Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar takas var..karar vermeme yardımcı olur musunuz ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak..01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 chopper, bmw R69 & hero honda
    Arkadaşlar ben jinlun 150 marauder sahibiyim..motosikletimi satmaya karar verdim. sonra bir müşteri çıktı ybr ile kafa kafaya takas edelim dedi.. siyah 2006 model bir YBR 5000 km de bi alat. benim makina 2005 model 14000 km'de..sizce uygun mudur.. karlımı çıkarım zararlımı..hiç YBR kullanmadım. YBR kullanıcılarının ayrıntılı yorumlarını bekliyorum..Şimdiden thanks xD
    :bounce:[B][I][COLOR="Navy"]Sür ya da öl ...[/COLOR][/I][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr de sorun yoksa hiç düşünme derim, seninki çin malı galiba, ilginç geldi takas bana iyice araştır, seninkinin piyasası ne kadarki, temiz ybr en düşük 2000 tl
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Alıntı burak..01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben jinlun 150 marauder sahibiyim..motosikletimi satmaya karar verdim. sonra bir müşteri çıktı ybr ile kafa kafaya takas edelim dedi.. siyah 2006 model bir YBR 5000 km de bi alat. benim makina 2005 model 14000 km'de..sizce uygun mudur.. karlımı çıkarım zararlımı..hiç YBR kullanmadım. YBR kullanıcılarının ayrıntılı yorumlarını bekliyorum..Şimdiden thanks xD
    2006 YBR kilometresi 5000 değildir 50,000 vardır muhtemeLen imkansız bi kilometre qibi qelio bana 5,000 sen iyice bi araştır bence

2006 model 5000 kmde oylemi o kişi 3 senede 5000 km anca yapıcaksa ybr gibi km canavarı bi motoru neden almıski.bana ilginç geldi km de oynama bı katakulle olabılır bence
    ([B]TEKEL[/B])inle Tut Beni ([B]ALKOL[/B])larına Sar Beni N([B]EFES[/B])ine Muhtacım......::bira01::

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel noktaya değinmişsiniz. 3 senede en az 20000 yapar, muhtemelen gösterge değişmiştir.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    ben haftada 600-1000 arası değişiodu 600 desen ayda 2400 km 10 ayda 24000 km 20 ayda 48000 km 4 aydaha ekle 9600 km yani bu hesapla 57,600 km yapio 7,600 ü düş ,50,000 rahat vardır

Motosikleti
    arkadaşlar ilginize teşekkür ederim..şöyle bişey var..biz o motosikleti satan kişiyle aynı semtte oturuyoz..küçük bir sahil kasabası gibi..ben bile baya gezmeme rağmen motosikletim 14000 km de.. benimde şüpelerim var. zaten motosikleti almadan önce..motosiklet ustası bi abim var..ona bi göstercem motosikleti..daha onunlada konuşcam. ama MT ailesinin fikirleride benim için önemli ;)

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr de katakulli yoksa üste para vermen lazım. iyi araştır ybryi

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende geçenlerde 2007 bir ybr alıcaktım sitede 17.000 km yazıyordu orjinal.telefonla görmeye gitmeden bir sormak istedim sahibi orjinal 17.000 km dedi.neyse gittik arkadaşın motorla.bir baktım motora motor bırakın beni diye bağırıyor resmen.tam bir enkaz.ya dedim arkadaşım hani km orjinaldi ya ben aldogomda km teli kopuktu daha yeni tel taktım km orjinal dedi.ya kardeşim sen km saati orjinal dogru ama motora bakınca km dogru göstermiyor dedim.doğrudur her halde 30-40.000 km olmuştur diye cevap verdi pişkin pişkin.yaptıgının yalnış oldugunu anlattım ama anlayacagını sanmıyorum kendilerini çakal sanıyorlar bazıları.sonra site yöneticilerine meil attım ilanı yayın dan kaldırmışlar onlara da teşekkür ettim ayrıca..aman sende çakallara dikkar et derim kazasız belasız sürüşler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adaam sıfırı eksik koymuş canım ne var bunda sıfırın değerimi var
    çalıntıda olabilir aman dikkat
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    İlgi alakanıza teşekkürler

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    İlgi alakanıza teşekkürler
    eğer ybr de bir yanlışlık yok ise kaçırmayın böyle bir teklifi

aynı semtte oturuyoruz dediğinize göre az çok motoru tanıyorsunuzdur
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ybr hor kullanılmadıysa takas et bence
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    km hakkaten çok düşük ama ön yargılı davramamak lazım,benim eniştenin motorda 6000 de 2007 model breton,herkes bizim gibi motora binmek için bahane aramıyor,aynı semtte oturuyosun sana kazık atacak degildir heralde,ama sen yinede önce ustaya sonra vergi dairesine bi ugra baktın pürüz yok al kardeşim kaçmaz o makina...
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    En garanti yol garanti kağıdını alacaksın.Periyodik bakımlarına bakarsan ortaya çıkar kilometresi.Eğer garanti kağıdı yoksa işten anlıyan birini yanında götürürsen sana kilometresinin orijinal olup olmadığını söyler belki.Bu devirde güvenle iş olmuyo.Yarına birgün alırsın motoru bakarsın kilometreyle oynanmış.Ancak iş işten geçmiş olur.O mahallendeki insanda sana sırıta sırıta mahallede gezer.Sinirlere zarar.

Motosikleti
    Arkadaşlar motosikletin 350 TL masrafı var.. iki yıllık muayenesi eksik..kafa kafaya değişecez ben ewet dersem.. jinlun'a karşı yamaha YBR ??

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    hiç düşünme herif caymadan ver gitsin...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    arkadaşım mantık olarak tamamda,motoru görmedik ayrıntılı fotosu falanda yok o kadar etkileyici yorum bekleme senin yapacagın klasik şeyler görüntüsü belli eder,çökmemiş hırpalanmamış bi makineyse içine siniyosa götür bi ustaya okeyini al ve pürüz yoksa düşünme bile,o vergi borcu kadarda plakaya ayır güle güle gez ..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

ybr iyi motor çok kaliteli olduğundan kendi motorunu pek aratmaz diye düşünüyorum

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motosikletin 350 TL masrafı var.. iki yıllık muayenesi eksik..kafa kafaya değişecez ben ewet dersem.. jinlun'a karşı yamaha YBR ??
    Eğer km'si orjinalse burada vakit kaybettiğin kabahat.. Koş derim hemen.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler