Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal mı yoksa Keeway Süper Light 150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MC-X RoadRacer
    Arkadaşlar merhaba.Benim bir sıkıntım var.Şu aralar bir motor almak istiyorum ve bu iki model yani Kanuni Caracal ve Keeway SL 150 arasında gidip geliyorum.Sizce hangisini tercih etmeliyim?Bana yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    caracal
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    keeway derim eminimki daha çok kullanıcısı vardır...
    20

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keeway japon türevi...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşta keeway var. titreşimi caracaldan fazla. ayrıca 20 cc daha fazla. ki görüntüsü de bence caracal ın daha iyi. ayrıca yedek parça ve servis sorunu da bence daha az keeway e göre..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ikisini de kullanmadım, bilmiyorum. ama benim içimden keeway geçer

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    keeway in uzun yollara dayanıklı bir motor oldugunu söyleyebilrim arıza bakımından.. Yalnız titreşim olayı gercek..

Bisan Roadstar baksana ... ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway in uzun yollara dayanıklı bir motor oldugunu söyleyebilrim arıza bakımından.. Yalnız titreşim olayı gercek..

Bisan Roadstar baksana ... ?
    Tam ben diyecekim

Motosikleti
    MC-X RoadRacer

Kanuni Caracal mı yoksa Keeway Süper Light 150 mi

Beyler ilginiz için teşekkür ederim.Ama benim için önemli olan hangisini niçin tercih etmeliyim?Kanuni yedek parça ve servis daha iyi gibi geliyor ayrıca motor daha büyük ama Keeway de güzel motor fakat formlarda Keeway servis ve yedek parçada sorun yaşadıklarını söylüyorlar.Lütfen bu motorları kullanan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    Caracalda sorun yaşamazsın yedek parça olarak,keeway de sağlamdır ama malum parça sıkıntısı ve çok ufak bence 1.70 in üzerindeysen kelebek gibi durusun motorda bunuda göz ardı etme ayrıca 50 cc fark bu tarza kayda değer bişidir.

Benim içimden geçen keeway ama yedek parça vs. sorunlarının olduğunu bilmiyordum ve titreşiminin fazla olduğunu bunları göz ardı etme caracal'ında görüntüsü güzel ve daha büyük bir motor kanuni bence.

Motosikleti
    skygo 250-4
    arkadaşlar bende motor almak istiyorum ama kafam karmakarış oldu. wereceğim paraya deysin ve senelerce sorun çıkarmasın diyorum direk bana yamaha veya honda al diyorlar. kime inanacağıı şaşırdım. benim param 3000 küsür lira ve anca keeway kanuni vs ye yeter yardım !!!!

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı prolepsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende motor almak istiyorum ama kafam karmakarış oldu. wereceğim paraya deysin ve senelerce sorun çıkarmasın diyorum direk bana yamaha veya honda al diyorlar. kime inanacağıı şaşırdım. benim param 3000 küsür lira ve anca keeway kanuni vs ye yeter yardım !!!!
    Temiz bir keeway supershadow bul kadeşim ve emin ol pişpan olmazsın. 150-200 cc az gelir. Ben bir supershadow kullanıcısı olarak ve geneli çok memnun kullanıcılar gibi motorumun performans ve kalitesinden çok memnunum.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Regal raptor dd125e nasıl olur,çift silindir,Yada tek silindir 150 liği var.Görüntü ve titreşim açısından mükemmel.Yada 2.el arkadaşın dediği gibi supershadow,regalraptor dd250e,yamaha virago,bisan roadstar.

Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keeway japon türevi...

hahahahahahahahahahahah

Motosikleti
    skygo 250-4
    doslarım sanırım ben kanuni alacağım. 2. el almak istemiorum korkuyorum )

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    kanuni sultan keewayBence git TEMİZ BULURSAN ikinci el al 0 na o kadar para verme.DEEĞĞĞMEEZZZ (KANUNİDEN BAHSEDİYORUM)
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

arkadaşlar bende kanuni tiger 250s kulanıcısıyım ben tavsıye ederim her konuda sadece yedek barcada kafan rahad olur en azından onlarda fena degıl ama barca sorunu var arkadaslarda var motorları yadıyor bir aydır barca beklıyor barcada yok genede siz bilirsiniz ben gendi dahminlerimi söyledim

Motosikleti
    keeway superlight 150
    bence de keeway.. suan 150 cc aldım..ilk vitesli motorum ..zat 150 mi sattım..ütceme uygundu ..hemde acemilik dönemi için ideal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)