Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motor alınırım mı lütfen yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Merhaba arkadaşlar, yeni başlayacağım motosiklet kullanmaya ve linkteki motosikleti almayı düşünüyorum. Bu motoru tanıyanınız bileniniz var mı acaba, alınır mı sizce. (Demek istediğim rs125 alnır mı değil linkteki motor alınır mı, lütfen yanlış anlaşılma olmasın) RS 125c iler nerdesinizDeğerli yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/isin_sonu_...XQQdisplayitem

Bu arada bi de şu motosikleti düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/kawasaki_z...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    o paraya alınır ama didik didik etmek lazım bunu
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alınmayacak bir motor değil.Ama yeni başlıyorum demişsin bence hemen racingle başlama derim.Biraz çin malları ile tecrübe kazan.Yoksa ilerde başına ciddi sorunlar açabilirsin.

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    11 yaşında bi motosiklete neden 3500 lira vericeksin ki tahminimce km'si devretmiştir bunun yani 11000 km yılda 1000 km yapmamıştır heralde sahibi bununla.Benim fikrim bu ama rs125 cilerin fikrinide almadan karar verme.

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşım yeni başlayacağım diyorsun ok ama o motorun 125 lik olduğuna bakma cok hızlı ve seri bir makinadır iki zamanlıdır 180 km yi kapatabilecek bir makinadır artı o makinanın parcası da cok pahalıdır ve sen de acemiyim diyorsun içinden cıkamazsın bi tane çinli 100 lük cup al keyfine bak
    müzisyen agırsiklet şampiyon

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle çin motor alma derim, çine binceğine binme daha iyi.
    bahsettiğin motor güzel ama 11 yaşında, piyasası iyimi ve yedek parça olayı nasıl önce bunlar bak.
    o paraya ybr veya cbf alsan daha iyi olur. sıfır motor sahibi olursun.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle çin motor alma derim, çine binceğine binme daha iyi.
    bahsettiğin motor güzel ama 11 yaşında, piyasası iyimi ve yedek parça olayı nasıl önce bunlar bak.
    o paraya ybr veya cbf alsan daha iyi olur. sıfır motor sahibi olursun.

Çine binme diyorsun ama senin altındaki Afrika malımı.Bu arada neden Çin almıyormuşki acemilik için en ideal makineler Çinliler.Bir yerine bişey olursa motorun parça bol ve ucuz.1-2 sene kullanır değiştirir.Hem biraz deneyim kazanmış olur.Gerektiğinde kendi motorunu söker takar.Kendi bozsa bile en azından acımaz çünkü parçası servisi herşeyi ucuz.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin derdin Extrema anlar ona danış bilader

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    öncelikle seçtiğin model çok zevkli bir makinedir.

fakat; linkini verdiğin motosiklette boya var. zaten o yaşta motorda herşey olabilir. bunalr parcaları pahalı ve anlayan ustası az motorlar.

bence bunu boşver. motosiklete yeni başlıyorsun, seni üzmeyecek makinalera bak. varsın standart hatta tipsiz bir makina olsun, ama sorunsuz olsun.

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çine binme diyorsun ama senin altındaki Afrika malımı.Bu arada neden Çin almıyormuşki acemilik için en ideal makineler Çinliler.Bir yerine bişey olursa motorun parça bol ve ucuz.1-2 sene kullanır değiştirir.Hem biraz deneyim kazanmış olur.Gerektiğinde kendi motorunu söker takar.Kendi bozsa bile en azından acımaz çünkü parçası servisi herşeyi ucuz.
    çinli motosiklet alınır, neden alınmasın. paran ona yetiyorsa, hevesliysen ve boş vaktin çoksa alınır.

lakin, herkezin çinli bir motosikletin derdiyle tasasıyla uğraşacak vakti ve hevesi yok.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alınırda parça sorunu yaşarsın gibi.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

SaRı39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Reklama Gerek Yok
    Kaç paran var senin? paranı söyle ona göre başka bir motor ilanı yollıycam sana
    Ortadoğu ve balkanların en iyi krosçusu

Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle seçtiğin model çok zevkli bir makinedir.

fakat; linkini verdiğin motosiklette boya var. zaten o yaşta motorda herşey olabilir. bunalr parcaları pahalı ve anlayan ustası az motorlar.

bence bunu boşver. motosiklete yeni başlıyorsun, seni üzmeyecek makinalera bak. varsın standart hatta tipsiz bir makina olsun, ama sorunsuz olsun.

