıysa cezası bu mu olacak hiç başına gelmedi sanırım bu tür hırsızlık olayları

dün haberlerde çıktı 60 hakim hakkında takip başlatılmış. terör örgütü üyelerine takipsizlik çıkarttıkları için yazıklar olsun
    Kanunlarımız diyelim ki yetersiz veya eksik ise gereğini biz yapıp cezasını biz mi vereceğiz?

Nerede kaldı hukuk devleti?

Kanunlardan memnun değilseniz hukuk okuyun, savcı, hakim, milletvekili olun kanunları değiştirmeye çalışın veya sade vatandaş olarak dava açarak takibini yapın.

Her kafasına esen her gördüğü suç için kendi cezasını keserse yarın öbür gün trafikte beni sıkıştıran adama hayvan herif dediğimde adam beni çekip vursa, savunmasında adaleti kendim sağladım hakim bey der.

Şer'i yada örf'i hukukla değil medeni hukuk ile yönetiliyoruz!

Yukarıdaki bir mesajda hırsızı linç etmek gerektiğini söyleyen kişiye ithafen yazdım.Biraz sert olmuş olabilir...

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    geçmiş olsun arkadaşa hırsızlık ve suç vakaları her geçen gün artıyor bunların sebepleri belli ama çözüm üretmiyor devlet önce eğitim sonra ekonomi sonra suçluya haine ağır ceza veririsin olur hukuk devleti olur demokrasi bunlar yapılmassa hukuk kelimesinin h sinden veya demokrasinin d sinden bile bahsedilemez bölücü başı bile adacıkta diyet yemekleri yiyip takılırken kimse hukuktan vatan sevgisinden bahsetmesin arkadaş diyor hukukvar linç olmasın yahu adam ekmek çalmıyor keyfe keder motor çalıyor ve birçokları gibi yarın adamda öldürür tecavüzde yapar devlet vazifesini yapmassa millet yapmaya kalkar bundan doğal ne olucak

Motosikleti
    Var
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşa hırsızlık ve suç vakaları her geçen gün artıyor bunların sebepleri belli ama çözüm üretmiyor devlet önce eğitim sonra ekonomi sonra suçluya haine ağır ceza veririsin olur hukuk devleti olur demokrasi bunlar yapılmassa hukuk kelimesinin h sinden veya demokrasinin d sinden bile bahsedilemez bölücü başı bile adacıkta diyet yemekleri yiyip takılırken kimse hukuktan vatan sevgisinden bahsetmesin arkadaş diyor hukukvar linç olmasın yahu adam ekmek çalmıyor keyfe keder motor çalıyor ve birçokları gibi yarın adamda öldürür tecavüzde yapar devlet vazifesini yapmassa millet yapmaya kalkar bundan doğal ne olucak
    linç mi edelim diyorsun sende yani anlamadım?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler