Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

devir için ne lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old
    selam millet sonunda aldım motorumu.2004 cbr600f kırmızı. yarın işallah noter işi hallolur fakat tarfikten üzerime ruhsat cıokartmam için ne lazım bilmiyorum. ikametkah falan istiyorlarmı. bu aralar devir işi yapan olmussa bir yardımcı olsun. motorumun resimlerini en yakın tarihte koyarım siteye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    dr_kadir
    öncelikle motorunu güle güle kullan başlığıda motor devri sandım başkaları da öyle sanabilir değiştir istersen bide trafik kuralları filan yazan bi başlık var prifo diye bi arkadaş açmıştı sonradan oraya bi trafik takipçisi bi arkadaşta gelmişti galiba orada bi sor istersen
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    usta hayırlı uğurlu olsun motorun.kazasız belasız kullanman dileğiyle.fotoları bekliyoruz

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    Öncelıkle motorun hayırlı ugurlu olsun.ALLAH kaza bela vermesın.devır işlerini motorun eskı sahıbı ıle herhangı bı notere gıdıp yapabılırsın.noterden aldıgın belge ılede en fazla bı ay içinde motosıkletın baglı oldugu trafık tescıl mudurlugune gıdıp işlerını halledebılırsın.yada herhangı bı muamelecıye vekalet verıp hallettırebılırsın.bence muamelecıye vermek daha mantıklı cunku sabah verıyorsun aksam ruhsat ustune işlenmiş olarak gelıyor.ben ilk motorumda kendım yapmaya kalkmıştım 4 gun surmustu işlemlerı tamamlayabılmem .

dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old
    sagolun beyler.bende zaten aldıgım galerinin sahibiyle muameleci adına vekalet cıkarttım nefret ederim ordan oraya kosmaktan.paramla rezilmi olacam.bu arada motor harika bişey.işallah kazasız belasız bineriz.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    kaça aldın sorması ayıp?
    May the Force be with McLaren Mercedes

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    yeni motorun hayırlı olsun hemen aynaya bi nazar boncuğu as
    muamuleciler devir işlemlerini hemen hallediyorlar ama ruhsatın gelince çok iyi kontrol et. şase nosu ve motor nosu çok önemli. benim motor hacmi yanlış yazıyodu mesela vergiyi ödemeden düzelttim.
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler