Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Sirkeci Siyah Vizör? (Kask Camı) :(((

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar, istanbul, eminönü-sirkeci'den GDR marka kask aldım 2 adet 65 TL'den çenesi açılabilen modellerden. Siyah vizör almak istiyorum, 15 TL'ye cam filmi aldım ama yapamadım, tam yapıştırırken buruşuyor. Siyah vizör sirkeci'de nerede bulabilirim ve ne kadardır. Ayrıca normal vizörlerin de fiyatını söylerseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    feyizoglunde sıyah kask vizorlerı var bır bak ıstersen

Hocam bir şey sormak istiyorum, 25 TL yazıyor ama yani alsam benim kaska uyum sağlar mı?

Ayrıca 25 TL çok benim için, 50 TL ediyor 2 tane alacağım. Öğrenci olduğum için elime fazla para geçmiyor.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Neredeyse hiçbir kaskın yedek vizörünü bulamazken renklisini bulma ümidine hayran kaldım. Başarılar diliyorum
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredeyse hiçbir kaskın yedek vizörünü bulamazken renklisini bulma ümidine hayran kaldım. Başarılar diliyorum
    Hocam sirkeci'de olabilir diye düşünüyorum. Fiyatları unutmamak lazım, geçen 65 TL'ye aldığım kaska 75 TL dedi adam. Daha geçen 65 TL idi ne zaman 75 oldu, zam mı geldi? Dedim, dur fiyatlara bir daha göz atayım dedi...

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    kaskın vizörünü sök yumuşak ve nemli bir bez ile iyice sil sonrada üzerine yapıştıracagın yüzeye camsil sık yapıştıracagın parçayı biraz büyük kes sonrada yapıştır buruşma olmaz havasını al. olur. ama dikkatli kullan film çabuk çizilir

Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın vizörünü sök yumuşak ve nemli bir bez ile iyice sil sonrada üzerine yapıştıracagın yüzeye camsil sık yapıştıracagın parçayı biraz büyük kes sonrada yapıştır buruşma olmaz havasını al. olur. ama dikkatli kullan film çabuk çizilir
    Yapamadım, sirkeci'ye gittim o trafikte 35 TL dedi vizör.

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    nerede oturuyorsun bilmiyorum ama istoçta'da var yerler.
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    ben 50 tlye siyah cam aldım buhar yapmıyor güzel ama birazcık pahalıya aldım bir 5 ytl bile indirim yapmadı hirto sirkeci honda bayisinden
    ...

Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 50 tlye siyah cam aldım buhar yapmıyor güzel ama birazcık pahalıya aldım bir 5 ytl bile indirim yapmadı hirto sirkeci honda bayisinden
    Hocam onun çarprazındaki yere sordum ben de. Çok pahalı, bir de çizilirse daha kötü oluyor...

Film'i yapamadım, ne zaman yapıştırmaya kalsam cama değdirdiğim an buruşuyor.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    doğrusu çabuk çiziliyor o yüzden hassas kullanmak lazım
    ...

kymco süper 8 alpine anfi bir adet 20 cm jbl saab boofer 2 adet jbl mit kıravite zen mp3 bas ve ses üçyüz metreden duyuluyo müzik çalarken koltukta otururken herseyı 2 görüyom el emegı goz nuru trafıkte hıc sıkıntım olmuyo acınca sesı herkes yolu acıyo honda goldvıgle bıle ses konusunda muattap olmuyom alın sıze bır pro ses sıstemı demekkı yapınca oluyo arkadaşlar ses sistemi budur bakında görünn

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Sirkecide her türlü kask vizörü mevcut ben 3 ay önce değiştirmiştim kask vizörünü renkli vizör almıştım 20 tl.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    ben bugün sirkeciden ls2 nin vizörünü aldım 25 tl ye.
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    GDR nın orgınal sıyah vizorlerı elımde mevcut 35TL fıyatı ıstersen bana ozelden yada
    05359760878 den ulaşabılırsın...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

kymco süper 8 alpine anfi bir adet 20 cm jbl saab boofer 2 adet jbl mit kıravite zen mp3 bas ve ses üçyüz metreden duyuluyo müzik çalarken koltukta otururken herseyı 2 görüyom el emegı goz nuru trafıkte hıc sıkıntım olmuyo acınca sesı herkes yolu acıyo honda goldvıgle bıle ses konusunda muattap olmuyom alın sıze bır pro ses sıstemı demekkı yapınca oluyo arkadaşlar ses sistemi budur bakında görünn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 AM ----------

Alıntı tunıng adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 AM ----------

ne aldın sen sirkeciden

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 AM ----------

ne aldın sen sirkeciden

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı tunıng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O topic başka yerde sanırım birde oraya yazmayı dene.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı 1545214566 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, istanbul, eminönü-sirkeci'den GDR marka kask aldım 2 adet 65 TL'den çenesi açılabilen modellerden. Siyah vizör almak istiyorum, 15 TL'ye cam filmi aldım ama yapamadım, tam yapıştırırken buruşuyor. Siyah vizör sirkeci'de nerede bulabilirim ve ne kadardır. Ayrıca normal vizörlerin de fiyatını söylerseniz sevinirim.
    her markanın vizörü uymayabilir. GDR marka olanına bakman lazım. Feyizoglu'ndaki vizörler LS2 'ye ait olması lazım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    http://urun.gittigidiyor.com/GDR-803...QQidZZ17749318

Bu kask nasıl acaba ya bende öğrenciyim benimde geçens ene kırıldı kaskım 1 yıldır motor kullanmıyorum balıkesirde olduğu için ben ankaradayım..

bu kaskı tavisye edermisiniz acaba ?
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    yok galiba cevap
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler