Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bisikletlilere dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    arkadaşlar cuma gününden beri sizlerden ayrıyım başıma kötü bir olay geldi cuma akşam üzeri 19:30 da işden çıktım eve gidiyordum olay şöyle gelişti yolun bana ait olan sağ kısmından ilerlerken bir süre sonra bir bisikletli yolun sağ tarafını ortalamış ilerliyor 13-14 yaşında bir çocuk korna çaldım çekilmedi hızımı düşürdüm 20-30 civarı dedim solundan geçeyim bu sefer oda sola yöneldi ben aniden frene asıldım motorun arka tekerini kitledim kaydım ve durmak üzereyken bisikletin arka tekerine sürttüm çocuk korkmuştu hemen indim bişe varmı diye sordum yok abi dedi bisikletten indirdim yolun kenarına çektim çocuk baya korkmuştu neyseki ucuz atlattık daha dikkatli ol dedim tam o sırada çocuğun eniştesi geldi adam beni dövecek gibi tehditler savuruyor çocuğa bişe olsa seni öldürürüm felan bağırıp çağırıyor demiyor ki çocuğum sende bişe var mı olum sende bişe varmı bişe yok geçmiş olsun diyeceğine bana tehditler yağdırıyor dedim abicim benim hatam yok çocuk yolun ortasından gidiyordu polis çağıralım kim hatalıysa çıksın hala tehditler devam ediyor kimi çağırırsan çağır dedi öldürürüm asarım keserim (adam benden uzun kalıplı bide bana baktı cılız kısa boylu) benim sabrımda bi yere kadar birbirimize girdik adamı dövdüm kafası 3 yerden yarılmış bizi ayırdılar orda sen git dediler olay dahada büyümesin neyse evin önüne geldim hemen polisi aradım başıma böyle bi olay geldi diye zaten onlarda plakamı vermiş polis merkezine çağırdılar adam şikayetçi olmuş meğerse adam emekli uzman çavuşmuş tabiki benim evraklarım ve kaskım tam bende ondan şikayetçi oldum adamı darp etmekten beni 1 gün nezarete attılar 26 yaşındayım ilk defa karakolluk oldum zoruma gitti haklıyken haksız duruma düştüm adam beni çok zorladı çok tahrik etti ben kolay kolay sinirlenen biri değilimdir. arkadaşlar siz siz olum böyle bir olayda allahından bul deyip ordan ayrılın. adama bir şey olsaydı durduk yere katil olacaktım. Tabiki birde yeni evliyim eşim felan geldi oda üzüldü bende, eşim çok şarırdı sen kavgacı biri değilsin kolay kolay sinirlenmezsin dedi dedim bende insanım sabrım bi yere kadar adam çok tahrik etti dedim. neyseki adam dün sabah şikayatini geri aldı bende geri aldım. sonuç öfkeyle kalkan zararla oturdu bir gün içeride yattığımla kaldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    neyse kardeşim boşver
    sen 1 gün yattığınla kaldın
    o da kafası 3 yerden yerden yarılmışlığıyla kaldı
    şimdi yarık yarık gezer :D
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    ayne öyle kardeşim ucuz atlattık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    he kardeşim ya bide yaşli amcalar aliyolar bisiklet nasil olsa olcez diyolar sagina soluna bakmadan atliyorlar caddeye geçmiş olsun

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    saolasın kardeş, yaz geldi eline bisiklet alan çocuklar yola fırlıyorlar aileleride bakmıyor

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben o adama kızarım ama asıl o çocuğa kızmak lazım... ona bisikleti verene kızmak lazım..... eğitim şart.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Suzuki An125hk
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o adama kızarım ama asıl o çocuğa kızmak lazım... ona bisikleti verene kızmak lazım..... eğitim şart.............
    Geçmiş olsun tıpkısının aynısının birazcık değişiği benim başımada geldi..
    [COLOR="Lime"]dünyada tek gerçek var ![/COLOR] [COLOR="Red"]Motor[/COLOR][COLOR="Black"]um ve [/COLOR][COLOR="Red"]Ben[/COLOR] :P

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle bende adama kızdım sahip çıksaydın çocuğa dedim adam uzm çavuşmuşya illa artislik yapacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 AM ----------

arkadaşlar eğer evraklarım ve kaskım olmasaydı beni öttürürlerdi ilk sordukları bunlar oldu

Motosikleti
    Suzuki An125hk
    abicim Türk milleti değilmi %90'ı bulunduğu statüyle hava atar yada o statüyü kullanır..
    21 yaşındayım hala anlayamadım neden
    [COLOR="Lime"]dünyada tek gerçek var ![/COLOR] [COLOR="Red"]Motor[/COLOR][COLOR="Black"]um ve [/COLOR][COLOR="Red"]Ben[/COLOR] :P

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    Alıntı metallican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim Türk milleti değilmi %90'ı bulunduğu statüyle hava atar yada o statüyü kullanır..
    21 yaşındayım hala anlayamadım neden
    aynen öyle kardeş, adam bide karakolda şöyle demiş ben 7 sene doğuda çatıştım burnum bile kanamadı demiş

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.Böyle insandan bozmalar çok memlekette, hangi birini döveceksin.En güzeli sizinde dediğiniz gibi allahından bulsun diyip yola devam etmek.

Motosikleti
    Suzuki An125hk
    Alıntı ozgursarica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle kardeş, adam bide karakolda şöyle demiş ben 7 sene doğuda çatıştım burnum bile kanamadı demiş
    ne diyim ki ?

Neden sadece askerlerine dayılanıp çatışmada en arkada yer aldığı için mi?Bence adam sinirini normal bir kişi olsa bastırır.Ama bulunduğu statü gereği ona tanınan ayrıcalıklardan böyle yapmıştır.Emekli olsada bulunduğu mevkiyi kötüye kullanmış.Emeklide olsa polis için askerin sözü daha önemlidir bizim sözümüz yerine.Abicim sen boşver bir günle yırtmışsın o düşünsün gerisini.Dikişli dikişli gezsin.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçen gün şirket arabasını yıkatmaya gidiyorum polisler çevirme yapıyorlar... x5 bmw marka.... çevirdiler beyfendi evrakları alabilirmiyiz..... ne güzel bir yaklasım verdim evrakları kontrol yapıldı ve hayırlı yolculuklar kusura bakmayın dediler çektim gittim... 3 veya 4 saat sonra aynı polisler farklı yerde yine çevirme yapıyorlar.. araba mersedes atego kamyon... durdum aynen soru şu kaç ton ile nereye gidiyorsun..... takoğrafın açıkmı.... 3 - 4 saat önce beyfendi idim şimdi ne oldu..ye kürküm ye yani... yanlış anlamayın işini yerine getiren kendini büyütmeyen çok insan olduğu gibi, işini yapamayan mevki makam kullanan görevlilerde mevcut...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden sadece askerlerine dayılanıp çatışmada en arkada yer aldığı için mi?Bence adam sinirini normal bir kişi olsa bastırır.Ama bulunduğu statü gereği ona tanınan ayrıcalıklardan böyle yapmıştır.Emekli olsada bulunduğu mevkiyi kötüye kullanmış.Emeklide olsa polis için askerin sözü daha önemlidir bizim sözümüz yerine.Abicim sen boşver bir günle yırtmışsın o düşünsün gerisini.Dikişli dikişli gezsin.
    saolasın kardeş dediğin gibi 1 günle yırttık benim anlamam lazımdı adamın psikolojiside iyi deildi polisleri bile çıldırttı durduk yere başımıza bela aldık

saolasın kardeş dediğin gibi 1 günle yırttık benim anlamam lazımdı adamın psikolojiside iyi deildi polisleri bile çıldırttı durduk yere başımıza bela aldık
    Abim benim bunada şükür.Daha kötüleriyle de karşılaşabilrdin.Umarım senin için bir tecrübe olmuştur.Bir daha umarım böyle bir olayla karşılaşmazsın;Karşılaşırsan da bu olay aklına gelir öyle hareker edersin.

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    kara şahin dediğin gibi bu bana iyi bir ders oldu. ben basın mensubuyum işim gereği soğuk kanlıyımdır adli çekimlerde ana avrat küfür ediyorlar duymazlıktan geliyoruz ama bir yerde insan kendini kaybediyor

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    askerde millete bağırıyo asker ne yapsınlar
    adam dışarıdada böyle olacağını sanıyomuş ama anlamıştır olmayacağını.
    neyse kardeşim geçmiş olsun.

Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    Alıntı mustafa3265 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerde millete bağırıyo asker ne yapsınlar
    adam dışarıdada böyle olacağını sanıyomuş ama anlamıştır olmayacağını.
    neyse kardeşim geçmiş olsun.
    teşşekür ederim kardeş

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeş..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler