Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yazık diyorum başka da birşey demiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Diğer insanlara zarar vermeyeceğin bir alanda kim ne yapmak istiyosa yapabilir.İsterlerse son sürat duvara çarpsınlar ama onların trafikte yaptığı bir hatayı (bırakın hatayı her yer çur tümsek dolu) başka sürücülerin çekmesi ihtimali kadar aptalca bir şey olamaz.

Sırf bu tarz tehlikeli motosiklet kullanıcıları yüzünden hiçbir dört tekerli araç yakınında motosiklet görmek istemiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılan yanlış tabikide ama ;

Hem yoğun trafik !
    Hem 120 km Hız !
    Hemde Birbirlerinin benzin deposuna ayak uzatıp, aralardan gitmek !!!

Bunlar biraz çelişkili..
    Aynen katılıyorum banada şaibeli geldi.

120km zaten bir SS için hız bile sayılmaz, dolayısıyla yukardaki bazı yorumlara bakınca SS'e binenlerin hepsine p.. denmiş gibi hissettim üzücü tabi.

Ha bir adam 120'le giderken arkadaşının motorunun deposuna ayak sokuyorsa bunlar dört duvar arasında arkadaşça kim bilir neler yapıyorlardır, orası ayrı

Böyle abuk subuk haraketler, haklısınız kötü.

Gömlekle, jöleli saçla, şortla, güneş gözlüğüyle kullananlara da, haklısınız kötü.

Acaip gereksiz akrobasiler, haklısınız kötü.

İyi de böyle bakarsak motor kullananların çoğu p..

Yapacak adam bunu moped'le de yapıyor.

Birinin dilinin kemiği yok forumda gazlıyor, öbürünün bileğinin kemiği yok motorla gazlıyor...

Al onu vur buna.

Motosikleti
    My Kawa..
    aYe, zaten bildiğim kadarıyla o bahsi geçen yol metrobüs sayesinde daraldı.. 120 km hızla ayaklar birbirinin depoda iken yani yanyana iken nasıl makas atıp aralardan geçiyorlar bunu hala çözemedim..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aYe, zaten bildiğim kadarıyla o bahsi geçen yol metrobüs sayesinde daraldı.. 120 km hızla ayaklar birbirinin depoda iken yani yanyana iken nasıl makas atıp aralardan geçiyorlar bunu hala çözemedim..
    O yoldan metrobüs inşaatı devam ederkende bittikten sonrada hemen hemen her gün kartal-bakırköy 1000RR'la gittim geldim.

Yolda sık sık 299 kilit gördüğüm zamanlarda oldu makas attığım zamanlarda.

O açıdna bakınca 120 soft bile kalıyor, ama dersenki 120'le yan motora ayak uzat sonrada makas at yok abi burda bir yanlış var.

Böyle gazlarken sürekli aynalara bak, aynı zamanda gözünü önden ayırma, o ivmelenmene rağmen arkandan birşey gelmeyeceğinide bilsen sürekli çok hızlı bir şekilde dön arkanı kontrol et v.s. v.s. en ufak hata adamın kafasını gövdesinden ayırır, nereye yan motora ayak uzatıyosun.

Haraket gerçektir, değildir bişey diyemeyeceğim, belki o derece fantastik abiler vardır da,
    ben bir SS kullanıcısı olarak bir (daha doğrusu iki) SS üzerinde bu samimiyete karşıyım arkadaşım :D

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    çok süper olmuştur bir eş bulursam bende bir gün yapmak istiyorum böle şeyler

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    herşeyi anladım hız, teker, stopi, adranalin, akrobasi eyvallahhh daaa ................birinin bacagı diğerinin deposundaydı!....... bu ne yaa nasıl bir saçmalık nasıl bir hırstır bu?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu tip insanların hayatlarındaki sorunları, sıkıntıları, beceriksizliklerini ve tatminiyetsizliklerini trafikte tatmin ettiklerine inanıyorum. İşyerinde, evinde ve diğer sıkıntıları tatmin etmek için en uygun yerin trafik olduğunu sanan bu tip insanlar olduğu sürece, trafikte huzurlu olmayı unutmalıyız...
    çok güzel bir video vardı
    aradım ama bulamadım
    videoda böyle araç kullanan kişilerin ŞEYLERİNİN küçük olduğu ima ediliyordu
    yanlayarak araba kullanıyor yanında kız arkadaşı falan, araba durunca çocuk kıza nasıldı der gibi bakıyor kız da serçe parmağı ile "galiba seninki ufak" gibisinden bir işaret yapıyor
    bu temada 5-6 farklı senaryo vardı
    ahanda işte bu videoyu alıp izletmeli onlara
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir video vardı
    aradım ama bulamadım
    videoda böyle araç kullanan kişilerin ŞEYLERİNİN küçük olduğu ima ediliyordu
    yanlayarak araba kullanıyor yanında kız arkadaşı falan, araba durunca çocuk kıza nasıldı der gibi bakıyor kız da serçe parmağı ile "galiba seninki ufak" gibisinden bir işaret yapıyor
    bu temada 5-6 farklı senaryo vardı
    ahanda işte bu videoyu alıp izletmeli onlara
    Şeyin büyüklüğüyle manyaklığın büyüklüğünün orantılanması bence saçma ama diyelimki orantılı.

Bu durumda söylendiği gibi ters orantılı değilde doğru orantılı olduğunu düşünürüm.

Arapların manyaklıkları ve şeyleri konusunda şüphesi olan var mı?

Bir yanlışı düzeltmeye çalışırken başka yanlışlar yapılmamalı.

Video olarak ekledim ama hata verdi, şöyle linkte ekleyim;
    http://www.youtube.com/watch?v=1InZCpvY25s

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir yanlışı düzeltmeye çalışırken başka yanlışlar yapılmamalı.

kesinlikle

o trajikomik video örneğini verirken çoğumuzun örnektekine benzer araç kullandığını unutmuşum
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle

o trajikomik video örneğini verirken çoğumuzun örnektekine benzer araç kullandığını unutmuşum
    Videodakiler arap, şeyleri konusundaki kamuoyunun fikri belli zaten, ha manyaklık diyince bunlardan manyağıda yoktur.

Sadece ileri sürülen tez tamamen asılsız onu ifade etmek için ekledim, yoksa trafikte bunları görmek istemem.

En ufak bir gerçeklik payı olsa bütün araplar gay olurdu heralde.

Yoksa böyle araba sürmeyi geç bizim memlekette bu arabalara binecek adam bile yok, en az V8 alayıda benzinli.

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egitim sart !!!
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    BRAVO TAM GAZ DEVAM AFERİM HEYTT BE KİM TUTAR SİZİ
    Az yapmışlar keşke bide ayağını tekerleğe sürtüp çekseydi
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bu muhabbet belaltina sarmi$ , gunu cikarmadan kilitlenir
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı dagulapeyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf bu tarz tehlikeli motosiklet kullanıcıları yüzünden hiçbir dört tekerli araç yakınında motosiklet görmek istemiyor
    Aynen oyle. Bu gibi arkadaslar sayesinde, insanlar motorlu herkese inanilmaz sekilde sinir oluyorlar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodakiler arap, şeyleri konusundaki kamuoyunun fikri belli zaten, ha manyaklık diyince bunlardan manyağıda yoktur.

Sadece ileri sürülen tez tamamen asılsız onu ifade etmek için ekledim, yoksa trafikte bunları görmek istemem.

En ufak bir gerçeklik payı olsa bütün araplar gay olurdu heralde.

Yoksa böyle araba sürmeyi geç bizim memlekette bu arabalara binecek adam bile yok, en az V8 alayıda benzinli.
    murat nerden biliyon belki bu araplar gey
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    eğitim,dayak,falaka ne yaparsan yap adam olmaz bunlar.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı fırtına61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin canı kendinin
    Yaptiklari hareketler ile yalnizca kendi hayatlarini tehlikeye sokuyorlar ise cok yaniliyorsun arkadasim.

Bunu anlatmak zor neyse bunu gecelim. Bu hareketleri yapan arkadaslar, hayat benim olumden korkum yok vs diyebilirler bunu da anladim. Hadi en ekstrem ornek, aileleride buna onay verebilir, herhangi bir kaza sonrasi uzulmedik, oyle yasamak istiyordu diyebilirler.

Iki araba arasindan 150 km ile slalom yaparak gecerken, arabanin tekinin aynasina takildin, sonra kendini yerde buldun. Biraz once aynasina takildigin araba kurtaramadi uzerinden gecti. Hadi sen zaten gittin, ailende hic uzulmedi, kimse sana uzulmedi diyelim. Peki sana carpan arabanin icinde ki insana, hayat boyunca vicdaz azabi yasatma hakkini sana kim veriyor?

Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptiklari hareketler ile yalnizca kendi hayatlarini tehlikeye sokuyorlar ise cok yaniliyorsun arkadasim.

Bunu anlatmak zor neyse bunu gecelim. Bu hareketleri yapan arkadaslar, hayat benim olumden korkum yok vs diyebilirler bunu da anladim. Hadi en ekstrem ornek, aileleride buna onay verebilir, herhangi bir kaza sonrasi uzulmedik, oyle yasamak istiyordu diyebilirler.

Iki araba arasindan 150 km ile slalom yaparak gecerken, arabanin tekinin aynasina takildin, sonra kendini yerde buldun. Biraz once aynasina takildigin araba kurtaramadi uzerinden gecti. Hadi sen zaten gittin, ailende hic uzulmedi, kimse sana uzulmedi diyelim. Peki sana carpan arabanin icinde ki insana, hayat boyunca vicdaz azabi yasatma hakkini sana kim veriyor?
    altına imzamı atacağım yorum budur

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bu tip insanlar şaşkın ve sonradan görenlerdir..
    altı üstü motosiklet şakası olmaz
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)