çinli motosiklet alınır, neden alınmasın. paran ona yetiyorsa, hevesliysen ve boş vaktin çoksa alınır.

lakin, herkezin çinli bir motosikletin derdiyle tasasıyla uğraşacak vakti ve hevesi yok.
    İlk başta sadece rs 125 düşünüyordum. Sonra zzr 250 de güzel geldi bana. Bi kere çinli kesinlikle düşünmüyorum. CBR 125 de çok cılız bence, CBF olmaz, racing tarzı olacak bi kere Bu arada ZZR 250 yi aradım adam motoruna sonuna kadar güveniyor ancak o kadar para vermek istemiyorum yine de, zaten motor taa manisada (Ben istanbuldayım).

Alıntı SaRı39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç paran var senin? paranı söyle ona göre başka bir motor ilanı yollıycam sana
    maximum 3500 vereblirim.

Motosikleti
    vfr800 a
    turgutluda motor bağ bahçe tarla gezmiştir ...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ya cbr 125 yada cbr 125 o paray alinabilecek en iyi race o
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başta sadece rs 125 düşünüyordum. Sonra zzr 250 de güzel geldi bana. Bi kere çinli kesinlikle düşünmüyorum. CBR 125 de çok cılız bence, CBF olmaz, racing tarzı olacak bi kere Bu arada ZZR 250 yi aradım adam motoruna sonuna kadar güveniyor ancak o kadar para vermek istemiyorum yine de, zaten motor taa manisada (Ben istanbuldayım).

maximum 3500 vereblirim.
    Race istiyorsun ama maddi durumun el vermiyorsa napicaksin!!! gidip döküntüyemi bagliyacaksin oldugu gibi parani.
    Bence ikisinide alma derim nedeni ise cok acik herkez biliyor aslinda.
    Birisi 2 zamanli rs125 cok iyi hizli ama cokda eski. Simdi problem yaratmasa 1 ay sonrasina kim garanti verebilir.
    Digeri ise zzr250 piyasada silinmeye yüz tutmus, bulunmayan, alinip satilmasi zor olan bir model. Ha iyi degilmi iyi elbette ama oda cok eski be kardesim son sahibi olursun.
    Hem yeni basliyacagim diyorsun bak arkadaslarin güzel önerileri var!!! cbr a bin bi dene güzel motordur hosuna gider. Saglamdir, altin gibidir alinir satilir istediginde baslangic icin en ideal motorlardandir.
    Illede büyük gözüksün diyosan en az 5500 tl gözden cikaracaksin baska yolu yok bu isin. Henüz cin mali olmayan iri görünümlü hizli vede 3500 tl lik bir motor üretilmedi yada 2ci elide yok ise yarar cinsten. Kolay gelsin
    http://difm :cat:

Motosikleti
    ZZ-R1200
    Peki arkadaşlar RS125 den anlayan bir usta war mı istanbul'da tanıdığınız, baktıralım temizse alayım bari. Yoksa götüreyim aprilianın ana bayii ferco motorun servisine baksınlar mı orda. Herkese teşekkür ederim yorumları için sağolun.

SaRı39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Reklama Gerek Yok
    özel mesaj attım baksana
    Ortadoğu ve balkanların en iyi krosçusu

Motosikleti
    almadım
    valla bence iyi motor ama cigeri önemli

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    makinalar güzel duruyo ama sonuçta eski makinalar ve parça sıkıntısı çekersin ayrıca bi ağrıza yapıpta gitiğin tamircide adam gibi adam çıkmassa acırım haline bi okadar daha paran gider ve sonunda makinayı bağışlarsın.
    istersen sana böyle bişey verelim benim çok iyi bi arkadaşımın.
    ilanı güncelicem egzosu vermicez fiyat 3800 tl. olucak düşünürsen haber ver hiç olmassa bir yaşında makinan olucak.
    http://www.sahibinden.com/2008_ful_c...XQQdisplayitem
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)