Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Turkıyede En Iyi 2t Yag Hangısı (castrol)(sheell)???

Motovento
    REKLAM ALANI
    derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    Evet Arkadaslar Yorumlarınızı Beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    motul'unda 2t yağı var diye biliyorum ben en iyi yağ motul
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Castrol motor yağlarında bir numaradır. Honda-Türkiye bile Repsol değil Castrol öneriyor.
    Sadece yağ üzerine uzmanlaşmış en büyük firma Castroldür, yakıtla falan uğraşmaz.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    benim amcam yıllardır bir sürü yağın bayiliğini yapıyor, yağ olarak castrol en fazla satılan ve tercih edilen yağ, ikinci sırada mobil, üçüncü petrol ofisi, dördüncü bp, son sırada shell var, yan sanayilerden texaco yarı sentetik 10/40 litresi 10 ytl olarak iyi satılıyor, motorlara texaco veriyoruz, sorun yok ...

shell gres yağlarında ve sanayi yağlarında bir numara satışlarımıza göre, ikinci sırada petrol ofisi geliyor...

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    castrol
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    1 lt en kaliteli yağ bile motorda 2000 km de değiştirilmesi gerekiyor bu nasıl iş anlayamıyorum ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Bizim 2 zamanlı makıneler için en kaliteli tam sentetik yağlar Motul sonra Selenia 3. olarakda Castrol.

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    castrol...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    derbici selamlar. shell'deki elemanlar bana shell'in tam sentetik yağı olmadığını söylediler. sakın yarı sentetik yağ alma. tavsiyem "castrol 2t power1 racing" Pek çok arkadaş Motul kullandılar ve çok memnunlar. performanstaki fark hissedilebiliyormuş. dumanda da azalma olmuş. Yanlış hatırlamıyosam Cihan kullanmıştı? Castrol'ü tavsiye etmemin nedeni motul'un yarı fiyatına olması ve daha kolay bulunması. Gücün yetiyorsa Motul al. Selenia'nın fiyatı da hemen hemen Castrol kadarmış ama ben hiçbiyerde rastlayamadım, Cihan araştırmıştı bir zamanlar.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    KTM 450 EXC
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derbici selamlar. shell'deki elemanlar bana shell'in tam sentetik yağı olmadığını söylediler. sakın yarı sentetik yağ alma. tavsiyem "castrol 2t power1 racing" Pek çok arkadaş Motul kullandılar ve çok memnunlar. performanstaki fark hissedilebiliyormuş. dumanda da azalma olmuş. Yanlış hatırlamıyosam Cihan kullanmıştı? Castrol'ü tavsiye etmemin nedeni motul'un yarı fiyatına olması ve daha kolay bulunması. Gücün yetiyorsa Motul al. Selenia'nın fiyatı da hemen hemen Castrol kadarmış ama ben hiçbiyerde rastlayamadım, Cihan araştırmıştı bir zamanlar.
    tsk kardesım bende bugun sell aldım valla bulamdım ve yag lambam yanmaya baslamıstı baklım motulu yada dıyerını ınterneten bakıp sparıs edım aama o motul yagı hıc dumadım astral kardesımde ıllakı castrol 2 tyı tavsıye edıyor baklım netten verıcen en kısa zamndada gekırse kutudakı yaı cekıp yenıden koyucam yorumlar ıcın saolun arkadaslar

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kutudakini çekmene gerek yok
    Aentetik yağ dumanı önler büyük olçüde zaten ama bulabilirsen selenia al derim..
    Zaten derbi ve aprilia selenia öneriyor
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

bencede castrol

Motosikleti
    KTM 450 EXC
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutudakini çekmene gerek yok
    Aentetik yağ dumanı önler büyük olçüde zaten ama bulabilirsen selenia al derim..
    Zaten derbi ve aprilia selenia öneriyor
    yaa oky ozaman ozaman ama ne olacak bu olay sımdı yaa herkes bır sey dıyor baklım ne alıcam ama ya castrol yada motul ama motula baktım nette net bır sey bulamdım ama selenıe de var bakıcam en ıyısı hangısıyse onu alıcambutun arkadasların yorumları ıcın tsk

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    catrol 2t normalide kırmızısıda güzel. kullandıgım performans acısından en iyi sonuc veren yagdı repsol ve shelle gore. koku ve renk acısından sentetik repsol.
    Now the world is gone. Im just one.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı derbici_52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa oky ozaman ozaman ama ne olacak bu olay sımdı yaa herkes bır sey dıyor baklım ne alıcam ama ya castrol yada motul ama motula baktım nette net bır sey bulamdım ama selenıe de var bakıcam en ıyısı hangısıyse onu alıcambutun arkadasların yorumları ıcın tsk
    gücün yetiyorsa motul al bulabilirsen selenia al
    yoksa bu 2sinden sonra gelen en iyi marka castrol'dür
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Ben 2 kutu selenia 1 kutu motul kullandım.Bunların dısındada castrol power racing 2t kullandım.Motul ve Selenia kullandıgımda, Castrolden farklı olarak cok cıddı duman azalması oldu.Motulde nerdeyse duman atması yok gıbıydı.Selenıadada cok cok azdı.Castrolde bu 2 yaga gore duman atma oranı daha yuksek oldu bende.Performans açısındanda tam yanma oldugu için Selenia ve motulda azda olsa performansa katkısı oluyor.Selenianın fiyatı castrolden 5 TL fazla.Ben Bauhausdan Castrolu 19 TL ye alıyorum.Selenia 25 TL.Ama 5 lira farka değer bence.Motul biraz pahalı gibi.

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Ben selenia veya motul kullanmadım, buralarda satılmıyor, sadece castrol kullanırım 2T power racing, bir kere agip 2T tam sentetik almıştım ondan memnun kalmadım! Bizim burda castrol 16, agip 12TL! Bu arada tam sentetik yağ koymalısınız, shell yarı sentetik ve normal 2T satıyor, koltuğun altında bile tam sentetik koyulmalıdır yazar, çünkü bu motorların gereksinimi bu şekilde...
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Selenia iki zamanlı yağı 50 cc Piaggio motosiklette yaklaşık 13 000 km kullandım..Kesinlikle tavsiye ederim,farklı yağ kullandığınızda çekişteki fark bariz ortaya çıkıyor..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben selenia veya motul kullanmadım, buralarda satılmıyor, sadece castrol kullanırım 2T power racing, bir kere agip 2T tam sentetik almıştım ondan memnun kalmadım! Bizim burda castrol 16, agip 12TL! Bu arada tam sentetik yağ koymalısınız, shell yarı sentetik ve normal 2T satıyor, koltuğun altında bile tam sentetik koyulmalıdır yazar, çünkü bu motorların gereksinimi bu şekilde...

Castrolun, izmir ve civarı bölgede biraz daha ucuz olması normal bildiğim kadarıyla izmirde üretiliyor castrol ürünleri.Nakliye olayından dolayı istanbulda daha pahalı sanırım.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    castrol ben 4 zamanlı kullanıyorum ama markaya güven esastır. ..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)