Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kot Pantolon Üzerine Dizlik Kullanmak mı? yoksa Motorsiklet Pantolonu Kullanmak mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattsaffa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 600E (2000)
    Kot Pantolon Üzerine Dizlik Kullanmak mı? yoksa Motorsiklet Pantolonu Kullanmak mı? daha avantajlı, güvenli, şık, işlevsel... "şehir içi" yoğunluklu bi kullanımı ele alalım. kış şartları.. ha? ne dersiniz konu hakkında fikri, deneyimi olanlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    kot pantolon, kadife pantolon, içlik kargo pantolon aklına gelen her çeşitle soğuk havada dizlik taktım istisnasız hepsinde bacaklarım buz tuttu şansın varsa motosiklet pantolonu al
    şekli pek güzel olmayabilir ama üşümekten iyidir.
    obarey bunu beğendi.
    İkincilik kaybedenler içindir...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Motosiklet pantolununu günlük giydiğin pantolunun üzerine giyipte işyerine geldiğinde çıkarma şansın varsa motosiklet pantolunu şayet yoksa kot üzerine dizlik derim ben çünkü dizliği çıkarıp arka çantaya koyabilirsin fakat motosiklet pantolonuyla akşama kadar dolaşmak (özellikle hassas bölgeler açısından) hiçte hoş olmuyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    kevlar kot pantolanlar gazyet şık ve kullanışlıdırlar. malesef kışın soğuk havayı geçirirler. eğer kot pantolon için ısrar ederseniz özellikle idrar yolların vb yerlerde hasara yol açabilir. onun için oyum motosiklet pantolonundan yana.
    probability:bounce:

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    motosiklet pantolonu, sadece soğuktan korunma amaçlı değildir, ortalama hızlarda dahi düşseniz sürtünmeden dolayı vücut hasar alır ve kot pantolon hic bir halta yaramaz (kevlarlılar hariç), oluşan deri kaybının yenilenmesi zordur ve hatta başka yerinizden deri alıp hasarlı bölgeyi yamarlar.Evet ben dahil çoğumuz kot pantolon ile biniyoruz.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazın kot üzeri dizlik yetiyor. Kışın kot pantolon üzerine mafsallı dizlik üzerine kendi dizlikleri sökülmüş koruma pantolonu giyiyorum... Biraz abartılı gibi görünebilir ama hem tam güvenli hem soğuğa karşı pek etkili
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet pantolonu üzerimdeyken kaza yaptım, hızım çok düşüktü ve bacağım motosikletin altında kaldı. Sonuç: dizde kırık!
    Süratli olsaydım, motordan ayrı düşseydim hiçbirşey olmadan kalkacaktım. Yada dizlik kullanıyor olsaydım kırık olmayacaktı!
    Bence kış mevsiminde korumalı pantolonun korumaları çıkarılıp dizlik kullanılması daha sağlıklı.
    112ciyiz

Baelmoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 , Suzuki XF 650 Freewind
    Bence de korumalı pantolun korumaları çıkarılıp dizlik takılmalı, çünkü pantolun diz kısmındaki korumaları pek verimli olmuyor yerinde durmuyor, yada bana öyle geliyor. En temizi bu.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    alınabılecek uygun dizlik önerisi olan varmı (linkle beraber)
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınabılecek uygun dizlik önerisi olan varmı (linkle beraber)
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...a-pmu1729.html sanırsam bu uygundur. yinede canlı görmek ve denemek lazım
    probability:bounce:

hattsaffa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 600E (2000)
    verdiğiniz fikirler doğrultusunda snowboard pantolunu aldım(soğuk ve yağmur geçirmemek için) üzerine de dizlik alıcam yakın zamanda. fikir veren herkese teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)