Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

çiçek sulama yerıne asfalt sulama ve KAZA :( :@

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    Bu çiçek sulama çim sulama yüzünden biz neler çekiyoruz ya buna bir dur diyen olmuyacak mı.... ilk kazamı yapmıs bulunuyorum arkadaslar cok hafıf bır viraja artcımla cok cok az yatarak girdik bi baktık yerler ıslak demeye kalmadı yan yattık motoru altımızdan allaha şükür cıkardık yoksa hersey daha kötü olucaktı yaklasık 3 4 metre suruklendık motor belkı 20 metre suruklenmistir ufak tefek sıyrıklarla bu gazadan cıktık ama bu çiçek sulamalar bıze bunları cok yasatır ve buna bir dur dıyen yok :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    wayyy beeee,
    bende sadece ANKARA'da yaparlar sanıyordum...
    walla bende nasibimi aldım resmen göl olmuş yol
    üstelik 1 kezde deil,
    4 5 oldu,
    ama çok dengem bozuldu kaydıysamda henüz düşmedim,
    ama böyle giderse oda yakındır...

sana ve artçına büyük geçmiş olsun derken,
    park ve bahceler müdürlügüne sesleniyorum
    ne olur sadece sulayın,
    yollara taşırmadan,
    abartıya kaçmadan....

saol arkadaş süper başlık...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bazen durup şu çiçek sulayıcılara tekme tokat dalasım geliyor zaten Herifler suyun yarısını yola harcıyorlar. Bu ne ya çukur yoksa su var, su yoksa yolda kum toprak var, kasis var, var oğlu var...

Geçmiş olsun kardeşim Allah beterinden korusun.

Motosikleti
    please wait mode...
    gecmiş olsun arkadaşım ama hiç kimsenin ben burayı ıslatmayayımda motorcular tehlikeye girmeisn diye bi dusuncesi yok ve olamsıda beklenemez.bence biraz fazla suratliymişsiniz

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    çok tessekur ederım arkadasım valla cok kotu oldu ya çiçek sulama deyil asfalt sulama bu arada motor YBR di benım HONDA BEAT olsaydı emınım daha kötü olurdu allh korudu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    bununla geçmiş olsun...!

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    cok tesekkurler arkadaslar her kaza tecrube derler ya daha dıkkatlı olucaz tabıkı....

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    toplanıp herkes kendi şehrinde bu işe bakan belediyenin park ve bahçeler bölümüne ve ya istanbul için direk iştaç a gidip toplu halde şikayetimizi anlatalım daha dikkat etsinler sulama işine.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun,, ilgili yerlere basvurmak lazım ama güzel ülkemde bazı seyler hemen değişmiyor . . .
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geç miş olsun arkadaş...
    beu dert ten herkez muzdarip kardeş..bu konuda kendimizin dikkat etmesinden başka çare yok sanırım..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı cem10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çiçek sulama çim sulama yüzünden biz neler çekiyoruz ya buna bir dur diyen olmuyacak mı.... ilk kazamı yapmıs bulunuyorum arkadaslar cok hafıf bır viraja artcımla cok cok az yatarak girdik bi baktık yerler ıslak demeye kalmadı yan yattık motoru altımızdan allaha şükür cıkardık yoksa hersey daha kötü olucaktı yaklasık 3 4 metre suruklendık motor belkı 20 metre suruklenmistir ufak tefek sıyrıklarla bu gazadan cıktık ama bu çiçek sulamalar bıze bunları cok yasatır ve buna bir dur dıyen yok :(
    Bursa da bu sulamacı kamyonlar yüzünden bir çok kaza oldu
    etkili bir işadamının kızı kazada vefat ettikten sonra sulama işine ara vermişlerdi ve biz de uzunca bir süre rahat etmiştik
    sonradan bazı yerlere sulama sistemleri monte ettiler ama ayarını tutturamamışlar çimler yerine yoları suluyorlar

yani
    yine etkili birisinin başına bir kaza gelmedikçe bizler bu tehlikelere maruz kalmaya devam edeceğiz
    acı ama gerçek
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Çok çok geçmiş olsun Allah kimseye vermesin.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk sürücüsü zekidir, çalışkandır, her türlü yol şartlarına alışıktır, otobanda karşısına inek çıkmasına da alışıktır, dümdüz asfaltta 1 metrelik çukurada. Bir de bizi Avrupa'da görseler, iyi eğitiliyoruz yurdum yollarımıda sonuçta
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı cem10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş Olsun...
    Aynı kazanın tıpkısının aynısı bizimde başımıza geldi çok kısa bir süre önce bizdede sıyrıklar morluklar dışında birşey yoktu çok şükür ama motor parçalandı haliyle...
    :cherry: :cherry: :cherry:

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı B-A-N-U adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş Olsun...
    Aynı kazanın tıpkısının aynısı bizimde başımıza geldi çok kısa bir süre önce bizdede sıyrıklar morluklar dışında birşey yoktu çok şükür ama motor parçalandı haliyle...
    Sağlığa zarar gelmesin.b
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    geçmiş olsun kardeş
    bizim sahilimizdede bu sorunlar sürekli oluyor yol ortası çiçek sulama yola akıyor asfalt kayganlasıo

altımdaki makina honda beat her türlü kaza riski 20 30 geçiorum korkudan
    Allah göstermesin bi daha ne diyelim
    [COLOR="SeaGreen"]BU GÜNÜ HAYATINIZIN SON GÜNÜYMÜŞ GİBİ YAŞAYIN ÇÜNKÜ YARININ GARANTİSİ YOK ! ! ! [COLOR="Red"]( söz : y.K )[/COLOR][/COLOR] :pr:
    [COLOR="Red"]ve BASIN MAKİNALARINIZLA BASIN CC HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BASIN ! ! ![/COLOR] :pr:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    çok gecmiş olsun arkadaşım... en son kazanız bu olur inşallah.. suyu görünce motoru hemen kaldırır yola düz devam etmeye çalışırım...belediye çalışıyor "durmak yok yola devam"

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    zaten acemiyim öyle şeyleri gördümmü nerdeyse durup inip iticem okadar yavaş ilerliyorum yolda canımı seviyorum o yüzden dikkat ediyorum
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    Gerçekten zor bir durum. Park ve bahçeler müdürünün de motosikletli olmasını bekleyemeyeceğimizden ilgili makamlara yazılı başvuru yapmak şart. Bir diğer çıkış yolu da Gazetelere veya diğer medya kuruluşlarına durumu bir şekilde yanstmak gerekir. Fakat en önemlisi, özellikle akşam vakitlerinde karşılaştğımız bu durum için çok tedbirli olmak.

Çok büyük geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler