Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbf, ybr vs. Korkun tvs apache 160 rtr gelıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    transalp yavrusu
    bu 150 ccyi alan vatandaş zaten hız yapamayacağını bilir, gerisi de tadını çıkara çıkara gezmektir bence.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kullanmanın amacı sadece hızlı gitmek midir yoksa ben mi bu işten çakmıyorum?
    Asla ; konfor , serilik , yedek parça , malzemelerin sağlamlığı (kalite diyelim) , yakıt bunlar önemlidir.
    Ama biri gelipte TVS Apache YBR ile Hondanın yanına yaklaşılamaz derse orda bi dur derim.Benimde honda alıcak ybr alıcak param vardı ama gidip ybr ile aynı fiyat olan apacheyi aldım.Sokakdan geçerken beğenmedim motoru

Yapılan yorumların basitliği sinir bozucu , ölüm kalım meselesi değil bu TVS markası bana para vermiyor veya honda size para vermiyor artılarıyla eksileriyle gerçekleri yazalım.
    Dediğim gibi yedek parça ve servis bakımından YBR bana göre serilik , tip ve (150 cc motora göre) yakıt diye sorarsanız apache.
    Bi kullanın sonra yorum yazın bi yol yapın önce ;

TVS'De ney ne olduğu belli değil diyen arkadaşlarda dünya'ya biraz uzak hindistanın teknolojik olarak ne kadar gelişmiş olduğunu bilmiyorlar Basit bi teneke olsa almazdık heralde veya çin malları gibi ucuz olsa almazdık ben motoru aldığımda ötvden önce
    YBR 3.800 TVS Apache 4.250 idi Yani lafı şuraya getireyim ucuz bi motor olur çin malı olur övmeye çalışırım ama gerçekten sağlam motor kullananlarda bilir.YBR'de sağlam motor onuda kullananlar bilir ama benim seçimim apache

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    eğer boyum elverseydi gider TVS alırdım, hele bi de rtr 180 falan olsaydı havada karada

TVS kaliteli bi markadır bana göre
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer boyum elverseydi gider TVS alırdım, hele bi de rtr 180 falan olsaydı havada karada

TVS kaliteli bi markadır bana göre
    Hocam ben 1.75im zaten CBF alsam ufacık kalırdım heralde 65 Kgmım zatn

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben 1.75im zaten CBF alsam ufacık kalırdım heralde 65 Kgmım zatn
    şanslıymışsın sen valla

yalnız cidden, motosiklette uzun boy sorun yahu

özellikle bacaklarım vücuduma oranla uzun olduğundan oturuş pozisyonum çok ofsayt, kuyruk sokumumun üstüne oturuyorum ve haliyle uzun yolda ağrı yapıyo

motor sevdasına katlanıcaz artık yalnız boyunun değerini bil derim ben
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    Kawa ZX636
    abi sorma bende üzülüom kısayım die allah kimine fazla verio kimine az

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    demekki TVS nin 180 ve ya 200 cc olanı Türkiye ye gelse vay diger motorların haline.valla bana 150 cc az geliyor desem yeridir.uzun yolda 110-120 zaten ayaklarımda başlıyor agrımaya,bir bakıma iyi oluyor seni uyarıyor fazla hızlı gitme diye,ama yinede er5 veya gc 500 alsam iyi olucak.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    valla görüntü olarak çok şık ve işçilik olarakta iddiali gibi. görünen o. 150 lilik olanın herşey dahil fiyatı 3820 falan bu da uçup gider herhalde. şuan ikamet ettiğim yerde servisi var ama yarın ikamet edeceğim yerde servisi olur mu onu bilemem. o yüzden bana kişisel olarak hitap etmiyor.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki TVS nin 180 ve ya 200 cc olanı Türkiye ye gelse vay diger motorların haline.valla bana 150 cc az geliyor desem yeridir.uzun yolda 110-120 zaten ayaklarımda başlıyor agrımaya,bir bakıma iyi oluyor seni uyarıyor fazla hızlı gitme diye,ama yinede er5 veya gc 500 alsam iyi olucak.
    Ben geçişimi Suzuki GS500 Olarak yapıcam ER-5'ten vazgeçtim arkadan scooter sandım bi keresinde büyük teker scooter diye çok komik gözüküyor çift amasör hele tam bir YBR yapmış.Ama YBR'nin görüntüsü ondan daha güzel

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bu motorları kıyaslamak bile yanlış tvs motor bölümünde suzukiyi kullandıgı için max.performansı vermişler ben 160 cc apachede kullandım böle bişi yok acayip hızlı gidiyodu twister da kullandım vala 2 sini kapıştırmak lazım ama ybr cbf bunlar motor gücü olarak basit motorlar hepsini kullandım gaza basınca sanki boguluyo gibi oluyo yemiyo kıyaslamak bile yanlış ama bak bende sölüyorum motor rahatsız konfor aramıcaksın titreşimi can sıkıcı eksikleri var ama honda gibi yag yakmıyo o ayrı konu ben apache den sonra suzuki 650 enduroya geçtim zaten başka cc de kesmez beni ama hala gönlümün bi tarafı apachededir.rtr 160 a gelince daha gelmedi geldiysede depoda! önce ellerindeki 150 cc likler bi bitsin tükensin öle sürerler piyasaya ama 160 cc fena gidiyo piston sekman silindiri bulsam satmazdım motoru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 PM ----------

Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçişimi Suzuki GS500 Olarak yapıcam ER-5'ten vazgeçtim arkadan scooter sandım bi keresinde büyük teker scooter diye çok komik gözüküyor çift amasör hele tam bir YBR yapmış.Ama YBR'nin görüntüsü ondan daha güzel
    ondan sonra apacheyi ararsın her benzinciye girince ve tamirciye
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)