Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

minsk 125 93 model YARDIM LTF

Motovento
    REKLAM ALANI

125 lık mınsk ltf bılenler nasıldır parcası falan yardım beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Paslandırıp binsen çok hoş motor bence minsk

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    94 model minsk im var ve halen gezmekteyim çok komplike bi makina olmadığından dolayı pek arıza çıkarmıyor parça dersen orası zor işte çünkü üretimi kalkalı yıllar oldu fakat biraz araştırdınmı halen bulabilirsin en azından ben bulabiliyorum

ismetv8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw r 26 1957,Mz 250 1990
    Başlangıç için iyi motordur,motoru öğretir, 2 zamanlı motorda elektronik ateşleme kullanan ender bir makinadır(üretildiği yere göre) bu gün komple debriyaj balatasını aldım 12 lira,benzin musluğu 7,5 lira,karbüratör 35 lira,komple iç ateşleme ve aydınlatma+far bobini 12 lira bu fiyatlar bir fikir verir umarım,şu anda yedek parça Vietnam üstünden geliyor ve Tr de bol ve ucuz ben 57 model bmw r 26 mı toplamak için sanayilere ve hafta sonları köylere gitmek için kullanıyorum çok basit ve dayanıklı makinedir çekişi iyidir,4 zamanlı makinanın giremediği (yada kıyamadığımız) daracık kayalı taşlı,keçi yollarına,yol kenarından görüp'de buraya nasıl inilir çıkılır dediğimiz deniz koylarına inersin keçi yollarından,sonrada indiğin yere bakarsın nası geri çıkacağım diye ama bu alet çıkıyor,akü derdi yok hem manyeto hem elektronik ateşleme,300 ila 500 liralık bi makine daha ne olsun al bide tamir kitabı( www.minskclubvietnam.com )gerisi sana kalmış merak ediyorsan motorunu sökmeden kırmadan önce bunu oku doğrusunu öğren herşey var bu manualde,bi gün beğenmezsin ama 4 zamanlına parça ararken sanayilere seni o götürür,yani yedekde olması gereken bi makine.umarım fikir sahibi olmuşsundur...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bir zamanlar bende kullanmıştım bir abimizindi motor sene 89 arkadaşımla turluyoruz sahilde karşı şeritten alkollü oldugunu sonra öğrendiğimiz bir sürücü önümüze fırladı birden lastikler ince motor durmuyor tabi.sonuç ben arka kapı camından içeri arkadaş kaldırımda ufak yaralarla atlattık kazayı ama motor pert.sahibine parasını verdim tabiki.hayla unutmuyorum o motoru.kazasız sürüşler dilerim bencede arıza çıkarmıyacak bir motor.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)