Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

trafik sigortası neleri öder

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150
    olay şu ki benim motoru itin biri çiziyor ben de bi arkadaştan trafik sigortası böyle masrafları artık ödüyor gibi bi duyum aldım bilen arkadaşlar şu soruna bi el atabilirlerse sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    sen kapalı garaja koy hiç bişey olmaz...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    trafik sigortası nerdeyse kazanı bile ödemiyo geçen sene belediye otobüsüne çarptım sigorta kapsamına girmiyomuş sigorta eshot'ta öyle demiş mecburen ben ödemek zorunda kaldım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Trafik sigortan senin motorunun çiziğini ödemez.

Trafik sigortası maddi hasarlı kazalarda araç başı onbeşbin tl ve kaza başı otuzbin tl ye kadar ödüyor. Motorundaki çizik hasarını varsa ancak kaskondan beyanlı olarak alabilirsin. Ayrıca Tr poliçeleri belediye otosunü de öder. Ama bekleme süresini ödemez.

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sigorta şirketleri gerek yasalarla gerek de yaptıkları risk analizi!!! ile kendilerini 10 kere garanti altına alıyorlar.

Devlet de aynı şekilde, bir hata mı yaptılar sen ödüyorsun onların hatalarını düzeltmek için. Aynı şekilde sırf trafik olarak bakmamak lazım, sigorta şirketleri birçok poliçeyi ödememek için türlü taklalar atmakta ve maalesef vatandaş buna karşı korunmasız durumda.

Sonuçta yanlış birşey yok, birisi motoru çizmiş o kişi kaçmamış olsa onun trafik sigortası ödeyecekti, bu durumda arkadaşın tanıdığının trafik sigortası ödeyecek.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    yaptıgın kazada,sen sucluysan karsı tarafın masrafını oder.veya sen haklıysan sen karsı tarafın sıgortasından masrafını karsılarsın.senın dedıgın cızık olayını kasko karsılar.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    CBF 150
    yeni düzenleme yoksa sizlerin dediği gibi olduğunu biliyorum teşekkrler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 PM ----------

Alıntı chopperb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kapalı garaja koy hiç bişey olmaz...
    sorumun cevabı bu mu ayrıyetten gittiğin her yerde kapalı garaj mı arayacaksın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler