Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TEM'de tehlikeli yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    TEM Otoyolu'nda motosikletinin benzini biten genç, bir kuryenin motoruna bağladığı ipi tutarak yolda ilerleyince yürekleri ağızlara getiren görüntüler ortaya çıktı. Yaklaşık 6 kilometre boyunca süren tehlikeli yolculuk sırasında her iki motosiklet sürücüsü de defalarca kaza tehlikesi atlattı.

İlginç olay TEM Otoyolu Levent mevkiinde yaşandı. İsmi öğrenilemeyen bir genç, motosikletinin benzininin bitmesi üzerine yolda kaldı. Parası olmadığı için çekici çağıramayan gencin yardımına, yoldan geçen bir motokurye yetişti. Kaskı olmayan motokuryenin yardım için seçtiği yol, sürücülerin yüreklerini ağızlarına getirdi. Kurye, motosikletine bağladığı naylon çamaşır ipinin diğer ucunu gence uzattı. Kurye yavaş yavaş ilerlerken, ipi tutan motosikletli genç de kuryenin ardından gitmeye başladı. Bir süre böyle devam eden tehlikeli yolculuk sırasında naylon ip, hızın artması üzerine motosikletli gencin eline zarar vermeye başladı. Bunun üzerine ikinci bir yöntem deneyen gençler, yine görenleri hayrete düşürdü. Motosikletli genç, bu kez de kuryenin motorunun selesini tutarak yolda gitmeye çalıştı. Tehlikeli yolculuk sırasında her iki genç de defalarca kaza tehlikesi atlattı

İsmini açıklamayan motokurye, "Köprü çıkışında benzini bitmiş. Kendisine böyle yardım ediyorum. Çekerken ip koptu. Biraz tehlikeli. Yardım ediyorum" dedi.

alıntıdır...mynet..
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bu arkadaşlara birşey olsaydı ailelerinin durumlarını düşünemiyorum....diğer sürücü de tanınmamak için kaskı bile çıkarmıyor....

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    sencer abiyle yaptığımızı iyiki çkmemişler
    Orgazma Dudak Büktürür

abi şunu yapacağınıza biraz benzin cekseniz daha sağlıklı olmazmı?

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kenanaates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi şunu yapacağınıza biraz benzin cekseniz daha sağlıklı olmazmı?
    1-evet doğru söyledin .
    2-bunu bu kadar teşhir etmek doğrumu....
    gittikleri 6 km diyor o kadar abartıya göre
    6 km de yoktur ...

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    her insanın başına gelebilir kim yolda kalmadı ki...
    kuryeninde kaskı var...
    doğrumu derseniz yanlış ama bazen imkansızlıklar bu yola itebilir insanları...
    arkadan cameraya çekicenize yardım etseydiniz...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu haberi yapan şahıs,ısrarla bakmama rağmen göremediğim şu kaza tehlikesini ya gerçekten görmüş(sadece bir kez dengesini kaybetti oda kendisi konuşturdu çocuğu) yada haber yapmak adına yalan söyleyen abartan karaktersizin biri,,,,,

madem o kadar duyarlısın atsana elemanın motoru bagaja bırak bi benzinliğe kadar ....

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bende az önce mynette setrettim,kesin dedim siteye düşmüştür bu haber ya tamam bunun dogrulugunu kimse onaylamaz ama 300 le gidip tek teker cambazlıgı yapanların yanında çok masumane bişey,hem mecburiyet kardeşim ne yapsın adam,bende hiç tanımadıgım birini otobanda mopetimle çekmiştim,adam 2 saat motor itmiş biraz duyarlı olupta alsalarmış,habere bak,sanki siz teklif ettinizde adam yok dedi...ayrıca ne kadar abartılmış yaa hani ben göremiyorum kaza tehlikesi falan sagdan sagdan gidiyo elemanlar işte..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bir gece vakti bizde denedik arabayla motosikleti çekmeyi, ip önde dolandı biryerlere düştüm. ilk ve son düşmemdi zaten. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Olayı kameraya çeken araba çekim süresinin yarısı kadar bir süre emniyet şeridinden gitmiş, görüntülerde açık seçik gözüküyor. Kendi yaptığı kural ihlalinii gözü görsün.
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    bunları her gün yaşıyoruz be abi garipsenecek bişey yok bence haftada bi kere polat'ın minski çekiyoruz...

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bunda tohaf bişi yok bende çok motor cektim cekildim yolda kalınca insan napcak boşuna cekiciye paramı verelim, eger benzini bittiyse cekmenin alemi yok bi şaşal benzinle epey yol gider ama bence motorda problem var

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    -----edit-----

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    pratik bedava ama tehlikeli bunlar ülkemizde görmeye alışık oldugumuz görüntüler haberde biraz abartı olmuş öndeki adamda kaskını taksaymış kimse bişey diyemezdi.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Biraz tehlikeli olmuş lakin daha pratik çözümler var iken en kötüsünü seçmişler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Ne tehlikesi var yahu..Yavas yavas gıdıolar ıste,Dusse motora olur olan..Zaten emnıyet serıdınden gıdıolar.Arkadan gelen aracta o hızda ordan gıdıo,Onlarla aynı seyı yapıo bı nevı..Sacmalık

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    valla biz motosikletçiler için çok kötü bir reklaaaammmmmm
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    len o yolun az yukarısında benzinlik te var çeken adam bidon la gidip alıp gelse daha cabuk hallederler sorunu bence çok tehlikeli bi hareket.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    GT250R
    kanuni hondayı kurtarmış ne oldum değil ne olucam demeli:p:p

bu arada sakin sakin gidiyorlar ben bi tehlike göremedim, asıl tehlike kameraya çeken lavuk
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    iki motorun da plakasının olmaması ilginç bir tesadüf.

şu da var ki eger o durumda hemen arkalarından seyreden kameralı araba olmasaydı kesinlikle daha güvende olurdu motosikletliler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler